Hard

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Cykl: Sexy Bastard (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Hard
karollllllla

Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger. Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu nocnego, po godzinach zarządza potajemnie podziemnym ringiem. Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na...

Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi.

Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

ShyShe | 2019-08-25

Nic nadzwyczajnego-historia jakich wiele ale napisana fajnie i bardzo przyjemnie się czyta

MikaJa | 2019-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2019

Meh. Nic nowego, ani ciekawego. Oklepane jak kotlety mojej babci. : /

enia | 2019-06-28
Przeczytana: 27 czerwca 2019

To moje pierwsze spotkanie z autorką i przyznam, że książka jest miła, dobrze, szybko się czyta, przyjemna na spędzenie z nią leniwego wieczoru jednak bez jakiegoś szału. Akcja nie porywa, nic bardzo szczególnego się nie dzieje ale nie jest źle. Ot taka troszkę nijaka ale można się z nią zrelaksować :)

XMedBook | 2019-06-06
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 06 czerwca 2019

Powiedzmy, że nie urzekła mnie ta historia. Zbyt chaotyczna, jednak w miarę: szybko się czyta i wciąga choć jest pisana prostym językiem. Najbardziej ubodła mnie niespójność historii. Nagle z poniedziałku na drugi dzień jest sobota. Fajnie by było jakby to działało w rzeczywistości. Jeden dzień do pracy i wolne. Każdy ma swoją fantazją, ale w tym przypadku autorka trochę popłynęła. Wiem, że miała to być krótka, fascynująca historia dwóch pożądających się ludzi, jednak postać głównej bohaterki jest dość nietypowa i raczej nie sądzę, że znajdzie się taka w rzeczywistości. Jak ktoś lubi krótką, ale w miarę romantyczną historię, z opisami scen erotycznych to może sobie to przeczytać, bo jak mniemam długo mu to nie zajmie :)

gleism | 2019-05-28

Niezbyt wymagający romans. Całość mocno przewidywalna, ale czyta się dobrze i szybko. Trochę za bardzo autorka spłyciła wątek przemocy w związku.

bilinska_k | 2019-05-22
Przeczytana: 22 maja 2019

I to tyle? Jejku jaka krótka ta książka :O Niby fajnie, polubiłam styl pisania autorki, ale wszystko było takie... spoko. Tylko i aż tyle. Główna bohaterka mnie denerwowała, ja rozumiem ciężka przeszłość, ale po co to ukrywać? Ktoś Ci mówi że już nigdy masz go nie okłamać, ona obiecuje, a w głowie "nie okłamuję go tylko mu o tym nie mówię" ... No cholera jasna. Miałam ochotę nią potrząsnąć parę razy. Całą książkę ratuje Ryder. Lubię historie o silnych przystojniakach, którzy są lojalni :)

Spencer_xoxo | 2019-05-13

Okładka:7/10
Kreatywność:7/10

red_riddle | 2019-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2019

Zazwyczaj tak bywa z historiami jedno-tomowymi, że są one proste, płytkie i przewidywalne. I tak też mamy w tym wypadku.
Poznajemy Cassie, która wraca do USA po nieudanym związku. Tam w niecodziennych okolicznościach poznaje Rydera, który szukając jej brata, trafia na nią. Aby ratować tyłek swojego brata, Cassie zaczyna dla Rydera pracować.
Jest to bardzo lekka historia, nie ma żadnych ekscytacji, wszystko idzie gładko jak po sznurku, nawet zawirowania na koniec są rozwiązane w kilka chwil.
Dla mnie książka jest przeciętna i nudna. Za mało tam ognia, przyciągania, niepewności, rozterek i dramatów ściskających za żołądek. Dopiero co skończyłam czytać serie "Miłość w rytmie Rocka" K.N.Haner i ze skrajności wpadłam w skrajność. Tam było aż nadto dramatów, tu nie ma ich wcale.

Jeśli chodzi o stronę erotyczną o jest ona bardzo delikatna, scen jest niewiele i są opisane bardzo spokojnie. Pojawia się kilka epitetów, czy też kudłatych myśli Rydera, ale jak przychodzi do czynów to jakoś...

Magda | 2019-03-13
Przeczytana: 12 marca 2019

Kiedy zaczęłam czytać obawiałam się że książka mnie nie zaskoczy, że znowu mam do czynienia z bokserami i podziemiem .. jednak nie spodziewałam się że będzie mężczyzna prowadzący ekstra kluby,który wykorzystuje sobie kobiety bo został zraniony, zdradzony a kobieta którą naszedł przypadkowo w nocy chcąc odebrać dług jej brata potrzebuje zmiany swojego życia i postanawia odrobić dług.. ale pociągający szef..jej potrzebuje "na gwałt" :) Jednak nie wszystko jest kolorowe, strach przed przyznaniem się do prawdy przez Cassie powoduje zepsucie relacji z Ryderem.. Co dalej przekonajcie się sami. Dobrze napisana, łatwo się czyta, można się uśmiać, wystraszyć.. Wiele wrażeń w tej krótkiej historii, dobrze że są kolejne części :)

carolinaczytaksiazki | 2019-02-25
Przeczytana: 21 czerwca 2018

Hmmm... macie czasem tak że nastawiacie się na to że książka będzie super, a dostajecie coś bardzo przeciętnego? Skusiłam się na "Hard" Eve Jagger bo opis obiecywał bardzo przyjemne czytadło: On szef klubu nocnego, organizator podziemnych walk, Ona zdolna, atrakcyjna z trudną przeszłością ale będąca w stanie poświęcić wszystko dla brata, spotykają się nieoczekiwanie... hmmm i to by było na tyle czytało mi się ją dość opornie, właściwie jak dla mnie jest męcząca. Ani on mnie nie chwycił za serce ani ona właściwie to Cassie jest w moim top5 bohaterek których których nie darzę sympatią. Sama nie do końca wiem co ale coś tu nie zagrało... zdecydowanie nie sięgnę po kolejne tomy...
opinia pochodzi z mojego IG @carolina_czyta_ksiazki_