Flirt z księżniczką

Cykl: Niepoprawni uwodziciele (tom 5)
Wydawnictwo: BIS
The Secret of Flirting
hypesyll

Gdy baron Fulkham, szef angielskiej siatki szpiegowskiej, spotyka w Londynie zachwycającą księżniczkę Aurorę, jest przekonany, że widział ją już wcześniej we Francji występującą na deskach teatru. Dręczony podejrzeniami próbuje rozwikłać tę zagadkę. Okazuje się, że sprawa wiąże się ze spiskiem, który może zniszczyć jego karierę polityczną, wywlec na światło dzienne mroczne sekrety i zrujnować kobietę, na której zaczyna mu coraz bardziej zależeć. Księżniczką Aurorą jest bowiem istotnie francuska aktorka, która bierze udział w tej maskaradzie nakłoniona przez dziadka próbującego osiągnąć polityczne cele. Flirt z przystojnym baronem szybko przeradza się w namiętne uczucie, niebezpieczne dla obojga kochanków.

źródło opisu: https://wydawnictwobis.com.pl/produkt/flirt-z-ksiezniczka/

źródło okładki: https://wydawnictwobis.com.pl/

Montgomerry | 2019-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2019

Jak Jeffries, to mi nie wierzcie, bo ja ją uwielbiam :)