Piękny ogród smakosza

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki
Justyna K

Ogród piękny i praktyczny to marzenie każdego miłośnika prac ogrodniczych, a jeśli do tego dostarcza świeżych zdrowych warzyw, ziół, owoców, to daje także pewność, że to, co zjemy, jest zdrowe. Książka ta jest skarbnicą pomysłów na stworzenie nawet na malutkim skrawku ziemi własnego ogrodu smakosza. Ogrodu, który zapewnia nam bliski kontakt z przyrodą, zaspokaja nasze potrzeby estetyczne i sprawia, że odżywiamy się zdrowo.
Zdjęcia w książce są dziełem znanego fotografa ogrodów – Tomka Ciesielskiego.

źródło opisu: http://www.multicobooks.pl/hobby/ogrod/piekny-ogrod-smakosza_9180.html

źródło okładki: http://www.multicobooks.pl/hobby/ogrod/piekny-ogrod-smakosza_9180.html

zgAga | 2017-08-17
elis | 2017-04-09