Pokochaj swoje serce

Burda Publishing Polska
egoizm psychologia uważność skalska stres
poradniki
egoizm psychologia uważność skalska stres

To już trzecia książka tej autorki którą przeczytałam, i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że świetna! Jak zwykle dostarczyła mi mnóstwa inspiracji, motywacji. Dodała mi energii, nakłoniła do przemyśleń, zatrzymania się zastanowienia, obserwacji samej siebie. Nie wiem co ta Skalska w sobie ma, ale zdecydowanie jest to coś bardzo pozytywnego i pełnego światła ;)

• Poradniki
  • Bo kto się nie rozwija...
  • Droga
  • Przeczytane w 2017 roku
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Pokochaj swoje serce