Jackson

Okładka książki Jackson Eve Jagger
Okładka książki Jackson
Eve Jagger Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Sexy Bastard (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Sexy Bastard (tom 4)
Jackson
Wydawnictwo Kobiece
2018-06-08
2018-06-08
Agnieszka Brodzik
architekt kariera sukcesy romans szansa miłość seks erotyka pożądanie szaleństwo

Aż żal że to już koniec serii. Jackson odnajduje swoją miłość w klubie ze striptizem. Skaylar wprowadza w jego poukładane życie odrobinę 🫣😂szalenstawa.

Całkiem przyjemna lektura. Jackson od początku zyskał moją sympatię, facet wie czego chce, ciężko pracuje i dazy do realizacji marzeń. Z kolei Sky trochę mnie irytowała tą lekkomyślnością. Wiedziała że Jackson szuka kogoś na stałe, chce mieć dzieci i dom a mimo to udawala że tego nie wie bo go lubiła bardziej niż chciała przyznać i było jej dobrze z nim w łóżku. Trochę jakby wykorzystywała go, a ta akcja z włamaniem to już był szczyt jej głupiego zachowania, nie wiem co chciała tym osiągnąć, zachowanie nastolatki a nie dorosłej kobiety. Naraziła go na tyle przykrych rzeczy, mógł stracić wszystko na co tak ciężko pracował, dla niej to była zabawa ale on naraził całą swoją karierę przez coś takiego. Wiedziała o tym a mimo to zrobiła. I jak Jackson powiedział mogła przesłać się z nim spotykać skoro nudziło ją to że dużo pracował i nie mógł sobie pozwolić na ciekawe randki. Sama to czytając byłam na nią zła.

Koniec końców Jackson jako ta osoba dojrzalsza i odpowiedzialna zrobił pierwszy krok i wszystko kończy się happy endem.

Zdecydowanie lepsza, niż poprzednia część. Z całego cyklu najbardziej podobała mi się cześć druga i ostatnia.

Ta historia jest pełna niespodzianek. A wszystko za sprawą głównej bohaterki, która jest pełna energii i nietuzinkowych pomysłów.

Cała opowieść wciąga od samego początku. Pokazuje jak przeciwieństwa się przyciągają, którzy mimo wszystko potrafią walczyć o siebie.

Jednak nie tylko szaleństwo, niezapomniane przygody są emocjonujące w tej książkę. Najbardziej wzruszająca jest historia jaką przeżyła główna bohaterka. Pokazuje, że mimo dramatycznych chwil warto żyć dalej, przeżyć niesamowite przygody i probować pokonać strach.

Nudziła mnie bardzo i nie dotrwałam do końca.

Nudziła mnie bardzo i nie dotrwałam do końca.

Bardzo fajna seria, czyta się szybko i przyjemnie. Świetne historie poszczególnych członków przyjaciół . Brakuje jeszcze historii Parkera , mam nadzieje ze się niedługo pojawi. Polecam.

Mimo, że książka jest mniej więcej taka jak reszta mam przeczucie, że nic się nie działo. Dziwne. Ale naprawdę moim zdaniem najsłabsza z serii. Jednak żeby dokończyć spoko. Mimo, że główny bohater dał radę, bo lubię ogrniętych, dojrzałych facetów, jednak Sky to totalnie nie mój typ ludzie, którzy nie zwracają uwagi na konsekwencje swoich zachowań dla siebie i przede wszystkim innych, no nie są dla mnie. Ale ogólnie mało było historii z życia prawie nic nie wiemy o życiu Sky, a nawet Jacksona mimo że jest od początku serii nie dowiadujemy się niczego nowego.

Troche mniej mnie pochłonęła niz inne części, ale też bardzo dobra. Sporo uniesień ,troche rozczarowania, aby na koniec postawic kropkę nad i.

124/21 nie zachwyciła mnie w odróżnieniu od dwóch pierwszych części, myślałam że Knox okazał się słabym ogniwem w serii zwracam honor bo jednak Jackson. Nie podobała mi się historia zabrakło jak dla mnie pomysłu albo ten nie porywa. Nie mam nic przeciwko odrobinie szaleństwa i spontaniczności ale są granice gdzie jest się po prostu infantylnym i taka była dla mnie Skylar. Książka w dalszym ciągu jest napisana na poziomie i nie specjalnie mi się dłużyła ale szybko o niej zapomnę.

Bardzo poukładany koleś traci głowę dla panny bez żadnych planów. Laska praktycznie prawie rujnuje mu karierę, ale przyciąganie i pożądanie wygrywa. Dużo o tym jak się zabawiają. Brak jakiejś nuty prawdziwej erotyki. Bo mechanika autorki nie peszy. Ale ogólnie niesatysfakcjonujące.

Dodaj cytat z książki Jackson