Okładka książki King Jamie Begley
Okładka książki King
Jamie Begley Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC Cykl: The VIP Room (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The VIP Room (tom 3)
Young Ink Press, LLC
2014-07-25
2014-07-25

Świetna. Na tej części kończy się moja przygoda z Last Riders i innymi. Napewno kiedyś tu wrócę. Evie była mega, choć w cyklu Last Riders, zwłaszcza na początku nie dała się lubić.

Bardzo byłam ciekawa, co ta książka przyniesie? I jestem zadowolona. W końcu na tapecie kobieta, którą doskonale znamy z serii Last Riders. Poza tym akcja dzieje się w innym miejscu, bez stałego wpływu klubu motocyklowego. Więcej w niej zaskakujących informacji i zwrotów akcji. Evie niezbyt przypadła mi do gustu. Z pewnością ma na to wpływ jej bezwstydne i grzeszne zachowanie. Jako pierwsza kobieta została członkinią klubu, pewnie dzięki wielu znajomości z dawnych lat. Wtedy,gdy wraz z Shade'em służyła w wojsku,gdzie znosiła upokorzenie i zniewagi. Armia odebrała jej chęć do życia, najbliższych jej sercu ale dała jej najlepszego przyjaciela. Z Shade'em łączyła ich niewidzialna siła, dzięki niemu stanęła na nogach. Last Riders byli dla niej zapomnieniem i ukojeniem. King zatrząsł jej bezproduktywnym życiem i obudził dawno zapomniane uczucia. A miał być tylko kolejnym zadaniem, który powierzył jej Shade dla ochrony żony i siostry.
King przez lata prowadził nielegalne interesy, był właścicielem wielu firm. Miał też wrogów, którzy nie dawali o sobie zapomnieć. Dlatego zrezygnował z wychowywania córki-Lily, aby zapewnić jej lepszą przyszłość. Powrócił w wielkim stylu i chciał w pełni zaangażować się w relacje. Nie ufał Shade'owi, myślał, że grozi jej niebezpieczeństwo z jego strony. Nie mógł bardziej się mylić. Kilka tygodni spędzonych z Evie, rozwiało jego wątpliwości i zbliżyło do wspaniałej kobiety.

Bardzo cieszę się, że nie czytałam opisu tej książki. Przyznaje, że byłam strasznie zdziwiona jak dowiedziałam się, że będzie dotyczyć Evie i Kinga, ale jednocześnie ciekawiła mnie ich relacja. Obydwoje poznaliśmy z serii Last Riders - szczególnie Evie. Nareszcie poznajemy ją i jej przeszłość, która nie jest kolorowa. Kobieta ma spory bagaż i jakoś musiała sobie z nim radzić alkoholem i seksem. Mamy tu kobietę pewną swojej wartości i świadomą seksualnie, która wie czego chce. Po przeczytaniu kilku części Last Riders, w których kobiety są nieśmiałe i niepewne siebie to zdecydowanie było odświeżające. Bardzo polubiłam Evie i Kinga i naprawdę kibicowałam im.

Nareszcie, jakoś najbardziej nie mogłam zabrać się za tą część. Może dlatego, że przegapiłam ją biegnąc przez kolejne tomy...
Evie jest wierną członkinią Lost Riders. Poznajemy jej historię i dowiadujemy się co ją taką ukształtowało. To cudowna, silna kobieta, która znalazła prawdziwą rodzinę w klubie. Fajnie było poczytać o tej "dobrej stronie Shada, ktory jest wiernym i lojalnym przyjacielem.
King, ojciec Lili to drań - trzeba to przyznać. Mimo tego kibicowałam jemu i Evie (bo wiedziałam, że skończą razem) :)
Co więcej zdradzić? Lepiej nic...
Dobrze i szybko się czytało!

2053

King

Moje dobre intencje zawsze prowadziły do katastrofy. Prawda jest taka, że nie było mi dane być ojcem dla Lily. Czas spędzany wspólnie z nią w Treepoint w Kentucky miał być dla nas obydwojga czasem odkrywania i poznawania się nawzajem.
ymczasem dowiedziałem się, że poślubiła zabójcę i mieszka w seks klubie.
Dowiem się, jak zniszczyć Last Riders i dam mojej córce lepszą przyszłość, na jaką zasługuje.

Evie

Uważa mnie za dziwkę, ale tak naprawdę mnie nie zna. Nie jestem głupia. Myśli, że może mnie wykorzystać do odkrycia słabości Last Riders. To jego największy błąd. Jestem kimś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka...
Uważa się za lepszego ode mnie, że jestem w jego oczach tylko pyłkiem.
W końcu król Queen City przekona się, że jestem sędzią, który trzyma jego życie w swoich rękach. Ale wtedy będzie już za późno...

King

ymczasem dowiedziałem się, że poślubiła zabójcę i mieszka w seks klubie.
Dowiem się, jak zniszczyć Last Riders i dam mojej córce...

Evie to czlonkini klubu The Last Riders, ktora moglismy poznac juz wczesniej. Jest ona kobieta bez uczuc, ktora aby zapomniec co ja spotkalo wykorzystuje zabawe z klubowymi mezczyznami. Tak jest do momentu kiedy poznaje Kinga (ojca Lily, ktora jest bohaterka 4 czesi serii The Last Riders).
King to mezczyzna, ktory dorobil sie majatku na nieuczciwych ineresach i nigdy z zadna kobieta sie nie zwiazal aby jego wrogowie nie mieli broni przeciwko niemu w postaci kobiety, ktora moglby pokochac. Evie jest dla niego po prostu klubowa dziwka.
Jednak, gdy on i ona probuja sie do siebie zblizyc w celu uzyskania informacji to miedzy nimi zaczyna budzic sie uczucie.
Calosc jak zwykle czytalo sie bardzo dobrze, duzo sie dzialo, jeszcze wiecej wyjasnilo na temat Evie. Pod koniec ksiazki kilka razy lza zakrecila mi sie w oku, polecam!

Uwielbiam tę serie. Jeszcze ani razu nie zawiodłam się czytając którykolwiek z tomów... Evie to świetna kobieta wiele w życiu przeszła... King z kolei w tej części zaczął się zmieniać (raczej na lepsze) z początku na pewno dla córki, ale później także dla Evie :) Ogólnie razem tworzyli świetną parę :)

POLECAM GORĄCO :D

POLECAM GORĄCO :D

W tej części wylałam sporo łez wzruszenia. Przywiązałam się do każdego członka Last Riders i pozostaną juz na zawsze w mojej pamięci. Uwielbiam .

Książka w porównaniu z Last Riders jest odrobinę fajniejsza.King to dojrzały mężczyzna, Evi też zaczyna szukać czegoś poważnego. Bardzo się cieszę że ta para nie uczestniczy w piątkowych imprezach klubu.

• MC Bikersi
  • Klub motocyklowy