Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty

Okładka książki Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty
Data 1. wydania:
2018-10-16
Piotr Cieślak
nawyki zwlekanie prokrastynacja

Bardzo dobry poradnik który warto przeczytać. Niestety jak wiele książek tego typu cierpi na ciągłe powtórzenia tej samej treści.

Książka jest świetnym kursem z kształtowania i zarządzania nawykami. Świetnie się ją czyta, każde nowe zagadnienie jest poprzedzone anegdotą, będącą zazwyczaj ciekawą historią osób osiągających sukces w sporcie, biznesie, życiu prywatnym i zawodowym. Stanowi to inspirację do działania. Autor proponuje wiele dodatków do książki, możemy je znaleźć w Internecie i wydrukować....

Świetna pozycja! Warto do niej zajrzeć choćby po to aby pod innym kątem dostrzec otaczającą rzeczywistość. Małymi krokami można dalej dojść. :) Polecam!

Bardzo dobry, lekki i merytoryczny poradnik o zmianie nawyków. Najbardziej w książce cenię BRAK motywacyjnego bełkotu "kołczingowego".

Klasyk literatury rozwojowej. Dobry dla poczatkujących w budowaniu lepszych nawyków i nadbudowywaniu nawyków na już istniejących.

Jestem pod ogromnym wrażeniem stylu pisania autora, który sprawił, że przez treść tej książki po prostu się płynie. Lekkość połączona z ciekawą i rzetelną treścią oraz wiele interesujących myśli.

Bardzo dobrze się czyta, nie jak typowy poradnik. Konkretne wskazówki, z fajnymi przykładami. Niby oczywiste rzeczy a jednak forma jest naprawdę ciekawa. Kilka poradników przerobiłem i śmiało mogę stwierdzić ze to jedna z lepszych pozycji, jak ktoś planuje jakościowe zmiany w swoim życiu

najlepszy self help + świetnie przetłumaczone

Dobra książka typu poradnik.

Jak ktoś nie zetknął się wcześniej z tematem budowania nawyków, będzie zadowolony.

1 987
    1 227