Uleczyć nieuleczalne

Wydawnictwo: Serwis Galaktyka
6,77 (79 ocen i 10 opinii)
zdrowie, medycyna

...My i tylko my odpowiadamy za nasze bóle i choroby, za nasze przedwczesne starzenie się. Żyjemy nieprawidłowo. Sami obniżamy poziom swoich sił życiowych... Nieuporządkowany tryb życia oto główna przyczyna przedwczesnego starzenia się i chorób...

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Bieg po życie
  • Tabloid. Śmierć w tytule
  • Z jednym wyjątkiem
  • Collide
  • Fangirl
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Fangirl
Rainbow Rowell

7,88 (147 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
MinnieFlav | 2015-03-09
Przeczytana: 03 marca 2015

Autor radzi spać na podłodze, zastanawia mnie, czy aby nie można w ten sposób przeziębić nerek. (Krzywy kręgosłup uciska narządy i one chorują.) Poleca też konkretne zestawy ćwiczeń, książka pełna recept ziołowych. Przestrzega przed wysoko przetworzoną żywnością, reklamuje ruch, soki świeżo wyciśnięte, prysznice naprzemiennie ciepłą i chłodną wodą. Pisana z emocjami, dość szkaradnie. No każdy hipochondryk znajdzie coś dla siebie. Zgodna z maksymą tabletka na jedno pomaga, ale na drugie szkodzi.

Witold | 2010-08-24

Nie wiem jak traktować to co napisane w tej książce. Kiedyś podchodziłem do tego z wielkim entuzjazmem, a teraz z takim samym dystansem. Po przeczytaniu na pewnym forum internetowym, że ludzie podejmowali wysiłki aby odnaleźć tego człowieka w rosyjskiej bazie naukowców (co zresztą się nie udało) ludzie ci doszli do wniosku, że facet może być oszustem lub występować pod fałszywym nazwiskiem. Ludzie na forum nie odnaleźli żadnej jego pracy naukowej co poddaje w wątpliwość jego tytuł naukowy.
Same porady zawarte w książce mogą wydawać się bardzo pożyteczne, a niektóre może szkodliwe. Nie znam się na tym na tyle aby ocenić. Ale w książce zauważyłem kilka nieścisłości i literówek, które profesorowi raczej nie wypada popełnić.
Książka wydaje się jakby była próbą skompilowania wiedzy od różnych "uzdrowicieli" celem jak najszerszej sprzedaży i czerpania z tego zysku.
Mam mieszane uczucia co do książek tego autora, choć mogę się mylić.

Mel | 2015-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2015

uwielbiam jego pomysły na zdrowie. każda książka przeczytana od deski do deski. bardzo przyjemny i ciekawy język. przystępna dla każdego. polecam!

Callmelula | 2012-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2012

Teraz nie obchodzi mnie zmowa farmaceutyczno-medyczna i ich pieniądze;)
Polecam, ale najpierw trzeba szeroko otworzyć swój umysł;>

Dona | 2012-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2012

Poradnik , bardzo przydatny , wiele wskazówek .Praktycznie pod ręką .

| 2013-05-10
Przeczytana: 2011 rok

Czy człowiek jest w stanie wyleczyć się z chorób powszechnie uznawanych za nieuleczalne, takie jak np. nowotwór? Na to pytanie stara się odpowiedzieć w swojej książce Michał Tombak. Oczywiście, autor stawia dość kontrowersyjne, zarówno dla wielu czytelników, jak i naukowców, stwierdzenie - można uleczyć choroby nieuleczalne, ale jest to proces długi i trudny. Kolejny utwór z serii medycznej tym razem różni się od poprzednich, choć dalej na charakter porad.
Polecam!

Anna | 2010-03-26
Przeczytana: 26 marca 2010

książka, którą warto posiadać, mądra i dużo porad dotyczących zdrowia

Beata | 2011-12-27
Przeczytana: 2008 rok

zanim wybierzecie się do lekarza warto przeczytać

ladybeard | 2015-03-13
Przeczytana: 2013 rok

Dzięki Tombakowi wprowadziłam w życie wiele cennych zmian. Warto przeczytać i poszerzyć swoja wiedzę na temat przyczyn naszych dolegliwości.