The Dark Tower Graphic Novel 2: The Long Way Home
komiksy
Barbara

Drugi tom komiksu z serii "Mroczna Wieża" autorstwa Stephen'a King'a. Rewolwerowiec Roland Deschain widział śmierć swojej ukochanej, Susan Delgado. Teraz Łowcy Wielkiej Trumny podążają za Rolandem i jego ka-tet, Cuthbertem i Alainem. Przyjaciele są zmuszeni do ucieczki przez pustynię...

fulmir | 2017-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2017

Kolejny komiks spod znaku MW. Tym razem historia w nim przedstawiona opowiada o powrocie Rolanda i jego ka-tet (Alain,Cuthbert) do Gilead po tym jak zamordowana została jego ukochana, Susan. Nie pokrywa się to jak widać z fabułą MW i może nawet lepiej, bo dostajemy całkiem nową, świeżą historię a nie odgrzewane kotlety. Poprzednio przyczepiłem się do dialogów, ale w drugiej części są one lepsze. Widać, że ten kto je pisał starał się odtworzyć mroczny, specyficzny klimat Kinga.
To tyle. Żałuje tylko, że moja przygoda z komiksem trwała tak krótko bo przeczytałem go w godzinę:)

Rafał Niemczyk | 2011-02-02
Przeczytana: 20 stycznia 2011

Recenzja:

RymoTechnik | 2012-07-13
Przeczytana: wrzesień 2011

Czytanie tej książki trochę mi się dłużyło. Nawet nie pamiętam, czy ją zakończyłam

Patti | 2017-05-01
Kincaid_26 | 2017-04-14