Jego Wysokość Pirat

Tłumaczenie: Maria Wójtowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Pirate Prince
83-241-0456-9
Wanda

Inne wydania

Lazar di Fiore, prawowity władca Ascencion, po latach tułaczki wraca na pirackim okręcie, by zemścić się na swym wrogu - gubernatorze Monteverdim i jego córce. Przewrotny los krzyżuje jednak plany młodego księcia, a jego nienawiść przeradza się w równie płomienne, lecz jakże inne uczucie...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2003

źródło okładki: http://p.alejka.pl/i2/p_new/08/30/jego-wysokosc-pi...»

Lukrecja | 2014-03-19
Przeczytana: 19 marca 2014

Nie wiem jak to się dzieje, ale książki Gaelen Foley pomimo całej swej naiwności są magiczne. Interesujący bohaterowie, którzy po prostu żyją na kartach powieści, ciekawa fabuła, wszystko może zbyt przewidywalne i ckliwe, ale chwyta za serce. Polecam. :)

Karolina Urbanowska | 2016-04-14
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Bardzo fajna książka, debiutującej wtedy autorki. Zostałam porywana w świat honorowych korsarzy, walki o władzę i szalenie namiętnej miłości. Polecam na romantyczny wieczór ;)

maneki_neko | 2012-12-19
Na półkach: Romans, Przeczytane
Przeczytana: 18 grudnia 2012

Książka dobra, dosyć zabawna, jednak miejscami odniosłam wrażenie jakby napisała ją nastolatka. Dodatkowo umieszczanie w tekście wielce doniosłych wierszy czy fragmentów Biblii sprawiało wrażenie jakby autorka usilnie chciała podnieść poziom swojego 'dzieła'. Co mnie najbardziej rozbroiło były dwa zdania w którymś z początkowych rozdziałów: 'przycisnął ją do pnia i napierał na nią tak mocno, że czuła jak rękojeść jego szpady wpija jej się w ciało. I nagle uświadomiła sobie, że nie był uzbrojony'- to było kapitalne, po prostu klasyk, o mało nie spadłam z krzesła ze śmiechu jak to przeczytałam. To był kolejny dowód na to, że pozycja nie grzeszy wysokim stylem i klasą, jednak przyznaję się bez bicia, że książka jest wciągająca, czyta się jednym tchem.

Kamu | 2015-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Na początku książka mimo, że mnie wciągnęła to jakoś mnie irytowało zachowanie głównych bohaterów, jednak im dalej tym lepiej się ją czytało, aż nie mogłam się oderwać. Podobała mi się postać głównego bohatera, fajne dialogi.
Polecam tę bajkę dla dorosłych

msm993 | 2016-08-25

Wspaniała książka, czyta się ją bardzo przyjemnie, główny bohater jest marzeniem każdej kobiety :) uwielbiam książki Gaelen Folley

Krasnoludek Monika | 2012-10-13
Przeczytana: 13 października 2012

Jeden z najlepszych romansów jakie powstały i których kontynuacje są równie dobre. Czasami pojawiają się nużące opisy, Allegra jest trochę za niewinna - początkowo oczywiście - ale mimo wszystko to jeden z moich ulubionych romansów. Najpoważniejszy z trylogii, choć mimo wszystko pojawiają się zabawne momenty( krótka wymiana zdań między Lazarem a Domeniciem na temat niezaspokojonej dziewczyny;). Wspaniała postać księdza. Książka oprócz walorów romansowych bardzo pobudza wyobraźnię na temat regionów orientalnych czy samej wysepki Ascesion.
Polecam;)

jolek121 | 2014-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2014

Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ta książka ma tak wysoką ocenę. Pomysł całkiem fajny, początek też niezły ale później już tylko równia pochyła:-) Może obronił się jeszcze główny bohater ale jego ukochana .... no cóż jak dla mnie to była żałosna.
A już myślałam, że książka będzie podobna do "Królestwa marzeń" szkoda, że się pomyliłam.

Paulina | 2012-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2012

Czyta się niesamowicie lekko i przyjemnie, jedynie fabuła jest odrobinę naiwna.

Kasia W-ka | 2011-05-30
Przeczytana: 03 kwietnia 2012