Żona z ogłoszenia

Tłumaczenie: Maria Wójtowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Morning Comes Softly
83-7245-102-8
romans, literatura kobieca
Wanda

Travis Thompson, szorstki i twardy ranczer, zostaje opiekunem trojga osieroconych bratanków. Samotny mężczyzna nie jest w stanie podołać zadaniu. Chce jednak zatrzymać dzieci przy sobie. Zamieszcza więc w prasie ogłoszenie matrymonialne. W ten sposób w jego życiu pojawia się Mary, nieśmiała bibliotekarka. Początkowo Travis i Mary wydają się sobie istotami z dwóch odmiennych światów. Stopniowo jednak małżeństwo z rozsądku staje się związkiem prawdziwej miłości...

ardnaskela | 2016-11-13

Przeczytałam większość pozycjo tej autorki i uwielbiam jej styl.

W większości są to książki obyczajowe z romansem w tle. Mam wrażenie, że nacisk jest właśnie na życie bohaterów, ich rodzin, przyjaciół a nie sam wątek miłosny.

Debbie Macomber jest doskonałą pisarką tak zwanych "czytadeł". Polecam gorąco.

Justyna Antoniewicz | 2015-05-21
Przeczytana: 21 maja 2015

Uwielbiam Debbie Macomber romans bardzo fajny, lekki i zabawny pełen ciepła, miłości i smutku.
Opowiada o ranczerze dumnym, twardym Travisie Thomsonie, który opiekuje się trojgiem osieroconym bratanków, stracili rodziców w wypadku odpowiedzialność za dzieci przeszła na Travisa, który musi zająć się pociechami.
Nie radzi sobie z obowiązkami domowymi i zajmowaniem się dziećmi.
Decyduje się dać ogłoszenie w gazecie, że poszukuje żony na ogłoszenie odpowiada młoda, nieśmiała i śliczna bibliotekarka Mery jedzie na spotkanie do Montany do Travisa, żeby poznać go.
Dzieci witają ją z radością, bardzo się cieszą, że będą miały nową opiekunkę, tylko Jim nie jest za bardzo ucieszony, zadowolony z przyjazdu Mery odnosi się arogancko, źle do niej.
Travis pragnie ułożyć sobie życie biorą ślub zostaje jego żoną.
Piękny klimat Montany, urocza sceneria, cudne konie urzekła mnie ta historia, poruszyła mnie za serce, świetnie napisana.
Akcja rozgrywała się szybko,,trzymała w dobrym napięciu.
Ciepła,...

Ervdirle | 2015-11-10
Przeczytana: 09 listopada 2015

Powiem krótko: Szału nie ma. Może i jest to lekka książka, ale po przeczytaniu samego opisu można domyślić co się stanie i jacy będą bohaterowie ;)

Magdalenaa Krząstek | 2013-05-01

Bardzo wciągająca książka. Na początku może trochę nudna, ale szybko się rozkręca. Jak zaczęłam czytać to nie mogłam przestać. Akurat ta autorka nie należy do moich ulubionych i jej książka uważałam zawsze za nudne, przewidujące i nijakie. Wielkim zaskoczeniem dla mnie jest "Żona z ogłoszenia".
Travis jest takim prawdziwym mężczyzną, i żyjącym na swoich warunkach. Aż tu nagle pojawia się taka szara mysz i zmienia jego nie tylko przyzwyczajenia, ale nastawienie do świata. Facet się zmienia, ale nie ma w tym nic przesłodzonego. Ogólnie książka nie jest przesłodzona i doskonale odzwierciadla klimat Montany.
Poleciłabym tą książkę z z czystym sumieniem.

karola | 2014-01-02
Przeczytana: 30 grudnia 2013

Ot takie sobie przyjemne nawet coś. Obyczajowe toto. Trochę wzruszające. Trochę nawet trzyma w napięciu.
Nieco zbyt sielankowa ta historia, ale do przełknięcia.
Nie jest to typowe romansidło, a tego się obawiałam. :-)
Czyli opinia na plus.

Natalia | 2013-07-15
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 13 lipca 2013

Żona z ogłoszenia? Kto by się spodziewał. Nie sądziłam, że takie coś jest możliwe.. :) Pewnie w Ameryce tak, to nie to co u nas w Polsce... Podobała mi się książka, ciekawie napisana. :)

Polecam

kotekv88 | 2015-03-05