Hard

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Cykl: Sexy Bastard (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Hard
karollllllla

Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger. Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu nocnego, po godzinach zarządza potajemnie podziemnym ringiem. Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na...

Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi.

Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Opinie czytelników (2036)

Nie bardzo wiem, co o tej książce napisać, bo nie bardzo wiem, co tak naprawdę o niej myślę... Czytało mi się dobrze, jednak wiem jedno - gdybym nigdy jej nie przeczytała, moje życie wcale nie stałoby się przez to uboższe... A to chyba niezbyt dobrze świadczy o powieści Jagger.

"Hard" to na szczęście nie jest typowy erotyk (coraz gorzej je bowiem znoszę), a raczej romans z niewielką ilością scen erotycznych. Niestety ta miłość głównych bohaterów była dla mnie bardzo mało emocjonująca... Relacja między Ryderem a Cassie nie wzbudziła we mnie właściwie żadnych silniejszych odczuć, których spodziewam się po intensywnym i dramatycznym romansie. Nie wiem, czy autorka słabo oddała chemię między nimi, czy nie poradziła sobie z ukazaniem budzącego się zaangażowania.. Coś jej jednak nie wyszło. Takie to wszystko wydało mi się... letnie.

Cała ta historia została według mnie potraktowana trochę po macoszemu - nie ma tu głębi postaci, nie ma prawdziwego napięcia (a przecież to, co zagraża...

kryminalnakuchnia | 2017-12-01
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyka

Czasami są takie dni, że człowiek ma po prostu ochotę się odmóżdżyć i sięgnąć po coś, co nie wymaga od niego zbytniego myślenia. A czy to będzie film, czasopismo czy książka, to już każdego indywidualna decyzja. Ja zdecydowanie zawsze wybieram książki, bo bez nich świat wygląda ponuro.

Aby przerwać moją notoryczną przygodę z kryminałami, postanowiłam zagrać va bank i wybrać w ciemno z gatunku romans. Padło na Eve Jagger i jej książkę pt;
„Hard”, która rozpoczyna serię czwórki przyjaciół o osobliwej nazwie „Sexy Bastard”.

Co do samej książki, to mogę śmiało powiedzieć, że pozytywnie mnie zaskoczyła. Treści tam zawarte były na bardzo przyzwoitym poziomie, sceny erotyczne wyważone i w bardzo umiarkowanym stopniu. Sama fabuła mało zaskakująca, ale czy to ma znaczenie przy tego typu książkach.

Dla mnie była to miła lektura na zimowe popołudnie. Z wielką przyjemnością sięgnę po kolejne części serii.

Zapraszam na www.kryminalnakuchnia.com

Katarzyna | 2016-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2016

Moi drodzy czytelnicy, uwielbiam bokserów!
Jeśli kochasz bokserów - przeczytaj. Jeśli kochasz silnych, aroganckich, ale lojalnych facetów - przeczytaj. Jeśli uwielbiasz, gdy przeszłość wplata się w losy bohaterów - przeczytaj.

Cassie wraca do Atlanty, ucieka od swojej przeszłości, od Sebastiana. Ale dopadają ją kolejne kłopoty, tym razem przez jej brata - jest winny pieniądze jednemu bardzo niebezpiecznemu (gorącemu) facetowi, Ryder'owi. Cassie postanawia pomóc bratu i zaczyna pracę w klubie Ryder'a. No i oczywiście jest ta chemia, jest pociąg, pasja i ta nieszczęsna przeszłość.

Cudownie mi się czytało!:)

Karolina Hajdysz | 2018-02-23
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam

Tego mi było trzeba! Nielegalne walki, szemrane interesy i niesamowici mężczyźni wyglądający jakby byli samymi bóstwami. To jest to co tygryski lubią najbardziej! Kipiący testosteron rządzi! W ogóle samo to jak się nazywa - Ryder Cole ocieka seksem i męskością. Biznesmen z krwi i kości, właściciel dwóch fantastycznie prosperujących nocnych klubów. Jest też ona - Cassie, która ucieka od przeszłości, pragnie zacząć od nowa w ciszy i spokoju. Pewnej nocy z impetem wkracza do mieszkania Cass by odebrać zaległy dług od jej brata. Właśnie wtedy życie obojga zacznie się zmieniać. Z powodu braku tych pieniędzy dziewczyna postanawia zatrudnić się w jego klubie by spłacić rodzinne zobowiązania.
Lekka i piekielnie wciągająca historia - bez dwóch zdań sięgnę po kolejny tom!

Jak dla mnie książka jest słaba. Główna bohaterka działa mi na nerwy jak mało kto. Jedyny plus to Ryder. Choć trochę przypomina mi Caina z "Cztery sekundy do stracenia". W sumie choć szybko się czytało to jestem rozczarowana tą książką. Miało byś super a było średnio dobrze. Domyślam się też, że kolejne książki z tej serii będą o innych postaciach z tej części czego bardzo nie lubię. Tak jak w przypadku serii MMA Fighter. Lubię jak historia jest o całkiem nowych postaciach a nie takich, które przewinęły się w poprzednich częściach. Tak więc pozostałe książki sobie odpuszczę. A tę chcę już tylko zapomnieć.

Obecnie literatura erotyczna dzieli się na kilka rodzajów. Jednym z nich jest niezaprzątająca głowy na dłuższy czas papka będąca trochę ostrzejszym harlequinem. Do tego gatunku zalicza się "Hard". On przystojny, umięśniony, z tatuażami, wysoki, bogaty itp. Ona ma problem. Później poznajemy przeróżniejsze ich perypetie, słowne potyczki i problemy uczuciowe. Potem dzieje się coś nieoczekiwanego i na końcu wpadają sobie w ramiona przysięgając dozgonną miłość.
Czasy się zmieniają podobnie jak literatura kobieca. Na początku trzymanie się za rączki wywoływało gorący rumieniec, teraz jednak trzeba trochę bardziej podkręcić atmosferę. Za każdym razem jednak taka literatura kształci i bawi.

Natalia | 2017-10-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 24 października 2017

Tytuł tej książki, jej opis, okładka, oceny i opinie podpowiadały mi, że jest, to pozycja warta uwagi. Przeczytałam i na szczęście się nie zawiodłam. Wręcz odwrotnie mam ochotę sięgnąć po kolejne jej tomy. Jest, to naprawdę barwna i ciekawa historia. Ryder i Cassie, to oni są bohaterami, których losy poznajemy w tejże książce. Ciekawe postacie, silne, magnetyczne, które da się lubić. Jak, to w życiu często bywa oboje mają problemy. Poznają się w dość niecodziennych okolicznościach i krok po korku stają się sobie coraz bliżsi. Towarzyszy im wspaniała paczka przyjaciół. Co podobało mi się w tej książce, że nie od razu autorka odkryła przed nami wszystkie sekrety głowach postaci, ale dozowała nam je. Jest, to historia krótka, ale nie banalna. Polecam.

Aniutka90 | 2018-02-09
Przeczytana: 08 lutego 2018

Lekka, miła i przyjemna. Taki bardziej rozbudowany harlequin. Problem głównej bohaterki troszkę potraktowany po macoszemu ale polubiłam ją od samego początku jej sarkastyczny humor i pewność siebie -a Ryder to ciacho :). Niezobowiązujące czytadło na wieczór z gorącą herbatką :)

Crimelpoint | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Przyznaję od początku spodziewałam się, że to będzie dobre. Nie wiem czemu, ale jak tylko zobaczyłam, że wydawnictwo kobiece wyda tę książkę, to wiedziałam, że się na niej nie zawiodę. I też tak było.

Najpierw trochę ponarzekam, potem będę zachwalać. Przede wszystkim, dlaczego ta książka jest taka krótka? Ja tu widzę rozwinięcie historii na co najmniej 100 stron. Przeczytałam ją tak naprawdę w ciągu kilku godzin, a zakończenie to w ogóle pochłonęłam w kilka minut. Pomijając ten fakt, to jedyne do czego tak naprawdę mogłabym się przyczepić to zakończenie. Chodzi mi właściwie o kilka ostatnich stron, które były dość przewidywalne, ale jeszcze nie tak, by mi to przeszkadzało. I delikatnie były też cukierkowe, ale tak jak już wspominałam. Nie na tyle, by mi to przeszkadzało.

Teraz zacznie się zachwalanie, bo jestem naprawdę zakochana w tej książce. Zacznijmy może od tego, że miałam wrażenie, że to będzie coś podobnego do powieści Vi...

książek: 2085
bookish | 2016-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

sama nie wiem jak się ustosunkować do tej pozycji. podobało mi się to jest pewne. na początku trochę źle mi się czytało, ale kiedy wciągnęłam się w fabułę to żałowałam, że to już koniec.
on, seksowny, pewny siebie wojownik.
ona, seksowna, pewna siebie, ale maltretowana przez męża.
spotykają się w niespodziewanych warunkach, ale nic nie jest w stanie powstrzymać tej iskry.

zobacz kolejne z 2026