Potęga uroku

Okładka książki Potęga uroku Peggy Waide
Okładka książki Potęga uroku
Peggy Waide Wydawnictwo: Amber Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Romans Historyczny
Amber
2006-01-01
2006-01-01

Magiczna!!!!! Romans, w którym wszystko jest możliwe, a miłość to największa magia.
Dobrze się czyta, a kolejne strony szybko znikają.

Dobrze się czyta, a kolejne strony szybko znikają.

O autorce znalazłem wzmiankę na Amazon:

"She lives in Colorado with her husband, eight dogs, three cats and two horses. When not writing, you can find her Jazzercising, gardening, hanging with her family or wishing for the magic house fairy to come wash her dishes."

Tytułowy urok rzuciła Cyganka, lecz miłość go pokona... Banialuki, dyrdymały. Nudne i przewidywalne romansidło, tylko dla bardzo niewybrednych czytelników. Innym polecam "Trędowatą"
3/10

O autorce znalazłem wzmiankę na Amazon:

Tytułowy urok rzuciła ...

Jak ja kocham książki Peggy Waide. Nie są one długie - posiadają ledwo ponad 200 stron i wydawałoby się, że akcje będą szły naprawdę szybko, bez żadnych szczegółów, co dla nie niektórych będzie to minusem. Jednakże ilość tych stron jest po prostu idealna.
Książka ta, jest stworzona dla osób, które uwielbiają taki typowy romans historyczny. Zauroczenie pomiędzy Pheobe a księciem Badrick jest już na samym początku, co jest cudowne...
Pheobe przybyła z Ameryki do Anglii by poszukać sobie męża. Ma na to kilka tygodni. Po śmierci dziadka ma możliwość posagu, który wniesie tytuł oraz posiadłość. Jednakże jest to możliwe, kiedy połączy się węzłem małżeńskim w przeciągu tygodni. Jej życie drastycznie się zmieni, gdy wejdzie do pokoju, by uciec od tego całego towarzystwa. Tam spotyka właśnie Stephena, który jest zauroczony dziewczyną i postanawia, że ta zostanie jego kochanką... Co będzie dalej?

Nie podobała mi się.

Akcja ciągnęła sie w nieskończoność, a i tak nie wyjasniła się ta cygańska klątwa.

Szkoda, ze wątek zaniedbanego domu Phoebe nie był bardziej rozwinięty.

Nie podobała mi się.

Szkoda, ze wątek zaniedbanego domu Phoebe nie był bardziej rozwinięty.

Cudaczna, Prześmieszna, Romantyczna :D Romanse Historyczne bardzo do mnie trafiają A ten wyjątkowo polecam. Łatwy w odbiorze i przysporzył mi mnóstwo radości Śmiejcie się razem ze mną! :D Polecam :D

Książka warta przeczytania, polecam

Książka warta przeczytania, polecam

Nie porwała mnie ta historia, dawno nudniejszej nie czytałam. Jeśli ktoś cierpi na bezsenność będzie jak znalazł, pozostałym nie polecam.

Sama historia panny szukającej meża jest ciekawa, taki ogólny wniosek, dialogi pełne humoru, a jednak książka nie wciąga, dłuży się, wręcz staje się męcząca.
Ale przeczytalam ;) do końca :)

Ale przeczytalam ;) do końca :)

• Romans historyczny
  • Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • Romans

Dodaj cytat z książki Potęga uroku