Pakt z diabłem

Tłumaczenie: Piotr Maksymowicz
Cykl: Rodzina Lorimerów (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
A Deal with the Devil
romams

Aubrey Montford, podając się za wdowę z małym dzieckiem, ubiega się o posadę gospodyni w zamku Cardow. zdziwaczały i schorowany major Lorimer pod pewnymi warunkami przyjmuje ją do pracy, gdy się dowiaduje, że jest córką jego dawnego towarzysza broni...

Evicca | 2016-06-22
Przeczytana: 19 czerwca 2016

W natłoku codziennych spraw i problemów potrzebowałam książki, która nie będzie wymagała ode mnie zbyt wiele myślenia, zastanawiania się, kto zabił, po prostu czegoś, żeby się w przyjemny sposób "odmóżdżyć" dla odmiany. I "Pakt z diabłem" mi to wszystko zapewnił, dając miły, lekki wieczór w świecie angielskiej arystokracji i miłości.

Maria | 2014-08-15

Nie będę się wysilała na obiektywizm i napiszę czysto subiektywnie:
Kobieca pornografia, z wysoce szczegółowymi opisami łóżkowych perypetii bohaterów. Poza łóżkiem mało historii się dzieje.
Zabrakło psychologicznego babrania się w uczuciach i podchodów, których to dwóch punktów oczekuję do romansu. Zamiast tego autorka z punktu przeszła do konkretnego macania. Trochę pikanterii ogrzewa atmosferę, dużo pikanterii robi smaka, bardzo dużo... nudzi.

angela2046 | 2015-01-03

Powiem tak, jeden z nielicznych bohaterów, który nie jest hulaką. Chociaż mimo wszystko Aubrey traktuje trochę przedmiotowo. O niej nie wiem co powiedzieć, bo mimo, że taka zaradna to w sytuacji kiedy powinna się wykazać jakąś niezależnością i siłą charakteru, to co ona robi? Idzie z nim do łóżka, bo on tego chce, a ona nie może stracić tej pracy. Straszne....

Nie wiem jak ocenić tą książkę, bo niby mnie denerwowała, ale były tez dobre momenty.

Patrycja | 2012-03-19
Przeczytana: 19 marca 2012

Naprawdę warta polecenia, w ogóle nie nudzi, zaskakuje, a perypetie miłosne są świetne i gorąco opisane:) super super i jeszcze raz super!

KamaBibi | 2015-07-19
Na półkach: Przeczytane, Coś dla serca

Świetne dialogi. Kryminalna intryga. Namiętność. Romansowy wątek pana i sługi :) Polecam zapalonym romansoholiczkom. Nie ma tandety.

Joanna | 2018-02-05
ewmaj5 | 2018-02-01