King

Cykl: The VIP Room (tom 3)
Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC
angielski
Angie

King My good intentions always led to disaster. The cold hard truth is that I was never meant to be a father to Lily. Staying in Treepoint, Kentucky for a few weeks to get to know my daughter was meant to be a time of discovery, instead I find out that she’s married to a killer and living in a sex club. I’m going to find out how to destroy The Last Riders and give Lily the future she...

King
My good intentions always led to disaster. The cold hard truth is that I was never meant to be a father to Lily. Staying in Treepoint, Kentucky for a few weeks to get to know my daughter was meant to be a time of discovery, instead I find out that she’s married to a killer and living in a sex club. I’m going to find out how to destroy The Last Riders and give Lily the future she deserves.

Evie
He thinks I’m a whore; he doesn’t know me. I’m nobody’s fool, but he thinks he’s going to use me to find The Last Riders only weakness. That’s his biggest mistake of all. There’s more to me than meets the eye. King thinks he’s too good for me, that I’m less than dirt in his eyes. What the King of Queen City is going to find out too late is that I’m his judge, and I hold his life in my hands.

Warning: This work of fiction is intended for mature audiences only. All sexually active characters portrayed in this ebook are eighteen years of age or older. Please do not buy if strong sexual situations, multiple partners, violence, drugs, and explicit language offends you

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/21902503-king

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/photo/21902503-king

magpie101 | 2017-10-05
Na półkach: Przeczytane, MC Bikersi
Przeczytana: 05 października 2017

Evie to czlonkini klubu The Last Riders, ktora moglismy poznac juz wczesniej. Jest ona kobieta bez uczuc, ktora aby zapomniec co ja spotkalo wykorzystuje zabawe z klubowymi mezczyznami. Tak jest do momentu kiedy poznaje Kinga (ojca Lily, ktora jest bohaterka 4 czesi serii The Last Riders).
King to mezczyzna, ktory dorobil sie majatku na nieuczciwych ineresach i nigdy z zadna kobieta sie nie zwiazal aby jego wrogowie nie mieli broni przeciwko niemu w postaci kobiety, ktora moglby pokochac. Evie jest dla niego po prostu klubowa dziwka.
Jednak, gdy on i ona probuja sie do siebie zblizyc w celu uzyskania informacji to miedzy nimi zaczyna budzic sie uczucie.
Calosc jak zwykle czytalo sie bardzo dobrze, duzo sie dzialo, jeszcze wiecej wyjasnilo na temat Evie. Pod koniec ksiazki kilka razy lza zakrecila mi sie w oku, polecam!

maggnolia | 2017-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2017

W tej części wylałam sporo łez wzruszenia. Przywiązałam się do każdego członka Last Riders i pozostaną juz na zawsze w mojej pamięci. Uwielbiam .

Ania | 2017-05-28

Nie wiem co mnie tak pociąga, ale ten gang jest rewalcyjny. Evie znaliśmy od samego początku i bardzo ją polubiłam. Jest jedną z najsilniejszych bohaterek jakich poznałam. Chyba razem z Winter, Diamond tworzy obraz bohaterki jaki lubię (nie wliczam ani Beth ani Lilly bo ich nie lubię :P). I szczerze wcale nie potrzebowałam wyjaśnienia dlaczego Evie tak lubi seks z członkami klubu. Ok przeżyła coś potwornego, co w każdej kobiecie zostawia ogromny ślad. Ale Evie była i jest silna. To, że lubiła swój styl życia, nikogo nie uprawnia do oceniania jej. King był początkowo bardzo drapieżny i manipulacyjny, ale po wpyprowadzcce zmiękł. I to jego łowienie ryb :):) Hahaha. W ogóle akcja powoli się rozkręca, pojawiają się nowi negatywni bohaterowie (Brooke) a starzy zrzucają dawną skórę (Lucky). Cieszę się za to, że Evie i King odnaleźli siebie, mają na kim polegać. Końcówka była mocno nerwowa, ale na szczęście wszystkim się udało :) Last Riders powiększają się :) Już nie mgoę się doczekać...

Gabi | 2017-10-29
Przeczytana: 06 sierpnia 2017

King

Moje dobre intencje zawsze prowadziły do katastrofy. Prawda jest taka, że nie było mi dane być ojcem dla Lily. Czas spędzany wspólnie z nią w Treepoint w Kentucky miał być dla nas obydwojga czasem odkrywania i poznawania się nawzajem.
ymczasem dowiedziałem się, że poślubiła zabójcę i mieszka w seks klubie.
Dowiem się, jak zniszczyć Last Riders i dam mojej córce lepszą przyszłość, na jaką zasługuje.

Evie

Uważa mnie za dziwkę, ale tak naprawdę mnie nie zna. Nie jestem głupia. Myśli, że może mnie wykorzystać do odkrycia słabości Last Riders. To jego największy błąd. Jestem kimś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka...
Uważa się za lepszego ode mnie, że jestem w jego oczach tylko pyłkiem.
W końcu król Queen City przekona się, że jestem sędzią, który trzyma jego życie w swoich rękach. Ale wtedy będzie już za późno...

k_a_s_i_a | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

Uwielbiam tę serie. Jeszcze ani razu nie zawiodłam się czytając którykolwiek z tomów... Evie to świetna kobieta wiele w życiu przeszła... King z kolei w tej części zaczął się zmieniać (raczej na lepsze) z początku na pewno dla córki, ale później także dla Evie :) Ogólnie razem tworzyli świetną parę :)

Maniaczka | 2017-11-11

POLECAM GORĄCO :D