Szantaż

Cykl: St. Kilda (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
The Wrong Hostage
rozwód, porwanie, uczucia

Po rozwodzie sędzina Grace Silva jest przekonana, że to już koniec kłopotów. Aż do chwili gdy jej syn zostaje porwany. Jedyną nadzieją Grace jest Joe Faroe - prywatny detektyw, specjalista od kidnapingu i... jej dawny ukochany. Od luksusowych kurortów Meksyku po podejrzane spelunki dwoje ludzi prowadzi wyścig o życie, przekonując się, że można naprawić błędy przeszłości, a prawdziwa namiętność nie umiera.

izabela81 | 2016-07-02
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok
Przeczytana: 01 lipca 2016

Jest napięcie, humor, ale gdzieś po drodze akcja trochę siada.

wiola | 2015-01-21

Nawet początek wciągający ale niestety im dalej w las tym zamiast akcja wciągać nuży. Nie wiem co aktorka chciała osiągnąć rozciągając moment oddania zakładnika ( syna pani sądzi) do granic możliwego absurdu. Niestety popsuło to książkę i wrażenia, bynajmniej u mnie.

asia_32 | 2012-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2012

Pełna napięcia,akcji,specyficznego humoru.Dobrze się czyta w długie jesienne wieczorki.

CrazyGirlxD | 2014-09-07
Przeczytana: 07 września 2014