Stare panny ze Swan Park

Wydawnictwo: BIS
A Dangerous Love
Swan Park, Jeffries, stare panny

Hrabia Swanlea chce przed śmiercią zabezpieczyć przyszłość trzech córek. Niestety, jedna z nich, lady Rosalind, nie ma zamiaru uczestniczyć w spisku prowadzącym do jej małżeństwa z Griffem Knightonem. Intryguje ją bardziej jego pomocnik, doradca i zarazem służący, przystojny lekkoduch o podejrzanym pochodzeniu. Dziewczyna poddaje się namiętności, nie wiedząc, iż to prawdziwy Griff Knighton, który zamienił się rolami ze swoim podwładnym, by uniknąć niepotrzebnych romansów i spokojnie realizować swój - zdawałoby się - niecny plan, kosztem goszczącej go rodziny.

AuroraBorealis | 2014-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Hrabia Swanlea ma 3 córki: najstarszą - Helen, środkową - Rosalind oraz najmłodszą - Juliet. Postanawia jeszcze przed swoją śmiercią zabezpieczyć im przyszłość, pozwalając jednej z nich i (jak się okazuje prawowitemu właścicielowi Swanlea) Griffowi Knightonowi wziąść ślub.

Griff jednak nie jest skory do żeniaczki, dlatego wpada na szatański pomysł, by jego asystent Daniel podczas ich pobytu w posiadłości udawał jego, podczas gdy on w tym samym czasie będzie szukał w spokoju dokumentu, który uprawnia go do otrzymania tytułu, a jest w posiadaniu starego schorowanego hrabiego.

Wszystko idzie jak po przysłowiowym maśle do czasu kiedy podczas wieczornych poszukiwań Griff spotyka Rosalind, która walecznie broni całego dobytku i bierze Griffa/tu odgrywającego już rolę Daniela za złodzieja.

Jak można się domyślać od samego początku między tym dwojgiem przeskakują iskierki.

Rosalind kobieta o silnym charakterze i temperamencie prawie tak ognistym jak jej włosy koloru tycjanu i...

Beata | 2015-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2015

Dobry romans historyczny oparty na klasycznej zamianie ról pan - sługa. Wciągający, czyta się lekko (chociaż drażniły mnie literówki w tekście i pomyłki z imionami).

TheOnlyProof | 2014-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Cóż mogę napisać o tej książce.
Napisze chyba tylko tyle, że z każdą następną książką talent Sabriny Jeffries jest coraz bardziej widoczny.
Jedyny minus jest taki, że miałam wrażenie, że autorka przeciąga akcję, którą z łatwością mogłaby skrócić nie skupiając się tak na nieistotnych szczegółach.
Jednak podtrzymuje zdanie o autorce. JEst jedną z moich ulubionych (zaraz po Lisie Kleypas) autorką romansów historycznych.

Elaine | 2016-01-31
Przeczytana: styczeń 2016

Książka spełniła swoje zadanie czyli zreleksowałam się przy niej:) Ale jest dużo słabsza niż "Diablęta...". Poza tym bardzo niechlujnie przetłumaczona...

Montgomerry | 2016-04-05
Przeczytana: 04 kwietnia 2016

kasik | 2015-03-12

Nie była zła

Grażyna | 2015-01-03
Przeczytana: 02 stycznia 2015

Jedna "gwiazdka" zabrana za brak dokładnej korekty tekstu.

fantaghirooo | 2016-12-01
Lexksa | 2016-11-11