McSweeney's Mammoth Treasury of Thrilling Tales
978-83-7506-057-7

Najbardziej wybuchowa antologia opowiadań w historii! W tomie między innymi: Stephen King, Michael Crichton, Neil Gaiman, Nick Hornby, Harlan Ellison. Michael Chabon, zdobywca nagrody Pulitzera, autor światowego bestsellera "Cudowni chłopcy", prezentuje jedyną i niepowtarzalną antologię - największe sławy literatury popularnej specjalnie do tego tomu napisały opowiadania utrzymane w uwielbianych przez czytelników gatunkach, opowiadania, które przeniosą was w miejsca, z których istnienia nawet nie zdawaliście sobie sprawy. W trakcie lektury poczujecie elektryzujący dreszczyk emocji na plecach, a serca zabiją wam mocniej w piersiach, jest tu bowiem niemal wszystko - opowieść o duchach, horror, czarny kryminał, thriller, science fiction, fantasy i makabreska.

| 2013-01-10

Niestety mimo kilku znanych nazwisk ten zbiór opowiadań prezentuje się bardzo przeciętnie. Historie w większości przypadków nie są wstanie zainteresować czytelnika i zaraz po ich przeczytaniu znikają z pamięci. Można wyróżnić może 3 opowiadania o nazistach, słoniu oraz czarownicy reszty już nie.

eR_ | 2014-02-17

Elektryzujące,jak do prądu podepnę.
Jedynie nazistowski kanarek perełka,reszta -już zapomniałem o czym.

Marcin | 2011-08-12
Przeczytana: lipiec 2011

Podobnie jak z książką 999...:-)

ReaderX | 2016-10-23
Piotr Chełmicki | 2016-06-14