Księżyc nad Rzymem

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
literatura polska
Ag2S

Skąpana w rzymskim słońcu opowieść o tym, jak rodzi się radość i przyjaźń, a może nawet i miłość. Trzydziestokilkuletnia Laura Pszczółka przyjechała do Rzymu na stypendium, realizując marzenie o studiowaniu historii sztuki w ojczyźnie wszelkiego piękna. Jej przewodnikiem po pełnym tajemnic i niespodzianek Wiecznym Mieście został Andrea, przystojny erudyta o smutnym spojrzeniu. Razem odkryją...

Trzydziestokilkuletnia Laura Pszczółka przyjechała do Rzymu na stypendium, realizując marzenie o studiowaniu historii sztuki w ojczyźnie wszelkiego piękna. Jej przewodnikiem po pełnym tajemnic i niespodzianek Wiecznym Mieście został Andrea, przystojny erudyta o smutnym spojrzeniu. Razem odkryją urok długich rozmów, nie tylko o sztuce, najlepiej nad kieliszkiem przedniego wina. Przeżyją niejeden zachwyt, zagubią się w zaułkach tak pięknych, że trudno z nich wrócić do prawdziwego świata. W upalnym powietrzu wisi uczucie…
Czy mroczna przeszłość Andrei i smutne doświadczenia Laury pozwolą im raz jeszcze stworzyć bliską relację z drugą osobą? Czy Rzym pomoże im odnaleźć drogę do siebie?

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Giga | 2017-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2017

Piękne-właśnie skończyłam; te rzymskie wieczory, zwiedzanie-po prostu odlot, na tle ciekawych historii rodzinnych, przyjacielskich, zawodowych-gorąco polecam

maczek82 | 2017-08-14

Idealna na wakacje, albo wspomnienie o nich. Piękny Rzym i ciepła Toskania pełna pysznych zapachów i smaków. Książka o poszukiwani siebie i wyborach, które decydują o naszym życiu. Czy ważne jest "co ludzie powiedzą" czy to co nam dyktuje serce?

Paula | 2017-08-16
Przeczytana: 02 sierpnia 2017