Spóźnione zaślubiny

Wydawnictwo: BIS
After the Abduction
978-83-7551-130-7

Mimo że urocza Juliet Loverick spędziła dwa sezony towarzyskie w Londynie otoczona wianuszkiem adoratorów, ciągle nie może wymazać z pamięci Morgana Pryce`a, czarującego łobuza, który przed dwoma laty porwał ją, a potem zniknął. Brat bliźniak Morgana, Sebastian, nie śmie przyznać, że to za jego pocałunkami - nie brata - tęskni Juliet. Takie wyznanie oboje postawiłoby w kłopotliwej sytuacji. Jednak Sebastian nie może przestać marzyć, by Juliet znalazła się w jego ramionach.

AuroraBorealis | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016

I tak zakończyłam całą serię o Pannach ze Swan Park.

Tym razem mamy do czynienia z 20-letnią Juliet, która razem ze swoją starszą siostrą Rosalind i jej mężem Griffem (znamy ich już z pierwszego tomu) udają się na poszukiwania Morgana - porywacza naszej młodej bohaterki, by móc wymierzyć mu sprawiedliwość. Niestety okazuje się, że w miejscu, gdzie mają nadzieję go spotkać, znajduje się jego brat bliźniak Sebastian, który twierdzi, że nic nie wie i nie ma z tą sprawą nic wspólnego. Ale Juliet jest święcie przekonana, że to właśnie on lord Templemore jest osobą odpowiedzialną za wszystko, co przeżyła 2 lata wcześniej.

Historia Juliet i Sebastiana wyjątkowo mi się jakoś tak dłużyła, coś mi w niej nie do końca leżało szczególnie, kiedy nasi bohaterowie sprzeczali się co do wiadomego im tematu, który był wałkowany na wszystkie możliwe sposoby od początku do końca książki.

Bohaterowie nawet rozsądnie myślący, może Juliet jak to młoda, dojrzewająca kobietka miejscami była troszkę...

Muminka | 2015-06-29
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 28 czerwca 2015

Śmiałe opisy erotycznych podbojów, ciekawy romans historyczny w którym wiele się dzieje. Intrygujące postaci jak Griff, Sebastian i Morgan. Juliet też niczego sobie.

Montgomerry | 2016-04-09
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

TheOnlyProof | 2014-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2014

Przez historię Juliet i Sebastiana przechodziłam najdłużej.
Mimo iż autorka nie szczędziła ciekawych opisów czasami miałam już dosyć.
Mimo to ciesze się, że jeszcze dodatkowo została opisana pewna część życia bohaterów pierwszej części.
Ogólnie książka nie jest szczególnie genialna, ale można przeczytać.

Na półkach: Przeczytane, BIS

Sabrina Jefferies to zdecydowanie jedna z naszych ulubionych autorek romansów historycznych. Dlaczego piszę naszych? Ponieważ zarówno Ania jak i ja bardzo lubimy jej twórczość :)

Tym razem poznamy młodziutką i uroczą Juliet Loverick, która wraz ze swoją siostrą Rosalind oraz szwagrem Griffem przybywa do domu lorda Templemore'a w poszukiwaniu Morgana - mężczyzny, który przed dwoma laty porwał Juliet obiecując jej małżeństwo, a potem porzucił narażając ją tym samym na okropne plotki i zrujnowaną reputację. Teraz dziewczyna postanawia dowiedzieć się prawy, lecz kiedy przyjeżdża do posiadłości Templemore'a, okazuje się, że Morgan to brat bliźniak lorda i to podobno właśnie Morgan stoi za porwaniem. Jednak dziewczyna jest przekonana, że to Sebastian ją w sobie rozkochał, porwał, porzucił. Teraz wypiera się tego wszystkiego, aby uniknąć konsekwencji jakie mógłby ponieść za taki haniebny czyn. Jednak co go do tego zmusiło? Bohaty, niesamowicie przystojny, dobrze wychowany. Musiał być...

Ewcia123450 | 2011-10-22

lekka, szybka się czyta bo wiele nie trzeba rozumieć ani się zastanawiać ale przyjemna. Historia usytuowana w bardzo fajnych czasach.

angel | 2010-12-11
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 11 grudnia 2010

Na długi zimowy wieczór przy herbacie. Romansidło, typowy ,,odmóżdżacz", banalna, przewidywalna pozycja.

Andżelika | 2013-06-10

Warta grzechu.