Sztuka telemarku

Tłumaczenie: Wojciech Rogowski
Wydawnictwo: Sklep Podróżnika
Allen and Mike’s Really Cool Telemark Tips, Revised and Even Better!
narciarstwo, zima, telemark
poradniki
asymon

Autorski duet w kolejnej odsłonie – instruktorów jazdy telemarkiem. Używając barwnego języka i dowcipnych rysunków (niezawodny Mike!), uczą najważniejszych elementów tego malowniczego stylu, przy czym jest to luźny zbiór porad, z których każdy może wybierać w dowolnej kolejności, według potrzeby, własnego poziomu i tempa nauki. Jest to również zaproszenie do jazdy poza przygotowanymi trasami, gdzie można zostawić piękny ślad na dziewiczym śniegu.

źródło opisu: http://podroznik.com.pl

źródło okładki: http://podroznik.com.pl