Przerwać milczenie

Wydawnictwo: Amber
Unspoken

Shelby myślała, że już nigdy nie będzie jej prześladować Bad Luck. Pech właśnie tak nazywało się jej rodzinne miasteczko: Bad Luck w stanie Teksas. Uciekła, wyjechała, pogodziła się z przeżytą tragedią.Ale przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. A powrót do domu oznacza, że Shelby będzie musiała stanąć twarzą w twarz z kłamstwami sprzed lat i mężczyzną, który kiedyś złamał jej serce. I z kimś, kto także wraca do Bad Luck... żeby wyrównać rachunki z Shelby Cole.

gwiazdka | 2014-03-06
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 06 marca 2014

Po około 10 latach do małego miasteczka powraca Shelby, kobieta, bo dowiaduje się, że dziecko, które wtedy urodziła i uważała za zmarłe jednak żyje. W tym samym czasie z więzienia wychodzi człowiek skazany w tym samym czasie za morderstwo, którego być może nie popełnił. Okazuje się, że w życiu i rodzinie dziewczyny jest wiele tajemnic, które pora rozwiązać. I to jest tak ogólnie akcja książki, wszystko wskazuje na to, że powinna być ciekawa, a czyta się ją bardzo przeciętnie, miejscami zmuszałam się do kontynuowania lektury, bo wiało aż nudą- dziwne, bo sekretów było nawet dużo, autorka serwowała na kolejnych stronach nowe zagadki, a mimo to wcale nie zapierało tchu w piersi. Po zastanowieniu, co mogło być przyczyną stwierdzam, iż pani Jackson nie potrafi wytworzyć klimatu tajemniczości, gorzej, w książce nie ma żadnego klimatu, miasteczko jest pustką bez prawdziwego życia, a ludzie mają najwyżej dwa wymiary i cierpią na natręctwa, ileż razy na każdej stronie można czytać o...

betina360 | 2015-02-09
Na półkach: 2015, Przeczytane, Lisa Jackson
Przeczytana: 09 lutego 2015

Shelby po 10 letniej nieobecnosci wraca do swoich stron rodzinnych po tym jak dostaje zdjecie 9 letniej dziewczynki ktora to moze byc jej corka. Rozwiklanie wszystkich tajemnic kosztuje glowna bohaterke powrot do koszmaru jakim byl gwalt gdy miala 17 lat ale i tez powrot do milych chwil kiedy to zakochala sie wtedy w pewnym przystojnym kowboju. Jak skoncza sie te poszukiwania prawdy mozna sie dowiedziec czytajac kolejna swietna ksiazke Lisy.

Anna | 2015-06-11
Przeczytana: czerwiec 2015

Książkę dobrze się czyta,fabuła wciąga, nie nuży. Historia młodej kobiety, która po 10 latach wraca w swe rodzinne strony, by odkryć prawdę o dramacie jaki się wówczas wydarzył. Niestety autorka nie ustrzegła się nieco harlequinowego, melodramatycznego charakteru historii miłosnej, która na naszych oczach się rozwija i toczy. Zwłaszcza epilog jak dla mnie zbyt cukierkowy, z przesłodzonym happy endem. Ale poza tym książkę można polecić jako lekkie czytadło z dreszczykiem emocji i napięciem.

Adrienne | 2014-03-07
Przeczytana: 01 kwietnia 2011

Jest to pierwsza Książka tej autorki, którą miałam zaszczyt przeczytać, która wstrząsnęła mną, jak i moim życiem.... ksiązka, która bedę wspominać, będę polecać każdemu, aby przeczytał. Jest warta każdej sekundy, minuty, godziny... polecam bo warto ją przeczytac ;);)

| 2010-09-02

Podoba mi się z wielu powodów,zwroty akcji i trudny domysł kto w końcu popełnił morderstwo oraz Nevada Smith który zwalił mnie z nóg swym sarkazmem i docinkami.

anniutka | 2015-08-24

Moim zdaniem książka słaba. Absolutnie zero akcji, nużąca do bólu! Płaskie postaci, niektóre pojawiają się bez potrzeby (reporterka). ogólnie nie polecam

daria | 2011-10-12

Wszystkie książki tej autorki są fajne!

nietoperzyca | 2016-09-12
Przeczytana: 25 października 2009