Cash

Okładka książki Cash Eve Jagger
Okładka książki Cash
Eve Jagger Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Sexy Bastard (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Sexy Bastard (tom 2)
Cash
Wydawnictwo Kobiece
2017-11-01
2015-09-16
Agnieszka Brodzik
barman seks miłość romans flirt sekrety pokusa namiętność

Zdecydowanie ta część bardziej mi się podobała niż pierwsza. Nie do końca zgadzam się też z opisem książki, no ale nie ja mam na to wpływ.

Cała historia głównych bohaterów jest romantyczna, dynamiczna i pełna "gorących" scen. Tu zdecydowanie jest więcej o nim, co jest plusem bo to właśnie głównie o nim ma być ta książka, prawda? No właśnie i tak powinno być w poprzedniej części.

Savannah jak i Cash to zdecydowanie para, której nie da się nie lubić. Oboje naprawdę do siebie pasują. On - podrywacz, barman, ale z drugiej strony człowiek o wielkim sercu. Ona - twarda prawniczka, potrafiącą nieźle Cię zripostować i dosadnie Ci powiedzieć co o Tobie myśli. Jednak w głębi serca marzy o miłości. Oboje świetnie się dogadują, ale nie zawsze wszystko potrafią sobie powiedzieć, a zwłaszcza on.

Cała opowieść przepełniona jest ciekawymi i śmiesznymi dialogami. Szybko się ją czyta. Poza tym w całej tej historii jest bardzo ciekawie pokazana przemiana głównych bohaterów. Jak się otwierają przed innymi i przed sobą, jak potrafia walczyć, ale przede wszystkim stawić czoła przeciwnościom. Pokazuje też, że za błędy naszych najbliższych, to nie my odpowiadamy tylko oni sami i jak przy odpowiedniej osobie jesteśmy wiele pokonać i zdziałać.

To się tak dobrze czyta ze nawet mi małe niuanse nie przeszkadzają. Aż sama jestem zaskoczona.

Dlaczego faceci wolą "łatwe panienki"? Odpowiedź na to pytanie jest jedna: relacje z takimi " paniami" są proste , nie skomplikowane. Jednak na koniec są sami, nie maja kogoś kto zawsze dla nich będzie. W tej książce wszystko jest idealnie pokazane. Facet który ma lasek na pęczki, co noc jedna lub dwie. Kobieta- która pragnie czegoś więcej niż łóżkowa zabawa. Czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Niektórzy nie wiedzą co tracą. Gdy znajdzie się tą odpowiednią osobę , swoja bratnią dusze to seks z nią będzie sto razy lepszy niż panienka na jedną noc , która miała multum innych przed tobą i po tobie. Dostaniesz skrzydeł i świat stanie przed tobą otworem. Druga osoba będzie zarówno twoim najlepszym przyjacielem , z którym możesz zalać się w trupa . Kochankiem/kochanką która zabierze na wyżyny nieba . Trzeba tylko najpierw znaleźć taką swoją drugą połówkę.

Kolejna dobra pozycja.

Kolejna dobra pozycja.

122/21 zabij mnie a podoba mi się ta seria i nawet nie wiem czemu.Akcji tu jakieś nie ma, historia nie porywa a mimo to czyta się samo i jest mega przyjemnie. Chętnie przeczytałbym więcej pozycji ponad tą serię mam nadzieje że może wkrótce coś się pojawi, na razie zostały mi dwie do końca.

Druga część zabawnych perypeti jednych z przyjaciół pewnej paczki. Zdecydowanie dobrze się czyta. Rozbawiła mnie i wkurzyła.

Całkiem dobrze i szybko się czytało, git.

Całkiem dobrze i szybko się czytało, git.

Męska dziwka i prawniczka. Trochę o pogoni za króliczkiem. Autorka umie opisywać. Ale dalej brak iskry.

Zdecydowanie lepsza, niż pierwsza część z tej serii. Już w poprzedniej książce Cash wydawał mi się być ciekawszą postacią niż Ryder, więc nie zawiodłam się.

Cash i Savana. Barman i prawniczka. Kolejny sexi bastard zostaje usidlony.

Cash i Savana. Barman i prawniczka. Kolejny sexi bastard zostaje usidlony.