Sztuka wędrowania z plecakiem i biwakowania w terenie

Tłumaczenie: Piotr Martyński
Wydawnictwo: Sklep Podróżnika
Allen & Mike's Really cool Backpackin' book. Traveling & camping skills for a widerness environment!
trekking, góry, outdoor
poradniki
Noszołata

Kolejny z zabawnych komiksowych poradników autorstwa Allena O’Bannona i Mike’a Clellanda. Tym razem amerykańscy autorzy znani z ciętego języka otwierają przed nami drzwi do świata wędrówek w dziczy i biwakowania na łonie natury. Wszelkie patenty (których liczby nie sposób podać) pojawiające się w “Sztuce wędrowania” zostały dokładnie przetestowane przez facetów, którzy większą część swojego...

Wszelkie patenty (których liczby nie sposób podać) pojawiające się w “Sztuce wędrowania” zostały dokładnie przetestowane przez facetów, którzy większą część swojego życia spędzili, włócząc się po odludnych rejonach z ciężkim plecakiem. Dlatego ta książka to świetne wprowadzenie dla absolutnych nowicjuszy, ale i tych znających się na rzeczy – na pewno znajdą w niej coś nowego, co sprawi, że wędrówki i biwak będą jeszcze przyjemniejsze.

źródło opisu: http://podroznik.com.pl/

źródło okładki: http://podroznik.com.pl/

Alicja Wójcik | 2019-08-18
Przeczytana: 16 sierpnia 2019

Wiele przydatnych informacji, podanych w humorystyczny sposób. Dla bardzie zaawansowanych piechurów niż ja. Wiele informacji przydatnych na amerykańskim kontynencie, ale nie znaczy to, że nie da się ich przełożyć a polskie realia. Jeśli lubisz wędrować śpiąc pod namiotem, ta książka jest dla ciebie.

Ramzes | 2016-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Dobra dla laików, treść rozłożona bardzo nierównomiernie, niektóre zagadnienia przegadane a inne ledwo muśnięte. I tak o sposobach ukrywania swych fekaliów mamy stron trzy a o uzdatnianiu wody parę słów.

Noszołata | 2015-09-05
Przeczytana: 05 września 2015

Konkretna wiedza przedstawiona w bardzo atrakcyjnym stylu. Rysuneczki rządzą :D Aż nabrałam ochoty na jakąś naprawdę dziką włóczęgę ;)