Hard

Eve Jagger Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Sexy Bastard (tom 1) literatura obyczajowa, romans
2017-08-18
2015-04-28
Agnieszka Brodzik
Wydawnictwo Kobiece
klub ring mrok długi romans namiętność uczucia układ niebezpieczeństwo pożądanie erotyka
Sexy Bastard (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2017-08-18
Agnieszka Brodzik

Przyjemna historia i bardzo szybko sie czyta.

Na półkach: , , , ,

Jedna z najlepszych książek tego gatunku. Jeśli szukacie świetnego romansu z elementami erotycznymi oraz nielegalnymi walkami czy hazardem to ta książka jest dla was.

Zacznijmy jednak od początku główny bohater Ryder jest właścicielem wielu klubów oraz prowadzi nielegalne walki. Kieruje się przekonaniem że każdy musi spłacić swój dług, nie robi pod względem żadnych...

Eve Jagger seria „Sexy bastard. Hard.” Ryder Cole to typ twardego i aroganckiego faceta. Prowadzi interesy twardą ręką. Jest właścicielem kilku klubów nocnych i jednym z bardziej znanych organizatorów nielegalnych walk. Ma twardo wytyczone zasady i się ich trzyma. Kiedy okazuje się, że jeden z chłopaków nie oddał pożyczonych pieniędzy, Ryder postanawia go dopaść i ściągnąć...

Ryder i Cassie z ciężkim początkiem wymuszonej współpracy (udusiłabym takiego brata jak ma Cassie) nie mogą walczyć już z pełnym pasji pożądaniem. Początek mocnej kobiecej serii :) Polubiłam bardzo.

Daję trzy gwiazdki, ale tylko za ciekawy początek. Dzięki niemu myślałam, że to może być naprawdę dobra książka. Książka ma pozostałe części, ale nie będę ich czytać. Czytałam to z nudów kompletnych. Mało chemi wśród bohaterów, dlatego średnio mnie obchodziło co się dzieje z nimi

Ryder,który jedzie odebrać niespłacony dług spotyka śliczną i delikatną Cassie. Ona próbując spłacić długi brata pracuje dla niego,a przy tym zakochuje się w Ryderze.Dodatkowo dochodzi historia jej małżeństwa,która zdecydowanie ratuje całą książkę.Bardzo fajna :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie. Nie. Nie i jeszcze raz nie. Seks, wulgarność, brak fabuły, charakteru, brak w sumie wszystkiego. Nasycona (wręcz przesycona!) seksem historia, w której nie znajdziecie nic, prócz erotyzmu. Jeśli ktoś ma ochotę na takie coś - w porządku, jednak ja od książek oczekuję nieco więcej.

Na półkach: , , , , ,

Oj, no powiem Wam, że jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona tą książką. Często tego typu powieści idą w dość nieprzyjemnym kierunku, gdzie bohaterka na każdym kroku zachwyca się muskulaturą wybranka i robi mokra na samą myśl o nim, zaś facet chciałby ją tylko ruchać i nic więcej. I jest na to zwracana uwaga prawie na co drugiej stronie. Tutaj oczywiście także poruszony jest...

Ryder jest właścicielem nocnego klubu w Atlancie, dodatkowo po godzinach zajmuje się organizacją nielegalnych walk. Natomiast Cassie właśnie wróciła z Londynu do Atlanty i dowiaduje się że jej brat ma długi u Rydera Cole i zastawił ich dom. Cassie nie mając kontaktu z bratem nie wiedząc co zrobić idzie na układ z Ryderem żeby odpracować długi brata. Co może z tego wyniknąć...

podoba mi sie styl pisania Evy, ksiazka nie ejst nudna. jednak jest dosc malo obiecywanego napiecia. wszystko idzie szybko, i nie czeka sie z zapartym tchem na dalsze dzialania bohaterow.

Dyskusje

2 073