Jackson

Okładka książki Jackson
Eve Jagger Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Sexy Bastard (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sexy Bastard (tom 4)
Jackson
Wydawnictwo Kobiece
2018-06-08
2018-06-08
Agnieszka Brodzik
architekt kariera sukcesy romans szansa miłość seks erotyka pożądanie szaleństwo

Bardzo poukładany koleś traci głowę dla panny bez żadnych planów. Laska praktycznie prawie rujnuje mu karierę, ale przyciąganie i pożądanie wygrywa. Dużo o tym jak się zabawiają. Brak jakiejś nuty prawdziwej erotyki. Bo mechanika autorki nie peszy. Ale ogólnie niesatysfakcjonujące.

Mimo, że książka jest mniej więcej taka jak reszta mam przeczucie, że nic się nie działo. Dziwne. Ale naprawdę moim zdaniem najsłabsza z serii. Jednak żeby dokończyć spoko. Mimo, że główny bohater dał radę, bo lubię ogrniętych, dojrzałych facetów, jednak Sky to totalnie nie mój typ ludzie, którzy nie zwracają uwagi na konsekwencje swoich zachowań dla siebie i przede wszystkim innych, no nie są dla mnie. Ale ogólnie mało było historii z życia prawie nic nie wiemy o życiu Sky, a nawet Jacksona mimo że jest od początku serii nie dowiadujemy się niczego nowego.

Troche mniej mnie pochłonęła niz inne części, ale też bardzo dobra. Sporo uniesień ,troche rozczarowania, aby na koniec postawic kropkę nad i.

124/21 nie zachwyciła mnie w odróżnieniu od dwóch pierwszych części, myślałam że Knox okazał się słabym ogniwem w serii zwracam honor bo jednak Jackson. Nie podobała mi się historia zabrakło jak dla mnie pomysłu albo ten nie porywa. Nie mam nic przeciwko odrobinie szaleństwa i spontaniczności ale są granice gdzie jest się po prostu infantylnym i taka była dla mnie Skylar. Książka w dalszym ciągu jest napisana na poziomie i nie specjalnie mi się dłużyła ale szybko o niej zapomnę.

Zwykły romans. Bez fajerwerków, ot lektura na jeden wieczór...

Zwykły romans. Bez fajerwerków, ot lektura na jeden wieczór...

Podobnie jak poprzednie części fajna i przyjemna. Ciekawe czy będzie kolejną część o Parkerze?

Swietna, polecam

Swietna, polecam

Znacie powiedzenie " Carpe diem "? Jeśli nie to wam wyjaśnię : carpe diem to znaczy "chwytaj dzień". Główna bohaterka żyje według tego. Jak to mówią idzie przez życie na pełnym gazie bez ograniczeń, niczym się nie przejmując a szczególnie czymś takim jak konsekwencje. Totalny luz i zabawa. Przez pewien etap jest to fajne, bo w złych sytuacjach widzi pozytywy. Na dłuższą metę jednak nie zda to egzaminu. Czemu ona tak się zachowuje? Dlatego, bo się boi, że straci wszystko. Śmierć może przyjść o każdej porze, powinniśmy doceniać to co mamy. Cieszyć się tym. Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Czasem właśnie warto zaryzykować i postawić na jedna kartę.

Jackson podobnie jak poprzednie części cyklu wciągnął mnie w swoją historię. Prosta, przyjemna tak mogę określić tę książkę. Z chęcią sięgnęła bym po kontynuację przygód tych przyjaciół i dowiedziała się czegoś więcej o piątym przystojniaku Parkerze.

Książka bardzo fajna. Główna bohaterka trochę mnie denerwowała, z tym swoim "carpe diem", szkoda mi było Jacksona, bo miałam wrażenie, że się nim bawi. Ale ogólnie pozycja lekka, przyjemna i godna polecenia!

Dodaj cytat z książki Jackson