Against the Cage

Wydawnictwo: Loveswept
walka, policjant, klatka, strach
angielski
Angie

W swojej debiutanckiej powieści Sidney Halston podkręca gorąco, kiedy seksowny i nieokiełznany wojownik z klatki pokazuje dawnemu molowi książkowemu, jak wspaniale można zabawić się w pościeli. Dla Chrissy Martin, powrót do jej rodzinnego miasta na Florydzie, zawsze przynosi pecha. Dzień zaczyna się od wiadomości, która kończy jej związek, poprzedzona więzienna rozmowa przez telefon o...

Dzień zaczyna się od wiadomości, która kończy jej związek, poprzedzona więzienna rozmowa przez telefon o kłopotach brata.
Rutynowa kontrola na drodze prowadzi do przypadkowego zadania ciosu oficerowi ... w delikatne miejsce.
Wtedy Chissy zdała sobie sprawę, że gorącym gliną, który otrzymał on niej cios z prawego haka, jest nikt inny jak mężczyzna z jej nastoletniej fantazji.

Jack Daniels wie jak przyjąć cios. W końcu, kiedy nie ściga nieostrzonych, lekkomyślnych kierowców, skopuje tyłki na ringu MMA.
To co pozbawia go oddechu nie jest ciosem poniżej pasa, ale kobieta która go zadała: olśniewająca, zwalająca z nóg, Jack nie miał by nic przeciwko by ta nad nim górowała. Tak się składa, że jest ona frajerowatą siostrą jego przyjaciela, z którą dorastał.
Wkrótce ich natychmiastowa chemia prowadzi do gorącego romansu, ale Jack i Chrissy stoczą bitwę pełną wewnętrznych rozterek czy chcą się kochać zanim zabrzmi dzwonek przed końcem rundy.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/19082071-again...(?)

źródło okładki: https://images.gr-assets.com/books/1389387269l/19082071.jpg

Ania | 2017-09-30

Przeczytałam mnóstwo książek, w któych bohater dopiero po latach uświadamia sobie jaka super, seksowna, zadziorna jest bohaterka/siostra przyjaciela/ dawna przyjaciółka, etc. Ta powieść zaczynała się podobnie, ale pozytywnie mnie zaskoczyła. Już w 1 rozdziale śmiałam się jak głupia, kiedy pozznaliśmy Drogo (autorka miała genialny pomysł!:P) Ta "mały piesek" był powodem wielu łez ze śmiechu :D i tak przy okazji jestem wielką fanką Drogo z GoT :) wracając do książki - naprawdę pozytywna opowieść. Były dramaty, jenak nie były przeciągane w nieskończoność, a Chrisy i Jack byli naprawdę dobrze dobrani. Ich monologi były zabawne, seksowne i takie prawdziwe. Aż dziwię się, że autorka nie pokusiła się monolog Drago hahaha :) cała historia nie nużyła, ciekawym punktem było pokazanie walki Jacka i emocji jakie wzbudzał wtedy w Chrissy. Wszyscy bohaterowie drugoplanowi byli interesujący i wzbudzili moją ciekawość: Slade z jego zamknięciem na świat, Travis z seksownym kapeluszem cowboya i Cain...

Angie | 2017-05-26
Przeczytana: 24 maja 2017

Ta książka ma trzy plusy, są nimi: Chrissy, Jack i oczywiście Drogo.

Chrissy jest lekarzem, podróżowała do krajów biednych i niosła pomoc tym którzy jej potrzebowali. Kiedy w końcu postanawia ułożyć sobie życie w jednym kraju, założyć rodzinę z obecnym chłopkiem, wszytko się psuje i nie układa po jej myśli. By ratować swojego egoistycznego braciszka wraca do miejsca którego miała już nadzieję nigdy nie zobaczyć.
Książka zaczyna się w chwili powrotu Chrissy do jej rodzinnego miasta.
I kogo spotyka na drodze? Jacka Danielsa, który nie dość, że jest przyjacielem jej brata to także nastoletnią miłością. Ich pierwsze spotkanie po jedenastu latach jest dość bolesne :) ale doprowadza do tego, że każdy patrzy inaczej na swojego przyjaciela. Ich wzajemne przyciąganie powoduje serie zabawnych potyczek, które niejednokrotnie wywołały mój śmiech.

Jack Daniels, który nienawidzi swojego imienia, jest nie tylko policjantem, ale też wojownikiem walczącym w klatce. A czego Chrissy nienawidzi...

Gabi | 2017-09-26
Przeczytana: 26 września 2017

I tak oto z dziecięcych przyjaciół stali się czymś więcej . Kolejna historia opowiadająca o tym, że nie warto zwlekać z wyznaniem . Nie wiele trzeba , by móc juz kogoś nie zobaczyć . Jack i Chrissy mieli wielkie przyciąganie , ale jakoś nie mogli wyjść z tym do przodu . Mimo iż spędzili ze sobą sporo czasu , to ich własne pragnienia były ważniejsze . Uzmysłowili sobie to , ale o mały włos było za późno . O mały.Drogo jest wspaniały ,kocham tego psa heheh. Wniosek - trzeba ze sobą rozmawiać, bo potem są tylko stracone samotne lata, nieporozumienia i cierpienie, mogli sobie we trójkę tego wszystkiego zaoszczędzić, teraz czekam na historię Slade i Jessici.

Brunetka | 2017-12-30
Przeczytana: 2017 rok