Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty

James Clear Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
Atomic Habits
poradniki
Piotr Cieślak
nawyki zwlekanie prokrastynacja

Najlepsza ksiazka motywacyjna jaka czytałam, mam nadzieje ze autor wkrotce wyda kolejne książki

Konkret.
Nie przepadam za poradnikami życiowymi, przeważnie jest to lanie wody, które nic nie wnosi do naszego życia.
Jednak książka Jamesa Cleara jest inna, same konkretne informacje oraz instrukcja jak małe kroki, które po jakimś czasie staną się naszymi nawykami mogą całkowicie odmienić nasz krótki żywot.

Szczerze polecam. Czyta się bardzo przyjemnie i szybko.

ciekawe anegdoty. i spora część tej wiedzy na długo zostanie w użytku

Jedynym słowem - konkretna. Czytając ją, nie poczułam unoszącej pod niebo motywacji (z której raczej szybko spadam), ale znalazłam pierwszy krok, od którego można zacząć zmianę i wytrwać w swoich zamierzeniach, oraz spokój, że pewne rzeczy w prosty sposób można ogarnąć. Mój rozum daje 10/10.

Zdecydowanie najlepszy poradnik, jaki kiedykolwiek czytałam. Otwiera oczy na to jak działać skutecznie. Bardzo polecam!

Bardzo dobrze napisana książka - nie tylko pod względem informacji, które są warte bardzo dużo, ale też samego sposobu pisania. Każdy rozdział zaczyna się ciekawą historią nawiązującą to kolejnej rady którą autor zamierza przedstawić, pod koniec mamy krótkie i dobre podsumowania, no i nie ma tego typowego dla amerykańskich książek powtarzania tych samych informacji co 2 strony

Bardzo lubię czytać książki, które mogą mnie doprowadzić do rozwoju w jakiejkolwiek dziedzinie. „Atomowe nawyki” przeczytałam na raptem 3-4 podejścia, napisana przejrzystym językiem, a ćwiczenia w niej zawarte nie zabierają połowy książki zamieniając jej w zeszyt do szkoły. Porady już zaczęłam włączać w życie - pomaga uświadomić sobie wiele nawykowych zachowań, następowanie...

Bardzo ciekawa pozycja dająca konkretne wskazówki. Czytałam z zainteresowaniem. Bardzo polecam zainteresowanym tym tematem. Świetna!

To chyba najlepsza książka o nawykach, jaka do tej pory trafiła w moje ręce. Sporo w niej psychologii i przykładów. Polecam. A dla bardziej zabieganych polecam w formie audiobooka - bardzo dobrze się słucha. :-)

W pełni zasłużone 9 gwiazdek. Jest to świetny poradnik, którego zalecenia łatwo wdrożyć do codziennego życia. Ta książka aktualnie ma ogromny wpływ na moje życie. Zastosowanie się do tych wskazówek pozwala na dużo większą kontrolę nad swoim życiem a co za tym idzie lepszą jego jakość.

1 116
  • 2020