Sztuka samodyscypliny

Wydawnictwo: Logos
poradniki

Wszyscy odczuwamy wewnętrzny sprzeciw wobec dyscypliny. W tej książce autor radzi, jak pokonać ten opór i dzięki samokontroli zdobyć to, co w życiu najcenniejsze. Rzeczowe wyjaśnienia, barwne przykłady i cenne wskazówki przekonają cię o potrzebie samodyscypliny, która jest niezbędna, abyśmy mogli nadać naszemu życiu trwały sens i osiągnąć sukces.

Gatorek | 2010-12-10
Na półkach: Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 05 grudnia 2010

Strata czasu. Książka pisana wg schematu: parę truizmów, dwa banalne przykłady, podsumowanie. Istotna treść zmieściłaby się pewnie na broszurce. Za poradami nie stoi mam wrażenie żadna wiedza psychologiczna, a jedynie przekonania autora. Do tego nieustanne odwołania do religii - dla niewierzących książka w ogóle przestaje być strawna. Jedna gwiazdka za minimum informacji, które jednak można z książki wyciągnąć. Ale ogólnie - rozczarowanie.

mariola | 2016-10-27
Outcast | 2016-02-08