Aniele Mój

Wydawnictwo: Ridero

Nastoletni Paweł jest znudzony swoim życiem. Cierpi z powodu braku swojej drugiej połówki. Pewnego dnia przybywa do niego „Anioł”, który wygląda dość specyficznie. Jego zadaniem jest pomoc w odnalezieniu sensu życia i oczywiście miłości. Chłopak zakochuje się w koleżance z klasy, a jego uczucie zostaje odwzajemnione. Nastoletnich kochanków czeka wiele wspaniałych przygód, jednak pewne złośliwości losu robią wszystko, aby ich rozdzielić.

źródło opisu: http://virtualo.pl/aniele_moj/c190i200263/

źródło okładki: http://virtualo.pl/aniele_moj/c190i200263/