Szansa

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Cykl: MMA Fighter (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Worth the Chance
ew_cia

KLASYCZNY FIGHTER? ZADZIORNY, ZABORCZY I SZALENIE SEKSOWNY. CZY DAĆ MU SZANSĘ? Przeszłość pozostawia trwały ślad w naszej osobowości, choć czasami usilnie staramy się o niej zapomnieć. Liv Michaels jest na najlepszej drodze do szczęścia. W końcu otrzymała fantastyczną ofertę pracy i czuje, że spełnia się niemal na każdym polu. Co prawda nie znalazła miłości, ale nauczona przykrym...

KLASYCZNY FIGHTER? ZADZIORNY, ZABORCZY I SZALENIE SEKSOWNY. CZY DAĆ MU SZANSĘ?
Liv Michaels jest na najlepszej drodze do szczęścia. W końcu otrzymała fantastyczną ofertę pracy i czuje, że spełnia się niemal na każdym polu. Co prawda nie znalazła miłości, ale nauczona przykrym doświadczeniem nie ma w planach romantycznych uniesień.

Vince „Niezwyciężony” Stone jest fantazją niejednej kobiety. Przystojny, niezwykle pociągający zawodnik MMA wzbudza powszechne pożądanie. Choć nie wierzy w miłość, potrzeby kobiet przedkłada nad własne – przynajmniej w łóżku. Zbliża się najważniejsza walka w jego karierze, więc nie może się rozpraszać.
Tak się składa, że ta para miała już ze sobą do czynienia. Kiedyś łączyły ich nietypowe stosunki, ale zostały bezprecedensowo przerwane. Jednak niektóre sprawy pozostały niedokończone. Kiedy drogi Vince’a i Liv przecinają się ponownie, trudne do określenia napięcie wisi w powietrzu. Nieufność i zaskoczenie miesza się z niepohamowanym pożądaniem. Ale jak można zapomnieć o starych ranach, skoro blizny są jeszcze widoczne?
NAJBARDZIEJ SKRAJNE EMOCJE, IŚCIE ZWIERZĘCE INSTYNKTY, GENIALNE PANOWANIE NAD CIAŁEM W DZIKIEJ WALCE W KLATCE

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: www.wydawnictwokobiece.pl

Mimo, iż książki Vii Keeland zdecydowanie nie należą do arcydzieł literackich, to czyta się je miło, lekko i przyjemnie, bo przecież o to chodzi.....prawda?

Worth of Chance to kontynuacja kapitalnej serii MMA Fighter.
Fabuła nie jest zbyt skomplikowana, a mimo to wciąga czytelnika od pierwszych stron niczym odkurzacz piorąco ssący.
No i ci bohaterowie, ach.........fenomenalnie wykreowani, a co najważniejsze nie ociekają słodkim miodem.

Autorka po raz kolejny zawładnęła moim światem po godzinie 22, mimo iż zmęczenie całego dnia dawało się we znaki.
Moje oczy najzwyczajniej w świecie nie przestawały czytać.
I nie żałuję ani sekundy spędzonej nad tą książką. Było warto.

Vinny Stonetti vel Vince Stone zawładnął moim światem (a raczej nocą).

kryminalnakuchnia | 2016-07-29

Worth of Chance to kontynuacja kapitalnej serii MMA Fighter.

Moje oczy najzwyczajniej w świecie nie przestawały czytać.
I nie żałuję ani sekundy spędzonej nad tą książką. Było warto.

Vinny Stonetti vel Vince Stone zawładnął moim światem (a raczej nocą).

WampirkaJustynka | 2017-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2017

Szczerze mówiąc/pisząc ta część mnie nie zachwyciła. Nie polubiłam zarówno Liv jak i Vinniego. Jedyny plus to pojawianie się sporadycznie Nica i Elle. Mam nadzieję, że ostatnia część będzie lepsza.

Martoonia | 2015-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Spotkanie po latach, które dość nieoczekiwanie zbliża ku sobie dwójkę ludzi, którzy siedem lat wcześniej nieco się poranili. Kilka lat później już bardziej dojrzali, wiedzący czego chcą, wiedzący czego się wystrzegać próbują na nowo ułożyć swoje życie, ucząc się wzajemnego zaufania i po prostu miłości. A nie przychodzi to łatwo…. Druga część serii i jak dla mnie jeszcze ciekawsza od historii Nico i Elle, o których również autorka wspomina. Szybko się czyta i naprawdę wciąga ;) polecam

Oktawia Gilbert | 2017-08-09
Przeczytana: 08 lipca 2017

Mówią, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ale przecież istnieje też stare jak świat porzekadło: stara miłość nie rdzewieje. I weź tu człowieku bądź mądry, gdy przychodzi Ci się zakochać. Pierwsza miłość najgłębiej zapisuje się w naszych sercach, w naszych umysłach, a to dlatego że jest najbardziej romantyczna, najpiękniejsza, najbardziej emocjonalna, czysta i idealna. Dlatego nietrudno przypomnieć sobie o niej, gdy po latach ponownie wpadamy na ulicy na tę kochaną osobą. Powracają wspomnienia, uczucia - tak łatwo się wtedy znowu zakochać, a dojrzałość, mądrość, które zdobywaliśmy przez te lata, mogą pomóc w stworzeniu dobrego, stabilnego związku, który nie zachwieje się napotykając problemy, które wcześniej doprowadziły do jego rozpadu. O takiej miłości pisze Vi Keeland w drugiej części serii MMA Fighter.

Liv Michaels wie co to złamane serce, więc postanowiła nie uzależniać od miłości swojego szczęścia. Osiąga sukcesy na polu zawodowym i to sprawia, że czuje się...

lulamae | 2015-05-21
Przeczytana: 21 maja 2015

Dla jednych Vinny Stonetti, dla innych Vince Stone - mieliśmy okazję poznać go jako młodego chłopca w pierwszym tomie serii 'MMA Fighter', teraz mamy okazję przyjrzeć się jego życiu jako dorosłego mężczyzny. Ciągle fighter, ciągle uroczy, ciągle z problemami.
Olivia 'Liv' Michaels miała już raz złamane serce przez Vinny'ego, teraz kiedy stoi przed szansą dostania wymarzonej pracy w Daily Sun Times ponownie zostaje przed nim postawiona - czy siedem lat bez jakiegokolwiek kontaktu to wystarczająco dużo czasu, aby teraz potrafiła mu się oprzeć?

Bardzo dobrze mi się czyta książki z tej serii. Niby nic oryginalnego i nowego, a jednak nie mogłam się oderwać. Przekonujący bohaterowie, fabuła nienużąca.
Mam jakoś słabość do mężczyzn z tej serii - polubiłam bardzo wcześniej Nico, teraz uwielbiam Vinny'ego. Niby pierwotni, impulsywni, zaborczy, dzicy, ale z drugiej strony całkowicie ciepli i uroczy i oddani bez reszty temu co dla nich ważne.

A jako, że w nastroju jestem łaskawym to i...

mania_kch | 2014-11-30
Na półkach: Przeczytane, 2014

Zdecydowanie lepsza i ciekawsza od części pierwszej. Może akcja nie powala na kolana, ale i też nie nudzi tak bardzo by nie móc cieszyć się z czytania tej historii. Interesujące było odniesienie do znanych nam już osób z części pierwszej. Myślę, że śmiało można poświęcić wieczór i spędzić go z Vince'm i Liv :)

_obsessionwithbooks_ | 2017-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2017

,,To zabawne, co się dzieje, gdy czujesz, że nie masz już nic do stracenia. Wszystko, co mówisz, jest prawdą. Nie zastanawiasz się, nie owijasz w bawełnę. Gówno cię obchodzi, co ktoś myśli.''

W drugim tomie MMA Fighter główne skrzypce gra Vince - postać, którą Nico postanowił wziąć pod swoją opiekę w poprzedniej części. Kojarzycie tego bezpośredniego, wychowującego się pod dachem matki narkomanki trzynastolatka? To właśnie on. Lecz tym razem powraca nie jako młody chłopiec, a doświadczony, przystojny, pożądany przez wiele kobiet mężczyzna z krwi i kości, przygotowujący się do decydującej o jego karierze walki.

Tymczasem Olivia Michaels walczy ze swoją konkurentką o dostanie wymarzonej posady. Dziewczyna jest pisarką, której wkrótce szef przydzieli zajęcie się niewygodnym dla niej artykułem, mogącym całkowicie pokrzyżować plany w jej życiu prywatnym.

Tak się składa, że dwójka naszych bohaterów zna się jeszcze z czasów szkolnych. Los ponownie krzyżuje drogi Vince'a i Liv, aby za...

Alicja | 2015-05-19
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Ebook, Erotyk
Przeczytana: 18 maja 2015

Rzadko kiedy druga część jest lepsza od pierwszej, natomiast tu tak właśnie jest. Od samego początku książka trzyma w napięciu, podnosi adrenalinę i jest pełna niespodzianek. Liv realizuje swoje marzenia, praca o której śniła przez całe życie jest w zagięgu jej ręki, natomiast zadanie, które zostaje jej przyznane ponownie kieruje ją do Vincea, jej szkolnej miłości odpowiedzialnej za złamene już raz serce. Historia tej pary jest pełna namiętności i niespodzianek.
Uwielbiam i polecam:)

Cierpię na syndrom pierwszego tomu, więc bardzo rzadko kontynuacja podoba mi się bardziej. Jednak tutaj, ku mojemu zdziwieniu, okazało się inaczej. Zakochałam się w tej książce i była o wiele lepsza od pierwszej części, a przecież już wtedy byłam zakochana.

Tak naprawdę nie trzeba znać 1 części, bo spokojnie jest się w stanie wszystko zrozumieć, bo tak naprawdę jest to zupełnie inna historia, a jedynie pojawiają się tutaj postacie z poprzedniej książki. Jest to na pewno lektura obowiązkowa dla tych, którzy ja przeczytali, bo możemy dowiedzieć się jak potoczyły się losy Elle i Nica.

Po tej powieści było widać, że pióra Vi się poprawiło. Jest tutaj też więcej scen erotycznych i są one odważniejsze. W poprzedniej części miałam wrażenie, że czasem autorka nie wiedziała gdzie postawić granicę. Nie wiedziała jak zareagują na takie sceny czytelnicy. Tutaj natomiast zauważyłam, że Vi jest zwyczajnie pewniejsza w opisywaniu takich scen, przez...