Okładka książki Uleczyć nieuleczalne

Serwis Galaktyka
zdrowie, medycyna
typ
papier
6,66 (70 ocen i 8 opinii)

Opis książki

...My i tylko my odpowiadamy za nasze bóle i choroby, za nasze przedwczesne starzenie się. Żyjemy nieprawidłowo. Sami obniżamy poziom swoich sił życiowych... Nieuporządkowany tryb życia oto główna przyczyna przedwczesnego starzenia się i chorób...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Witold | 2010-08-24

Nie wiem jak traktować to co napisane w tej książce. Kiedyś podchodziłem do tego z wielkim entuzjazmem, a teraz z takim samym dystansem. Po przeczytaniu na pewnym forum internetowym, że ludzie podejmowali wysiłki aby odnaleźć tego człowieka w rosyjskiej bazie naukowców (co zresztą się nie udało) ludzie ci doszli do wniosku, że facet może być oszustem lub występować pod fałszywym nazwiskiem. Ludzie na forum nie odnaleźli żadnej jego pracy naukowej co poddaje w wątpliwość jego tytuł naukowy.
Same porady zawarte w książce mogą wydawać się bardzo pożyteczne, a niektóre może szkodliwe. Nie znam się na tym na tyle aby ocenić. Ale w książce zauważyłem kilka nieścisłości i literówek, które profesorowi raczej nie wypada popełnić.
Książka wydaje się jakby była próbą skompilowania wiedzy od różnych "uzdrowicieli" celem jak najszerszej sprzedaży i czerpania z tego zysku.
Mam mieszane uczucia co do książek tego autora, choć mogę się mylić.

Dona | 2012-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2012

Poradnik , bardzo przydatny , wiele wskazówek .Praktycznie pod ręką .

Mel | 2015-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2015

uwielbiam jego pomysły na zdrowie. każda książka przeczytana od deski do deski. bardzo przyjemny i ciekawy język. przystępna dla każdego. polecam!

Anna | 2010-03-26
Przeczytana: 26 marca 2010

książka, którą warto posiadać, mądra i dużo porad dotyczących zdrowia

Beata | 2011-12-27
Przeczytana: 2008 rok

zanim wybierzecie się do lekarza warto przeczytać

| 2013-05-10
Przeczytana: 2011 rok

Czy człowiek jest w stanie wyleczyć się z chorób powszechnie uznawanych za nieuleczalne, takie jak np. nowotwór? Na to pytanie stara się odpowiedzieć w swojej książce Michał Tombak. Oczywiście, autor stawia dość kontrowersyjne, zarówno dla wielu czytelników, jak i naukowców, stwierdzenie - można uleczyć choroby nieuleczalne, ale jest to proces długi i trudny. Kolejny utwór z serii medycznej tym razem różni się od poprzednich, choć dalej na charakter porad.
Polecam!

Callmelula | 2012-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2012

Teraz nie obchodzi mnie zmowa farmaceutyczno-medyczna i ich pieniądze;)
Polecam, ale najpierw trzeba szeroko otworzyć swój umysł;>

Madlen | 2015-02-26

Kalendarium literackie
  • Ryūnosuke Akutagawa
    122. rocznica
    urodzin
    Jakże godni współczucia są dobrzy ludzie. Nie popełniwszy ani jednego złego uczynku, jakże mogą znać radość z czynienia rzeczy dobrych...
  • Ernest Bryll
    80. rocznica
  • Jacques Chessex
    81. rocznica
    urodzin
    Seksualne ubóstwo, jak nazwiemy je później, towarzyszy wędrówkom strachu i wyobrażeniom Złego. Nocą samotnie podglądamy miłosne igraszki kilku zamożnych panów z ich jęczącą wspólniczką; lekki dotyk szatana, poczucie winy wtłoczone w cztery stulecia obowiązującego kalwinizmu. Bez wytchnienia tropić n... pokaż więcej
  • Delphine De Vigan
    49. rocznica
    urodzin
    Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek
  • Josephine Hart
    73. rocznica
    urodzin
    Nasze zdrowie psychiczne zależy od sterowania postrzeganiem - umiejętności selekcjonowania elementów niezbędnych do przetrwania, a jednocześnie ignorowania niewygodnych prawd oczywistych.
  • Martin H. Greenberg
    74. rocznica
  • Tomasz Szlendak
    41. rocznica
  • Clara Sanchez
    60. rocznica
    urodzin
    Wszystko ma związek z miłością. Miłość jest naszym przekleństwem. Uszczęśliwia nas, zniewala, demoralizuje, uczy nas nienawidzić. Wszystko się robi albo nic się nie robi z miłości. Wydaje się czymś dobrym, ale naprawdę, mówię Ci, że gdyby miłość nie istniała, nie byłoby wojen.
  • Hedda H. Robertsen
    28. rocznica
    urodzin
    I tak postanowiłam zrobić coś z moimi uczuciami. Dolać jeszcze więcej do powodzi uczuć, by była niczym lawa spływająca po zboczu góry. Czajnik, w którym bulgocze wrzątek.

Znajdź nas na Facebooku