Okładka książki Uleczyć nieuleczalne

typ
papier
6.5 (58 ocen i 7 opinii)

Opis książki

...My i tylko my odpowiadamy za nasze bóle i choroby, za nasze przedwczesne starzenie się. Żyjemy nieprawidłowo. Sami obniżamy poziom swoich sił życiowych... Nieuporządkowany tryb życia oto główna przyczyna przedwczesnego starzenia się i chorób...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Tolo | 2010-08-24

Nie wiem jak traktować to co napisane w tej książce. Kiedyś podchodziłem do tego z wielkim entuzjazmem, a teraz z takim samym dystansem. Po przeczytaniu na pewnym forum internetowym, że ludzie podejmowali wysiłki aby odnaleźć tego człowieka w rosyjskiej bazie naukowców (co zresztą się nie udało) ludzie ci doszli do wniosku, że facet może być oszustem lub występować pod fałszywym nazwiskiem. Ludzie na forum nie odnaleźli żadnej jego pracy naukowej co poddaje w wątpliwość jego tytuł naukowy.
Same porady zawarte w książce mogą wydawać się bardzo pożyteczne, a niektóre może szkodliwe. Nie znam się na tym na tyle aby ocenić. Ale w książce zauważyłem kilka nieścisłości i literówek, które profesorowi raczej nie wypada popełnić.
Książka wydaje się jakby była próbą skompilowania wiedzy od różnych "uzdrowicieli" celem jak najszerszej sprzedaży i czerpania z tego zysku.
Mam mieszane uczucia co do książek tego autora, choć mogę się mylić.

Dona | 2012-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2012

Poradnik , bardzo przydatny , wiele wskazówek .Praktycznie pod ręką .

Anna | 2010-03-26
Przeczytana: 26 marca 2010

książka, którą warto posiadać, mądra i dużo porad dotyczących zdrowia

Beata | 2011-12-27
Przeczytana: 2008 rok

zanim wybierzecie się do lekarza warto przeczytać

| 2013-05-10
Przeczytana: 2011 rok

Czy człowiek jest w stanie wyleczyć się z chorób powszechnie uznawanych za nieuleczalne, takie jak np. nowotwór? Na to pytanie stara się odpowiedzieć w swojej książce Michał Tombak. Oczywiście, autor stawia dość kontrowersyjne, zarówno dla wielu czytelników, jak i naukowców, stwierdzenie - można uleczyć choroby nieuleczalne, ale jest to proces długi i trudny. Kolejny utwór z serii medycznej tym razem różni się od poprzednich, choć dalej na charakter porad.
Polecam!

Callmelula | 2012-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2012

Teraz nie obchodzi mnie zmowa farmaceutyczno-medyczna i ich pieniądze;)
Polecam, ale najpierw trzeba szeroko otworzyć swój umysł;>

bandzior | 2014-07-23
Przeczytana: 19 czerwca 2014