Nic do stracenia. Wreszcie wolni

Cykl: Guarded Hearths (tom 1.2)
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
karollllllla

Ojciec Anny Spencer zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od tej pory Anna przestaje być anonimową nastolatką i coraz trudniej chronić jej prywatność. Ashton Taylor ma więc jeszcze bardziej skomplikowane zadanie. Niebawem odbędzie się proces prześladowcy Anny, Cartera Thomasa, który marzy tylko o tym, jak ją odzyskać. Anna ufa Ashtonowi i zaczyna wierzyć w jego miłość, chociaż nadal jest pewna, że nie zasługuje na szczęście. Jednak zanim się okaże, czy mogą być razem, będą musieli walczyć o życie.

Ligeria | 2015-12-29
Na półkach: Przeczytane, W oryginale :)

W tej części poznajemy losy Nate najlepszego przyjaciela Ashtona, którego miałam już okazję bardzo polubić przy pierwszej części. Nie dostajemy niczego oryginalnego. On bóg sexu, który podrywa każdą ładną dziewczynę. A ona śliczna z problemami i zraniona w przeszłości. Mimo znanego i utartego schematu bardzo dobrze czytało mi się tą książkę. Polubiłam bohaterów a dzięki naszemu podrywaczowi kilkanaście razy wybuchałam śmiechem. Oczywiście w pewnym momencie polały się też łzy. Z całą pewnością mogę powiedzieć że ta książka jest znacznie lepsza od swojej poprzedniczki.

Ewelina229 | 2017-05-29
Przeczytana: 29 maja 2017

Kontynuacja losów Anny i Ashtona.
Przesłodzona, zbyt idealna jak na realia otaczającej nas rzeczywistości.
Przewidywalna... i tak jak w pierwszej części - typowa młodzieżówka.
Niestety nie mam nic więcej do dodania, jak dla mnie pomysł fajny, niestety słabo wypada wykonanie.

Dominiqua | 2014-06-11
Przeczytana: 01 czerwca 2014

To moja pierwsza przeczytana książka Kirsty Moseley i jestem nieco zawiedziona. Sugerując się ocenami na goodreads (4,3) spodziewałam się wow. Dostałam sympatyczną historię o Nate, który jest tzw. "graczem" czyli lata z kwiatka na kwiatek i Rosie, która została w przeszłości wielokrotnie zraniona i nie chce w swoim życiu mężczyzny szczególnie takiego jak Nate. Zabawne dialogi, świetny opis przemiany Nate`a. Jak dla mnie było trochę zbyt cukierkowo, chociaż w pewnym momencie polały się łzy. Autorka na każdym kroku podkreślała, że Nate jest "graczem", ale tego absolutnie nie było widać. Fajny romans, nie wrócę do niego, ale bardzo dobrze mi się czytało.

Agavii | 2017-04-20
Przeczytana: 2017 rok

Naprawdę chciałam dać tej książce szansę. Ktoś nawet napisał, że to najlepsza książka Kirsty Moseley, znanej głównie z tytułu: Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno. Nie powiem, żebym była szczególną fanką tej autorki, ale generalnie nie jestem obojętna na prestiż, który podąża za jakimś nazwiskiem.

Z książką już od początku coś jest ostro nie tak. Dziewczyna (16l.) idzie ze swoim chłopakiem na imprezę. W kolejce do klubu zaczepia ją jakiś podejrzany chłopak, a właściwie mężczyzna. Nastolatka wpada w euforię, że gość pomoże jej szybciej wejść do klubu. Ta cała scena jest naprawdę dziwna. Widać w niej niedojrzałość małolaty i kompletny brak zainteresowania tym, co w momencie kiedy ona szczerzy zęby do nieznajomego dzieje się z jej chłopakiem, którego przecież tak kocha. Później jest tylko gorzej, cała scena dramatu w dyskotece i na zewnątrz jest napisana w taki sposób, że zastanawiamy się nad tym, gdzie ta dziewczyna ma rozum i dlaczego nikt im nie pomaga. To wszystko jest...

singwithme | 2017-05-24

„Nic do stracenia. Wreszcie wolni” to druga część powieści Kirsty Moseley, autorki znanej z „Chłopaka, który zakradał się do mnie przez okno”. Anna i Ashton, bohaterowie znani z „Nic do stracenia. Początek” muszą zmierzyć się z kolejną przeszkodą. Okaże się, czy będą razem szczęśliwi. „Nic do stracenia. Wreszcie wolni” to propozycja dla nieco starszych czytelników. Kirsty Moseley stworzyła tym razem obyczajową historię z wątkiem sensacyjnym.

Ojciec Anny, głównej bohaterki powieści „Nic do stracenia. Wreszcie wolni”, zostaje prezydentem USA. Anna przestaje być anonimową nastolatką, przez co trudniej jest ją ochronić. Tym bardziej, że zbliża się proces Cartera, jej prześladowcy. Jeśli przestępca wyjdzie na wolność, Annie i jej bliskim będzie grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Ochroniarz Ashton, zakochany w Annie bez pamięci, zrobi wszystko, by była bezpieczna. Anna, która ma za sobą traumatyczne przeżycia, pragnie, by koszmar z przeszłości nie powrócił. Tylko u boku Ashtona czuje...

Ela | 2017-05-27

Polecam! Książka ciekawa dobrze się ją czyta i napewno jeszcze do niej wrócę kiedyś!!

Natalia Łubińska | 2017-05-29
Przeczytana: 29 maja 2017