Sztuka wędrowania z plecakiem i biwakowania w terenie

Mike ClellandAllen O'Bannon Wydawnictwo: Sklep Podróżnika poradniki
Allen & Mike's Really cool Backpackin' book. Traveling & camping skills for a widerness environment!
Piotr Martyński
Sklep Podróżnika
trekking góry outdoor
poradniki
Piotr Martyński
trekking góry outdoor

Okładka książki Sztuka przetrwania w terenie lawinowym Mike Clelland, Allen O'Bannon
7,5
Sztuka przetrw... Mike Clelland, Alle...
Okładka książki Sztuka zimowej wędrówki czyli jak przemieszczać się na nartach i biwakować w śniegu Mike Clelland, Allen O'Bannon
7,5
Sztuka zimowej... Mike Clelland, Alle...

Wiele przydatnych informacji, podanych w humorystyczny sposób. Dla bardzie zaawansowanych piechurów niż ja. Wiele informacji przydatnych na amerykańskim kontynencie, ale nie znaczy to, że nie da się ich przełożyć a polskie realia. Jeśli lubisz wędrować śpiąc pod namiotem, ta książka jest dla ciebie.

Dobra dla laików, treść rozłożona bardzo nierównomiernie, niektóre zagadnienia przegadane a inne ledwo muśnięte. I tak o sposobach ukrywania swych fekaliów mamy stron trzy a o uzdatnianiu wody parę słów.

Konkretna wiedza przedstawiona w bardzo atrakcyjnym stylu. Rysuneczki rządzą :D Aż nabrałam ochoty na jakąś naprawdę dziką włóczęgę ;)

• 2015
  • Podróże
  • Podróże: mapy, przewodniki, atlasy, poradniki
  • 2016
  • Góry