Jackson

Tłumaczenie: Monika Pruska
Cykl: Sexy Bastard (tom 4)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Jackson
karollllllla

Czwarty i ostatni tom kuszącej serii Sexy Bastard Eve Jagger! Jackson jest odnoszącym sukcesy architektem, któremu do szczęścia brakuje tylko idealnej żony. Ułożył nawet sobie listę cech perfekcyjnej wybranki, która będzie pasowała do jego świata. Kiedy spotyka Skylar, wydaje się, że musi skreślić wszystkie punkty ze swojej listy, bo dziewczyna kompletnie nie pasuje do jego ideału. Jest...

Czwarty i ostatni tom kuszącej serii Sexy Bastard Eve Jagger!
Kiedy spotyka Skylar, wydaje się, że musi skreślić wszystkie punkty ze swojej listy, bo dziewczyna kompletnie nie pasuje do jego ideału. Jest spontaniczna, żywiołowa i nieuporządkowana, a do tego wciąż pakuje się w tarapaty.
Jackson musi podjąć najważniejszą decyzję w życiu i wybrać pomiędzy przygodą a szansą na ustatkowane życie. Chociaż Skylar podbija jego serce, to w niczym nie przypomina idealnej kobiety, z którą chciał budować wspólną przyszłość.
Czy Jackson pójdzie za głosem serca i wprowadzi odrobinę szaleństwa do poukładanego życia?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

InezStanley | 2018-08-22

Eve Jagger "Sexy Bastard. JACKSON "

PRZECIWIEŃSTWA SIĘ PRZYCIĄGAJĄ… Coś w tym jest nieprawdaż :)
Woda i ogień. Rozsądek i głupota.

Czwarta i finałowa książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć :) Jestem bardzo tym faktem niepocieszona. Każdy tom serwował mi przyjemną opowieść kończącą się happy endem. W pewien sposób przywykłam do premiery do średnio cztery miesiące kolejnego tytułu. I teraz skoro wiem, że to koniec, to nie wiem co ze sobą zrobić. Tym bardziej, że nie dane mi było poznać historii Parkera!

Uwodzą, rozbudzają zmysły… Tacy są mężczyźni wykreowani w powieściach Eve Jagger.

Z poprzednimi spędziłam bardzo miło czas i mimo, że są one dość schematyczne, wyróżniają się pośród innych erotyków. Z tą częścią nie było inaczej. Czytałam ją z ogromną przyjemnością, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że jest to najlepszy tom z całego cyklu.

Przejdźmy jednak do tego, co najważniejsze. Czy "Jackson" poradził sobie z presją...

Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego zakończenia serii Sexy bastard.
Seksowna, tajemnicza, żywiołowa i niezwykle satysfakcjonująca historia Jacksona i Skylar porwała mnie od pierwszej strony. Gwarantuję, że z tą książką spędzicie miłe chwile. Gorąco polecam!

Jagrys | 2018-06-19

Tajemniczy mankament sprawia, że ostatnia część dowolnej serii trafia do mnie jako pierwsza. Nie inaczej było tym razem i Sexy Bastard zaczęłam czytać od końca.
I nie, pochwał nie będzie. Fabuła aczkolwiek sztampowa jest do przyjęcia, ale ogólnie wypada słabo. Jest miałko i powierzchownie a tam, gdzie mogłoby się coś zmienić - autorka wprowadza dodatkowy element tylko po to, żeby go natychmiast porzucić.
Do tego kilka rozwiązań, dla mnie całkowicie nie do przyjęcia. Bajki są dobre do pewnego stopnia ale i one mają granice absurdu. Potem jest już tylko zażenowanie. Powiedziałabym, że "Jackson" balansuje na granicy szmiry.
Tzw. erotyka sprowadza się do skrótowego pukanka rodem z taniego porno.
Być może "momenty" zachwycą młodociane panienki, ja nie znalazłam powodów do ekscytacji. Podobnych podniet dostarczy horoskop albo rubryka ogłoszeń.
Sami bohaterowie zaś... On po przejściach, ona z przeszłością. Oboje doświadczeni przez życie; jednakże postaciom brakuje głębi a ich...

Crimelpoint | 2018-08-26
Przeczytana: 25 sierpnia 2018

Po dwóch poprzednich częściach, które średnio mi się podobały, przyszedł czas na zakończenie całej serii. Spodziewałam się przeciętnej historii, jednak bardzo się zaskoczyłam, ponieważ powieść ta była naprawdę dobra.

W końcu nie skupiamy się tylko na scenach erotycznych, tylko dochodzi nam też jakaś fabuła. Wciąż nie jest tak skomplikowana i zaskakująca, jak to było w przypadku 1 tomu, ale na pewno jest lepsza niż 2 czy 3 część.

Bohaterowie bardzo przypadli mi gustu. Nie jest to wymagająca lektura. Idealna na kilka godzin. Nie możemy od niej oczekiwać nie wiadomo czego, ale na pewno warto zapoznać się z całą serią.

werka777 | 2018-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2018

PRZECIWIEŃSTWA SIĘ PRZYCIĄGAJĄ
Woda i ogień. Rozsądek i głupota. Jackson i Skylar. Jego polubiłam, ją niestety nie. Główny bohater książki okazuje się być przyjemną odmianą po tych wszystkich idealnych superherosach. Ambitny, poukładany, oczywiście ciągnący za sobą bagaż niełatwych doświadczeń. Mężczyzna myślący o przyszłości, taki, u boku którego można byłoby spać spokojnie. Z kolei Skylar… Rozumiem, że autorka postawiła na kontrast i tym samym tchnęła w akcję życie. Być może bez niej byłoby nudno. Ale ta żywiołowa, a w rzeczywistości dziecinna kobieta nieraz podnosiła mi ciśnienie. Tancereczka z klubu ze striptizem niekoniecznie pasowała mi do romantycznego obrazka tej miłosnej historii. W efekcie pikanterii nie zabrakło, za to tej głębokiej chemii odrobinę tak.

PEŁNIA NAMIĘTNOŚCI
Lekkie pióro autorki nie zwiodło. Dialogi i opisy wypadają przyjaźnie, łącznie ze scenami erotycznymi, które mają okazję uraczyć odbiorcę książki dość wcześnie. Oczywiście nie brakuje zawahań,...

Katarzyna Katt | 2018-07-19
Przeczytana: 12 lipca 2018

Seria Sexy Bastard składa się z czterech tomów: Hard, Cash, Knox oraz Jackson. Ostatnia z nich to zakończenie cyklu o przygodach przystojnych drani.
"Jackson" to mężczyzna pewny siebie, twardo stąpający po ziemi, ma plany na życie, ogromne ambicje oraz chęć niesienia pomocy. Zna swoje granice i priorytety, jednak kiedy w jego życiu pojawia się ona, seksowna, tajemnicza, waleczna i odważna Skylar już wie, że ta kobieta wywróci jego życie do góry nogami. Spotykają się w dość nietypowych okolicznościach, a ich relacja przepełniona była niedomówieniami, kłamstwami i strachem przed odrzuceniem. Eve Jagger zaskoczyła mnie kreacją tych postaci w tej części. Chyba oczekiwałam czegoś mocniejszego, może bardziej emocjonalnego lub brutalnego - jak to było w początkowych tomach. Tak tutaj mamy dziwną główną bohaterkę, która nie przypadła mi do gustu i całkowicie nie pasowała mi do charakteru Jacksona. Jej dziecinne i niepoważne zachowania miały znaczący wpływ na karierę i losy jednego z...

itendswithquotes | 2018-09-13
Przeczytana: 25 sierpnia 2018

"Jackson" to moje pierwsze spotkanie z tą autorką. I szczerze wam powiem, że bardzo udane. 🖤

Tytułowy Jackson to facet idealny. Pracowity i odpowiedzialny. Ma świetną pracę oraz grono oddanych przyjaciół. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko odpowiedniej kobiety u swojego boku. Niestety, każdej kandydatce czegoś brakuje. W chwili, gdy Jackson poznaje Skyler, która jest kompletnym przeciwieństwem jego ideału, cały dotyczasowym świat mężczyzny, wywraca się do góry nogami. Skyler to dziewczyna żywiołowa i nieprzewidywalna. Żyje chwilą. Nie planuje przyszłości, na która liczy Jackson.

Bardzo przyjemna lektura, szybko się czyta. A to co najważniejsze, wciągająca fabuła a erotyczne sceny to tylko dodatek. 👌🏼

Historia opisane w książce, wywołała u mnie cały wachlarz emocji. Od śmiechu do łez. 💛
Bohaterów polubiła, jednak z czasem Skyler zaczęła mnie irytować. Przeszłość i problemy dziewczyny, zdominowały cała książkę. Na szczęście, końcówka książki mi to wynagrodziła.

AdaJa | 2018-08-18
Na półkach: ROMANSE, 2018, Przeczytane, 03/10
Przeczytana: 18 sierpnia 2018

Ta książka to jakieś totalne dno. Nie dość, że postaci są płytkie i bardzo powierzchowne i myślą tylko o seksie, to na dodatek cała historia nie jest porywająca nawet w najmniejszym stopniu. Nie wiem jaki cel miała autorka pisząc takie gówno.
Skylar jest nienormalna, nie potrafi zaufać, a jej zachowanie jet takie, że aż mnie skręca w środku. Nie ma zahamowań, ale w złym tego słowa znaczeniu, po prostu odwala manianę. A Jackson? Niby porządny architekt, ale Skylar sprowadza go na złą drogę.
Nie mogłam się doczekać, aż skoczę to coś.
Ja naprawdę rozumiem, że książki mogą być przewidywalne, ale żeby aż tak? Tutaj da się przewidzieć każdy aspekt tej historii. KAŻDY.

Jackson” to ostatni z czwórki przystojnych właścicieli najlepszych klubów w Atlancie. Ostatni, na którego czekałam najbardziej (poza Knoxem) i po raz ostatni Eve Jagger nie zawiodła. Wręcz przeciwnie. Poprowadziła całkiem inaczej kończącą serię pozycję, co zaskoczyło i całkowicie porwało.

ON
Architekt. Ułożony i zadbany. Punktualny i rozsądny. Planujący swoje działania do przodu. Szukający żony, która będzie do niego podobna.
ONA
Roztrzepana i szalona. Pracująca tam, gdzie akurat ją przyjmą. Bez planu na życie, bez przyszłości. Nieodpowiedzialna i zwariowana.
Ta dwójka kompletnie do siebie nie pasuje.
Uda im się dojść do kompromisu?

„Kiedy jednak unoszę głowę, by odetchnąć, popełniam karygodny błąd. Spoglądam bezpośrednio w twarz człowieka, którego nigdy wcześniej nie widziałam.
W oczy, które widzę po raz pierwszy.
W oczy, w których tonę.”

Jackson Masters to poznany już wcześniej brat Shelby, który...

Weronika Pabianek | 2018-07-07
Przeczytana: 05 lipca 2018

Co się wydarzy kiedy facet, który marzy o spokojnym, statecznym życiu rodzinnym pozna szaloną kobietę? Musicie się przekonać, a pokaże Wam to Jackson i Skylar. Fantastyczne osoby jako single, które są jeszcze lepsze gdy tworzą tandem.
Jackson jest 4 kumplem teamu, którzy zarządzają Biblioteką. Marzy o rodzinie, stabilnym związku i aby jego projekt budowy nowego skrzydła szpitalnego wreszcie się zmaterializował.
Ona nigdzie nie zabawia na dłużej, bierze co los jej da. Kiedyś była marzycielką, tancerką, zakochana, aż pewnego razu dostała tak mocno po dupie, że nie wierzy już w słowa "Zawsze będę przy Tobie". Poznaje Jacksona w niecodziennych okolicznościach. Założyła się ze swoją przyjaciółką o taniec w klubie ze striptizem. Cała Skylar, szalona do bólu.
Jackson nie chce iść do klubu. Nalega na to jego inwestor, który obiecał wyłożyć kasę na budowę szpitalnego skrzydła. Widzi Skylar jak tańczy na scenie. Jest zauroczony samą dziewczyną, ale też jej tańcem i gracją. Dlatego staj...