Panna młoda w blasku księżyca

Liz Carlyle Wydawnictwo: BIS Cykl: Bractwo Świętego Jakuba (tom 4) literatura obyczajowa, romans
A Bride by Moonlight
Anna Pajek
BIS
romans zagadka namiętność komisarz propozycja miłość sprawiedliwość
A Bride by Moonlight
Bractwo Świętego Jakuba (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Anna Pajek
romans zagadka namiętność komisarz propozycja miłość sprawiedliwość

Wspaniały romans historyczny, świetna fabuła..akcja znakomita.
Z przyjemnością czytałam jest fascynujący.
Urzekł mnie i poruszył zdecydowanie przykuł moją uwagę, w moim guście jest na pewno przeczytam jeszcze dalsze części książki i mi się spodobają!!!!

Polecam:)

Świetny romans historyczny, który jednak ciężko mi było zaczęć,ale to chyba wina upałów.
On Rayden, komisarz policji, ona Lisette, tajemnicza dama, która ma swoje tajemnice. Każde z nich ma w związku z drugą osobą plany i zamierzenia, tylko czy się sprawdzą? Bo los potrafi być przewrotny. I nie wszystko jest białe i czarne...
Do tego nieco zwariowana rodzina Raydena,...

Ostatnia część fascynującej serii o losach członków Towarzystwa Świętego Jakuba.Tym razem bohaterem jest znienawidzony przez wszystkich komisarz Royden Napier.Niespodziewanie dowiaduje się,że został dziedzicem potężnej fortuny,a poprzedni dziedzic zginął w podejrzanie tajemniczych okolicznościach.Dodatkowo ciotka Roydena zamierza go ożenić z niedoszłą narzeczoną...

Trafiła do mnie przez przypadek i nie zachwyciła. Oczywiście autorka starała się uknuć dobrą intrygę, z tym, że te dzikie żądze, jakie opętują bohaterów są jak z taniego romansu. Rozumiem, że pani Carlyle tak pisze i nie ma co z tym dyskutować:-) W każdym razie, nie planuję czytać jej innych poczynań, zostawiam to tym bardziej rozkochanym w opętańczych romansach ;-)

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • XIX wiek
  • 2019
  • Biblioteka CW
  • Cz.4
  • 52 książki (2016)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Panna młoda w blasku księżyca