Zakochana w nikczemniku

Liz Carlyle Wydawnictwo: BIS Cykl: Bractwo Świętego Jakuba (tom 5) literatura obyczajowa, romans
In Love with a Wicked Man
Anna Pajek
BIS
In Love with a Wicked Man
Bractwo Świętego Jakuba (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
Anna Pajek

Romanse, to gatunek literatury, po który sięgam bardzo rzadko. A romanse historyczne to zupełna nowość w moim repertuarze literackim. "Zakochana w nikczemniku" to mój pierwszy romans historyczny i na pewno nie ostatni ! Sama jestem zaskoczona, ale ta powieść bardzo mi się podobała, miło spędziłam przy niej czas, a chyba o to właśnie chodzi, by lektura zapewniała nam porcję...

Przy tej książce można sie jedynie zrelaksować. Nie jest wymagająca. Pare sytuacji mnie zaskoczyło, ale tak poza tym niewiele sie dzieje. Edward niby ma mroczna przeszłość, ale tego nie widać. A Kate jest zbyt poukładana. Trochę mdła jest ta książka. Mimo to polecam do przeczytania.

Piękna okładka :) A czytadło dość przyjemne aczkolwiek bez rewelacji.Dla czytelnika jest to lektura bardzo lekka, pomijając sceny "łóżkowe"-tu autorka zdecydowanie dała się ponieść :)
Niestety w tej pozycji pikantnego romansu nie uświadczyłam.
Nie jest to jednak książka którą się zapamiętuje i ma się ochotę kiedyś do niej wrócić, jest raczej z tych, które czyta się dla...

polecam :)

• Romans historyczny
  • 2015
  • Romanse historyczne
  • Romans
  • 2016
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zakochana w nikczemniku