Anioł łez. Rozpostarte skrzydła

Okładka książki Anioł łez. Rozpostarte skrzydła Layla Wheldon
Okładka książki Anioł łez. Rozpostarte skrzydła
Layla Wheldon Wydawnictwo: Editio Cykl: Anioł łez (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Anioł łez (tom 3)
Editio
2024-06-11
2024-06-11
18+ New Adult Sensual Spicy

Historia Diany i Daniela rozkochała mnie w sobie. Po pierwszym tomie nie mogłam spać. Nawet śniła mi się ta historia nocami, tak bardzo chciałam poznać ciąg dalszy. Poznałam i takim oto sposobem dziś przedstawiam Wam już trzeci tom. Do tej historii mam duży sentyment. Pierwszy tom był jednym z pierwszych książek, kiedy przekształcałam Instagrama na bookstagrama. To był dla mnie bardzo wyjątkowy czas.
Dziś za to przedstawiam Wam właśnie ten trzeci, upragniony tom ,,Anioł łez. Rozpostarte skrzydła." Layli Wheldon. Przyjemnie było powrócić do swoich ulubionych bohaterów, z którymi dzieliło się wcześniej radość i smutki. Ten tom również dostarczył mi wiele emocji.
Historia Diany i Daniela w tej części przeszła troszkę na drugi plan. Dalej czekają na siebie, dalej ukrywają to, co ważne, aby nie ściągnąć na siebie kłopotów, próbuja żyć bez siebie, w zarazem robią wszystko, aby móc być razem. Mam nadzieję, że kolejny tom, w końcu ich połączy. Na pierwszy plan wysunęła się Raven. Jednak wcale mi to nie przeszkadzało, bo uwielbiałam tę bohaterkę i dalej uwielbiam.
Ta część jest bardziej komfortowa, porównując ją do poprzednich. Nie będziemy mieli przyspieszonego tętna. Autorka ukazała nam codzienność bohaterów. Niektórzy mogą być troszkę zawiedzeni. Ja, tak jak wspomniałam wcześniej, czekałam na powrót ulubionych bohaterów, więc o czym by autorka nie napisała, to i tak przyjemnie by mi się czytało. Takie spokojniejsze książki też bardzo lubię. Mam jednak nadzieję, że czwarta część wbije mnie w fotel i będę usatysfakcjonowana zakończeniem, bo czekam w końcu na ten happy end.

[Reklama] EditioRed

Oto jest. Trzeci tom serii "Anioł łez". Serii o muzyce, godzeniu sławy z codziennością. Ale nie tylko. Bowiem tuż za rogiem czeka zło w najczystszej postaci. Mafia, spięcia, walki. Combo, które niesie ze sobą ogrom emocji.
Ta powieść z jednej strony pobudza, dostarcza adrenaliny, zapewnia niesamowicie silne doznania a z drugiej otula i dostarcza nadziei. Pokazuje życie takim jakim jest - pełnym niewiadomych, z którymi trzeba sobie poradzić.
Historia bohaterów została naszpikowana emocjami. Z każdą kolejną sceną, każdym kolejnym wątkiem moje zaintrygowanie sukcesywnie wzrastało. Moja ciekawość aż rwała się do przodu by jak najszybciej zobaczyć finał. Z drugiej strony natomiast chciałam jak najbardziej spowolnić czytanie aby jak najdłużej zostać z wykreowanymi przez bohaterkę postaciami.
Jeśli czytaliście poprzednie tomy, jeśli przypadły wam do gustu, to ten również nie zostanie w tyle. Wręcz przeciwnie. Autorka zabierze was na wyjątkową wyprawę.

Polecam

[Reklama] EditioRed

Są takie książki, do których mam ogromny sentyment. Jedną z nich jest historia Diany i Daniela. 🥰 Jednakże trzeci tom serii ,,Anioł Łez" jest dla mnie zarówno zachwytem, jak i rozczarowaniem. Pewnie jesteście ciekawi, w jaki sposób doszłam do tego paradoksu...? Już spieszę z wyjaśnieniami!

Zacznę od tego, co sprawiło, że czuję rozczarowanie lekturą. Z bólem serca muszę przyznać, że o ile w poprzednich dwóch tomach autorka postawiła na mocne rozbudowanie historii Diany i Daniela. Tak w tej części mam wrażenie, że potraktowała ich po macoszemu. 😕 Czułam znudzenie dalszymi losami tej dwójki, którą kojarzyłam zawsze z żywą akcją, która z każdą stroną staje się coraz bardziej zawiła i ciekawa. Niestety tym razem tak nie było, przynajmniej w moim odczuciu.

Miłym zaskoczeniem stała się za to równolegle prowadzona akcja z udziałem Raven Martinez. O cholercia! 😍 Co tam się działo... No było wszystko, czego każdy czytelnik potrzebuje, aby nazwać historię dobrą. Były momenty grozy, rozczulające, smutne i wesołe. Prawdziwy kalejdoskop emocji, które pochłaniają czytelnika do mrocznego półświatka. Zawsze lubiłam Raven, ale w tej części dużo mocniej się z nią zżyłam i stała się moją ulubioną postacią. Wybacz Danielu... idziesz w odstawkę.

Podsumowując, książka ma swoje słabe i mocne momenty i ciężko jest się zdecydować, na którą stronę szala się chyli. Ocenę wystawiam głównie na podstawie drugiego wątku, który zdecydowanie bardziej mi się podobał.

𝐑 𝐄 𝐂 𝐄 𝐍 𝐙 𝐉 𝐀
𝐏 𝐀 𝐓 𝐑 𝐎 𝐍 𝐀 𝐂 𝐊 𝐀

🪽 𝐓𝐲𝐭𝐮ł: 𝐀𝐧𝐢𝐨ł ł𝐞𝐳. 𝐑𝐨𝐳𝐩𝐨𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐬𝐤𝐫𝐳𝐲𝐝ł𝐚.
🪽 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫: 𝐋𝐚𝐲𝐥𝐚 𝐖𝐡𝐞𝐥𝐝𝐨𝐧
🪽 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨: 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐑𝐞𝐝
🪽 𝐎𝐜𝐞𝐧𝐚: ∞/𝟓 ⭐
_______

𝐌𝐎𝐆Ą 𝐏𝐎𝐉𝐀𝐖𝐈Ć 𝐒𝐈Ę 𝐒𝐏𝐎𝐈𝐋𝐄𝐑𝐘 𝐃𝐎 𝐏𝐎𝐏𝐑𝐙𝐄𝐃𝐍𝐈𝐄𝐆𝐎 𝐓𝐎𝐌𝐔

[współpraca reklamowa z 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐑𝐞𝐝]

🪽 Chciałam na początku podziękować Layli za daną mi szansę, ponownie. Dziękuję, że kolejny raz mogłam towarzyszyć ci w tej przygodzie. Kocham Daniela i Dianę nad życie. Dziękuję, że uwierzyłaś we mnie ponownie. 💜

𝐓𝐀 𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀 𝐌𝐎Ż𝐄 𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄𝐑𝐀Ć 𝐒𝐏𝐎𝐈𝐋𝐄𝐑𝐘 𝐃𝐎 𝐏𝐎𝐏𝐑𝐙𝐄𝐃𝐍𝐈𝐂𝐇 𝐓𝐎𝐌Ó𝐖

🪽 Diana rozwija się niesamowicie, jej zespół jak i sama ona rosną w szybkim tempie. Wydawać się może, że jest szczęśliwa, ma przy sobie swojego syna Chrisa, ale dalej przy swoim boku nie ma swojego ukochanego. A wyrok śmierci dalej wisi nad ich głowami.

🪽 Daniel pomimo przykrywki, staje na głowie, by choć na chwilę spotkać się właśnie ze swoją ukochaną oraz synem. Wszystko idzie zgodnie z planem, jednakże oprócz ich prawdziwego wroga, mają jeszcze jednego. Czas. Czas, który w obecnej chwili wszystko niszczy, ponieważ, gdy widzi cierpienie Diany i swojego syna z powodu rozłąki. Daniel desperacko pragnie, by wszystko wróciło na miejsce.

🪽 "𝐀𝐧𝐢𝐨ł ł𝐞𝐳. 𝐑𝐨𝐳𝐩𝐨𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐬𝐤𝐫𝐳𝐲𝐝ł𝐚.", to trzeci tom serii, która opowiada o cudownej historii miłosnej oraz o wzlotach i upadkach. Po burzliwym końcu drugiego tomu mamy szansę przeczytać kontynuację, która dostarcza nam dużo emocji. Zacznijmy od Diany, która jest cudowną postacią. Jej delikatność jest czasem tak oszałamiająca, że nawet nie da się wyczuć momentu, gdy się ją pokocha jako bohaterkę. Ona jest po prostu idealna, kolejną cechą, którą mogę ją opisać, jest wrażliwość. Mimo że te dwa słowa kreują ją na kogoś kruchego, to wcale tak nie jest. To jedna z silniejszych postaci, jakie znam, pomimo przeciwności losu, kontynuuje swoją karierę piosenkarki wraz ze swoim zespołem. Stara się bardzo i to widać, ile poświęca przy tym czasu, ale jednocześnie ma też swoją drugą stronę, ponieważ ma syna, którym opiekuje się na co dzień. Ukrywanie się przed wrogami, utrzymanie swojej fałszywej tożsamości oraz bycie matką, to dla młodej osoby trudne. Jednakże nie ma niczego, czego by Diana nie przezwyciężyła. Tutaj nie wybiorę wam mojej ulubionej sceny, ale powiem wam tylko tyle, że każda chwila Diany i Chrisa jest moją ulubioną. I za każdym razem uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Natomiast jeśli chodzi o Daniela, to on należy do drugiej części tej historii, czyli tej smutnej. Nie mamy go zbyt wiele, ale gdy się pojawia, to zawsze daje coś od siebie. Jest niesamowicie dobrym człowiekiem, który kocha Dianę i swojego syna. Jednak przez błędy młodości, musi się ukrywać, bardzo daleko od swojej ukochanej oraz pierworodnego. Czytając, jak cierpi, bo nie może być przy każdym ważnym momencie Diany albo swojego syna, rani moje serce. Jednak każdy, kto poznał Daniela, to wie, jak ten chłopak stara się z całego serca. Ja to wiem i całej siły mu kibicowałam, by to wszystko się skończyło. Relacja naszych głównych bohaterów jest dość subtelna, ukryta, ale za każdym razem jak się spotykają widać to miłość wymalowaną na ich twarzy, w gestach i słowach. Za każdym razem, gdy moje serce jest smutna, wracam do ich szczęśliwych momentów, a wtedy czuję się, jakbym dostała kolejną szansę rozpoczęcia dnia z lepszym humorem. Ta dwójka jest wyjątkowa, pomimo odległości dbają o siebie, jak tylko mogą. Chcą być dla siebie wsparciem pomimo czasu, którego jest za mało. Scena, która najbardziej zapadła mi w pamięci, gdzie jest tylko ta dwójka, to ta, gdzie Daniel i Diana wyszli na spacer w wolny wieczór, a później poszli do knajpki. Moje serce się rozpłynęło, gdy ponownie zobaczyłam ich szczęśliwych. Plusem książki jest to, że akcja nie skupia się tylko na głównych bohaterach, ale też na drugoplanowych. Raven też ma swoją rolę, nie tylko miłosną, ale też fabularną. Opcja punktu widzenia Raven jest o tyle dobra, bo możemy poznawać jeszcze bardziej ten niebezpieczny świat, ale też uświadamia ona nas, że nawet w gangu, w którym się znajduje, jest szansa na miłość.

🪽 Reasumując, "𝐀𝐧𝐢𝐨ł ł𝐞𝐳. 𝐑𝐨𝐳𝐩𝐨𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐬𝐤𝐫𝐳𝐲𝐝ł𝐚." jest warty przeczytania przez was, ponieważ, gdy sięgnięcie po niego nie będziecie mogli się oderwać od lektury, która pochłonie was w całości.

𝐃𝐨 𝐧𝐚𝐬𝐭ę𝐩𝐧𝐞𝐠𝐨 💜

𝐑 𝐄 𝐂 𝐄 𝐍 𝐙 𝐉 𝐀
𝐏 𝐀 𝐓 𝐑 𝐎 𝐍 𝐀 𝐂 𝐊 𝐀

🪽 𝐓𝐲𝐭𝐮ł: 𝐀𝐧𝐢𝐨ł ł𝐞𝐳. 𝐑𝐨𝐳𝐩𝐨𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐬𝐤𝐫𝐳𝐲𝐝ł𝐚.
🪽 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫: 𝐋𝐚𝐲𝐥𝐚 𝐖𝐡𝐞𝐥𝐝𝐨𝐧
🪽 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨: 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐑𝐞𝐝
🪽 𝐎𝐜𝐞𝐧𝐚: ∞/𝟓 ⭐
_______

𝐌𝐎𝐆Ą 𝐏𝐎𝐉𝐀𝐖𝐈Ć 𝐒𝐈Ę 𝐒𝐏𝐎𝐈𝐋𝐄𝐑𝐘 𝐃𝐎 𝐏𝐎𝐏𝐑𝐙𝐄𝐃𝐍𝐈𝐄𝐆𝐎 𝐓𝐎𝐌𝐔

[współpraca reklamowa z 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐑𝐞𝐝]

🌼 " Anioł łez. Rozpostarte skrzydła" autorstwa Layli Wheldon to trzeci tom serii pod tytułem "Anioł łez".

🌼 Diana robi wszystko, aby nikt nie poznał jej prawdziwej tożsamości, a rozłąka z Danielem daje jej się we znaki.
Daniel natomiast zmaga się ze swoimi demonami, a bycie z dala od najbliższych i nie widzieć jak jego syn rośnie, jest dla niego nie do zniesienia.

Czy i tym razem ich miłość pokona wszystkie problemy?
Czy będą mogli być wreszcie razem?

🌼 Na kontynuację losów Diany i Daniela musieliśmy trochę poczekać, ale po pierwszych dwóch tomach byłam bardzo ciekawa, jak dalej wszystko się potoczy w życiu naszych bohaterów.
W tym tomie również nie zabrakło emocji, mamy tu wątek mafijny, rozłąkę, tęsknotę, strach, ukrywanie tożsamości, przyjaźń, oddanie, poświęcenie i miłość, która uskrzydla.
Również poboczni bohaterowie zostali świetnie wykreowani, zwłaszcza Raven, którą bardzo polubiłam.
Autorka ma lekki i przyjemny styl pisania, i miała naprawdę świetny pomysł na fabułę tej serii. Choć pierwszy tom jest moim ulubionym, to z przyjemnością sięgnę po ostatnią część, ale mam nadzieję, że tym razem nie będę musiała na nią długo czekać.

Jeśli szukacie ciekawej i pełnej emocji serii o miłości, to będziecie nią zachwyceni.

Czy i...

▪️Tytuł: Rozpostarte skrzydła. Tom 3
▪️ Seria: Anioł łez
▪️Autor: Layla Wheldon
▪️Wydawnictwo: Editio Red
▪️Premiera: 11.06.2024 r.

"Rozpostarte skrzydła" czyli trzeci tom serii Anioł łez co do którego po dwóch pierwszych częściach miałyśmy duże oczekiwania...
Nie do końca jesteśmy w stanie powiedzieć czy nasze oczekiwania po pierwszych tomach, które nam się niezwykle podobały były zbyt wygórowane czy też odległość czasowa pomiędzy wydaniem 2 a 3 części "zrobiła robotę" ale w ten tom totalnie nie byłyśmy w stanie się wczuć. Robiłyśmy do niego co najmniej trzy podejścia i po kilku stronach sprawdzałyśmy jak dużo książki do końca nam jeszcze zostało?

Po pierwsze mamy nieodparte wrażenie, że historia ta jest po prostu opisem zwykłego przebiegu życia bohaterów, ich codziennych rozterek i czynności jakie wykonują przez co się zwyczajnie nudziłyśmy. Jak dla nas niestety nie działo się tu nic bardziej ekscytującego co mogłoby sprawić, że nasze serca zabiły szybciej a my nie będziemy mogły się doczekać co będzie dalej? Po drugie sama relacja głównych bohaterów jest nieco przesłodzona choć oczywiście widać związaną z rozłąką tęsknotę.

Była jednak jedna rzecz, która nas mocniej zainteresowała a której w tej części niestety zbyt wiele nie otrzymałyśmy, a szkoda, bo może wtedy książka by nas wciągnęła a opinia zmieniła na diametralnie inną. Otóż podobało nam się dodanie wątku detektywistycznego za sprawą Daniela. Było to faktycznie ciekawe i interesujące dodając odrobinę tajemnicy tej historii, którą koniecznie chciałyśmy odkryć.

Niestety jest to nasz drugi życiowy dnf za co wydawcę i autorkę przepraszamy, ale nie byłyśmy w stanie mimo usilnych prób dotrzeć do końca bez jedynie pobieżnego przekartkowania książki. Nie będziemy natomiast odradzać Wam tej lektury bo uważamy, że każdy powinien samodzielnie przekonać się jak dana powieść mu się spodoba. Same raczej nie sięgniemy po kontynuację chyba, że w aplikacji Legimi aby poznać jak dalej potoczy się sprawa nad, którą zaczął pracować Daniel...😎

▪️Tytuł: Rozpostarte skrzydła. Tom 3
▪️ Seria: Anioł łez
▪️Autor: Layla Wheldon
▪️Wydawnictwo: Editio Red
▪️Premiera: 11.06.2024 r.

Trzeci tom, który jest kontynuacją poprzednich. Długo trzeba było na niego czekać ale było warto!
Opowieść o miłości, która uczy że dla prawdziwego uczucia można znieść wiele. Intrygująca i wciągająca historia z wątkiem mafijnym w tle. Akcja dynamiczna, pełna tajemnic. Trudna przeszłość, błędy młodości, związek na odległość. Nie brakuje w niej emocji.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

RECENZJA

„ANIOŁ ŁEZ. ROZPOSTARTE SKRZYDŁA”

CYKL: ANIOŁ ŁEZ (tom 3)

AUTOR: LAYLA WHELDON
Współpraca Barterowa —
WYDAWNICTWO: EDITIO RED

„Każda taka sytuacja mocno zaznaczała się w mojej pamięci. Każda stanowiła lekcję, by być jeszcze uważniejszą i mniej ufną. Każda przypominała, jak łatwo stracić życie”.

„ANIOŁ ŁEZ. ROZPOSTARTE SKRZYDŁA” to ciągu dalszy historii Daniela i Diany. Piękna opowieść o miłości, która uskrzydla i pokazuje, że dla niej można znieść wszystko. Ale również doskonale autorka pokazuje ciekawe relacje pomiędzy bohaterami ich, oddanie i poświęcenie.
Muszę stwierdzić, że książka wyjątkowo szybko wciąga, sam początek zaczyna się dość burzliwie, od próby morderstwa Diany. Intrygująca, wciągająca, historia miłosna, a w tle dobrze zarysowany wątek mafijny, pełna skrywanych tajemnic, całość dynamicznie poprowadzona z ciekawą akcją, niebanalnymi bohaterami opowieść, która zachwyciła mnie swoim środkiem. Zobaczymy, że prawdziwa miłość mimo ogromnej odległości, przeróżnych przeciwności losu i tęsknoty, staje się jeszcze trwalsza. Wątki, które znajdziemy w tej historii, to trudna przeszłość, tajemnice, naprawianie błędów młodości, związek na odległość, kariera muzyczna. Dostajemy również pikantniejsze wątki, które rozluźniają atmosferę tej historii, nadając kolorów tej książce.
Bardzo ciekawe były rozdziały dotyczące Raven, jej osoby i dziwnej, choć intrygującej relacji między nią a Edmundem. Oprócz tego dodają mocniejszego i delikatnie mrocznego klimatu, co powoduje dreszczyku emocji i adrenaliny.
Autorka idealnie nakreśliła i oddała emocje, dzięki czemu możemy idealnie wczuć się w atmosferę, poczuć wszystkie emocje, które targają bohaterami. Na kartkach tej historii czuć ból, tęsknotę, prawdziwą miłość.
Zakończenie książki pozostawia wiele domysłów i tego co zafunduje autorka nam w kolejnej części.
Autorka ma lekkie i przyjemnie pióro, które ubarwione jest ogromnymi emocjami, dzięki czemu książkę czyta się jednym tchem.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów, Diany, Daniela i Raven, dzięki czemu możemy idealnie wczuć się w ich sytuację, przeżywane emocje, poznać uczucia, które w nich się kłębią. Poznamy ich jeszcze lepiej, zrozumiemy podejmowane przez nich decyzje.

Bohaterzy świetnie wykreowani, różnorodni
widać ich dużą przemianę, rozwijają się.
Będą musieli wiele poświęcić, aby przeżyć i być w końcu szczęśliwi. Relacje pomiędzy bohaterami są bardzo dobrze i realnie poprowadzona, wręcz namacalne.

Diana pilnuje swojej tożsamości, i uważa, by nikomu nic nie zdradzać, tym bardziej po zdradzie Caspra, wie, że musi się pilnować, by uchronić najbliższych. Bardzo tęskni za Danielem, ich wielomiesięczną rozłąką.

Daniel toczy nieustannie walkę z poczuciem winy i żalu, gdyby nie jego złe decyzje, które podjął, ich mogło potoczyć się w całkiem inny sposób i nie musieli się ukrywać i obawiać się o swoje życie. Coraz częściej wpadał w czarny dół, uwieziony w spirali negatywnych uczuć, ale walczył, aby nie spaść w przepaść. Dlatego skupia się i oddaje się całkowicie swojej pracy i nauce na studiach. Tęskni za Dianą i synkiem, a chwile ukradzione tylko dla siebie, bywają rzadkie, ponieważ nie chcą zbytnio ryzykować. Ale dokładnie zdają sobie sprawę, że straconego czasu nik im nie zwróci.

„Co jest gorsze? Nieodwzajemniona miłość, toksyczny związek czy bycie na odległość z mężczyzną, który w razie jednego fałszywego kroku może stracić życie i nigdy więcej go nie zobaczę ani nawet nie dowiem się, kiedy i jak zginą!?”

Diana i Daniel poświęcają bardzo wiele, a dzieląca ich odległość, rozrywa ich serca, ale wiedzą, że innego wyjścia nie mają. Diana i jej zespół Anioł Łez odnosi coraz większy sukces, zdobywają nagrodę Grammy i ruszają w trasę koncertową. Wytwórnia coraz więcej wymaga zaangażowania od Diany i mają mnóstwo oczekiwań ze strony zespołu.
Ale teraz musi uważać jeszcze bardziej, aby nik nie odkrył jej prawdziwej tożsamości.
Daniel ma swoje zobowiązania w Sydney i aby utrzymać swoją prawdziwą tożsamość w sekrecie, musi być wzorowym studentem i pracownikiem i dzięki temu bez problemu znajdź pracę w Nowym Jorku jako Callahan Morgan. Decyzje podjęte przez Caspra, sprowadzają zagrożenie na życie Diany i jej najbliższych.
Dużo ryzykują, ponieważ podjęte przez nich decyzje, ważą się teraz na ich życiu i doprowadziły ich do sytuacji, w jakiej się znaleźli. Jeźdźcy nie odpuszczają. Raven szuka sposobu, aby Jeźdźcy nie zagrażali Dianie. Życie co chwilę rzuca im kłody pod nogi i muszą zmierzyć się z tym co przygotował dla nich los.

-Czy Raven znajdzie sposób, by Diana była bezpieczna?
-Czy Diana i Daniel będą mogli wreszcie spokojnie żyć, bez obaw o swoje życie,  czy to tylko daremne marzenia?
-Czy poradzą sobie z tęsknotą?
-Czy Diana wreszcie pogodzi się ze śmiercią rodziców?

Polecam.

RECENZJA

„ANIOŁ ŁEZ. ROZPOSTARTE SKRZYDŁA”

CYKL: ANIOŁ ŁEZ (tom 3)

AUTOR: LAYLA WHELDON
Współpraca Barterowa —
WYDAWNICTWO: EDITIO RED

„ANIOŁ ŁEZ. ROZPOSTARTE SKRZYDŁA” to ciągu dalszy historii...

[współpraca reklamowa]
To trzeci tom historii Daniela i Diany.
Na starcie zostajemy rzuceni na głęboką wodę, akcja rozpoczyna się dramatycznie. Życie Diany i Daniela przez błędne decyzje diametralnie się zmienia.
Z każdą kolejną książką o nich jestem jeszcze bardziej ZAKOCHANA. Mamy możliwość obserwowania ich przemian.
Diana z tego tomu w niczym nie przypomina tej zagubionej dziewczyny, którą poznaliśmy w pierwszej części.Nasza główna bohaterka rozwija się z każdą stroną.
Ich miłość i oddanie to pierwsze co rzuca się w oczy. Niesamowite jest to jak dobrze się rozumieją i nikt nie może im tego zepsuć. Zapewniam was, że jeśli potrzebujecie przeczytać książkę gdzie bliskie osoby stawiane są na pierwszym miejscu to ta historia jest IDEALNYM ROZWIĄZANIEM.
Tempo akcji jest szybkie, ale przez kolejne rozdziały spowalnia. Autorka perfekcyjnie oddała emocje przez co czytelnik od początku jest zainteresowany.
Fakt, że książka jest napisana z różnych perspektyw daje nam możliwość na większe zrozumienie wydarzeń oraz poznanie bohaterów z innych stron.
Niektóre akcje powiewają chłodem i można wyczuć dreszczyk emocji.
Wątek mafijny jest tutaj tak dobrze opisany i w żaden sposób nie jest przesadzony. Nie jest oddzielony kreską od świata codziennego, ale jednocześnie pokazuje, że jest też druga strona medalu - ta bardziej mroczna, mniej kolorowa i dość niebezpieczna.
W tej historii nic nie dzieje się przez przypadek oraz nie posiada ona niewyjaśnionych wątków.
Ta książka jest napisana BARDZO dobrze. Każdy bohater jest inny. Nie zostało zastosowane tutaj "kopiuj wklej" co dodaje charakteru tej książce.
Zapewniam was, że ta książka warta była czekania.

[współpraca reklamowa]
To trzeci tom historii Daniela i Diany.
Diana z tego tomu w niczym nie przypomina tej...

Kolejne przygody Diany i Daniela, którzy muszą wiele poświęcić by przeżyć. Po decyzjach, które zostały podjęte przez ich niegdyś przyjaciela ich życie jest na ostrzu noża. Diana musi żyć po zmianie tożsamości i skrycie pilnować by świat nie dowiedział się kim tak naprawdę jest. Jest to dość trudne szczególnie, że za sprawą swojego głosu stała się dość popularną osobą. Jednak nie wiele osób wie kim tak naprawdę jest. Dużo pojawia się sytuacji w których musi udawać zupełnie inna osobę jednak stara się całkiem nie zatracić się w tej nowej wersji i nie daje się czy ubierać czy zarządzać swoim czasem tak jak tego nie chce.

Daniel z kolei można powiedzieć żyjący na wygnaniu z daleka od swojej ukochanej i synka. Aby nie myśleć o tęsknocie zatraca się w studiach i pracy, która coraz bardziej go angażuje. Stara się pojawiać się w życiu synka i Diany najczęściej jak to się da jednak to wiąże się z ogromnym ryzykiem, które naraża ich wszystkich. Dlatego również nie może robić tego zbyt często. Na szczęście są telefony i możliwość rozmawiania na wideo, także może na bieżąco patrzeć jak jego synek rośnie. Ma jednak nadzieję, że w najbliższym czasie uda się wszystko naprostować i będzie mógł wrócić do swojej rodziny.

Ta dwójka wiele już doświadczyła i zdecydowanie jest to lektura, która pokazuje jak wiele może znieść miłość. Ogromna odległość ani na chwilę nie osłabia ognia, który jest między Dianą, a Danielem. Taką miłość nie każdy może spotkać na swojej drodze co może dla niektórych być dołujące. Jednak mają dużo więcej poważniejszych problemów czego zdecydowanie im nie zazdroszczę. Miłość miłością ale chowanie się i udawanie kogoś kim się nie jest może być wyczerpujące szczególnie gdy nie wie się do końca ile to może trwać. Oczywiście oprócz tej dwójki mamy jeszcze Raven, która stara się naprostować to co zostało skopane i poniekąd robi to kosztem siebie. U niej też wiele się zmienia. Zawsze była twardą i niezależną dziewczyną, za sprawą swojego szefa wiele się zmienia. Wcześniejsze części skończyły się tak, że wręcz nie mogłam się doczekać, aż będę mogła zacząć kolejną. Natomiast ta część miała takie zakończenie mhm trochę nijakie. Powiedziałabym nagle urwał się film. Czy zostałam zachęcona do kolejnej części? Niekoniecznie jednak na pewno się skuszę pomimo iż mogę już się domyślać jak to się wszystko skończy bo która historia książkowa kończy się źle? Okładka zdecydowanie pasuje do poprzednich części co jest super bo ładnie to współgra obok siebie. Rozdziały podzielone oczywiście na Dianę, Daniela i Raven. Znajdziecie w tej powieści również wiele emocji, które pochłoną was całkowicie. Podsumowując polecam jednak trzeba zacząć od pierwszej części. Ja już czekam na kolejną.

• Do kupienia
  • Czekają na swoją kolej... :)
  • Chcę mieć
  • Seria - czekam