Knox

Okładka książki Knox Eve Jagger
Okładka książki Knox
Eve Jagger Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Sexy Bastard (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Sexy Bastard (tom 3)
Knox
Wydawnictwo Kobiece
2018-03-16
2018-03-16
2015-12-04
Agnieszka Brodzik
bejsbolista miłość seks namiętność romans pożądanie tajemnice

Uwielbiam. Szybko się czyta, połknęłam na raz. Spotkali się tylko raz ale nie mogą o sobie zapomnieć. A tu niespodzianka Knox jest w szoku jak się okazuje że kobieta o której nie może zapomnieć to młodsza siostra najlepszego przyjaciela, który w dodatku jest niesamowicie nadopiekuńczy w stosunku do niej. Jeśli spowdziewacie się dramatu to się nie zawiedziecie, na szczęście z happy andem

Książka bez większych rewelacji. Nie jest zła, ale nie jest też super wciągająca. Historia jakich wiele. W zasadzie z częścią pierwszą i drugą są na jedno kopyto. W dodatku bardzo rozśmieszył mnie wątek tej mega przyjaźni między Knoxem a Jacksonem. Znają się tyle lat, uważają się za najlepszych przyjaciół, prowadzą razem niemałe interesy, a Knox nie zna Shelby, która jest siostrą Jacksona? No błagam.. Kto wpadł na tak beznadziejny pomysł?

Książka zdecydowanie wciągająca i przyjemna. Kolejna część o uroczym, a zarazem zakazanym romansie. Nie ma w niej jakiś większych kryminalnych dramatów, ale takich bardziej życiowych. Są też momenty bardzo wzruszające.

Sami bohaterowie są zupełnie różni, ale jednak ich coś do siebie przyciąga. Ona jest żywiołowa i pełna niespodzianek. Lubi swoją pracę i oddaje się jej w pełni. W życiu nie miała lekko, ale przy wsparciu brata i przyjaciół jakoś daje rade. On z kolei sportowiec, dla którego bejsbol ma ogromne znaczenie osobiste, to również jego pasja . Jest dużo spokojniejszy niż ona. Jest oddanym przyjacielem i ma "złote" serce.

Cała ich historia jest nie tylko o walce o miłość, ale pokazuje również jak ważna jest rodzina, przyjaciele i jak wiele można dla nich zrobić czy poświęcić.

Dwójka dorosłych w bardzo dorosłych zabawach, a głównym kłopotem jest ukrywanie się przed zaborczym braciszkiem. Szczeniackie.

Nic nowego w sumie to mało było powiedziane, ale nadal jest spoko.

Nic nowego w sumie to mało było powiedziane, ale nadal jest spoko.

Chyba do tej pory najsłabsza z serii ale nadal przyjemność mi sprawiło jej czytanie.

Bardzo mi się podobała, nawet się wzruszyłam i uśmiechnełam. Polecam

Bardzo mi się podobała, nawet się wzruszyłam i uśmiechnełam. Polecam

123/21 słabsze ogniwo w serii, dalej bardzo przyjemna historia i dość szybko się czytała ale to nie to samo co poprzednie części. To jedna z tych książek które cieszą w chwili czytania ale nigdy do nich nie wracasz. I w zasadzie to nie ma w tym nic złego.

Fajna, miła i przyjemna. W sam raz na jeden wieczór.

Fajna, miła i przyjemna. W sam raz na jeden wieczór.

Jest to jedna z lepszych części serii. Zakazany romans, adrenalina i dreszczyk emocji - czyli coś co lubimy najbardziej. Osobiście drażniło mnie zachowanie Shelby. Dlaczego ? Dziewczyna skupiała się na sobie. Winiła za wszystko Knoxa. Nie potrafiła postawić się na jego miejscu, zrozumieć w jakiej sytuacji jest on i ile to wszystko go kosztuje. Przeważnie, dlatego faceci mają dość kobiet : awantury i ciągłe nieporozumienia , czepialstwo o byle szczegół. Prosta rzecz by wszystko naprawiła: szczera rozmowa od serca. Niestety , w obecnym świecie ludzie nie potrafią tego robić. Nie potrafią wysłuchać i zrozumieć drugiej osoby. To smutne...

Dodaj cytat z książki Knox