Śmiech iguany

Wydawnictwo: Arte

Początek książki wprowadza w świat telewizji: w dworskie układy, zakulisowe gry, nieszczere relacje. Bohaterowie, zniechęceni brakiem perspektyw, wyruszają w podróż, która ma być inspiracją, a staje się początkiem koszmaru. Egzotyczny kraj, Meksyk, zamiast obiecywanego raju ofiarowuje im tylko walkę o przetrwanie. Są tu fragmenty ściskające za serce i wywołujące uśmiech, pełne brutalności i łagodnie sentymentalne. Jest tu całe bogactwo życia.

Hana | 2016-09-23
Na półkach: Pozostałe, Przeczytane
Przeczytana: 23 września 2016

Ptasie mleczko,kawusia milutkie czytanko.Katalonia,Barcelona.Uwielbiam! Ocean?Kałuża.Nonszalancja.Luzik.Nie ma pracy?Nie ma kasy?Co tam!Machniemy się do Hiszpanii.Dziennikarze telewizyjni Agata Pless i Andrzej Strzemiński.O takich,moja babcia mawiała starzy a głupi!Denerwujący duecik.Nie udał się też autorce mariaż lekkości i dowcipu z traumą uwięzienia.Za to pogodę i ciuchy opisuje dokładnie.Ze zmarszczkami nawet.Książkę dokończyłam niechętnie.Mam jednak usprawiedliwienie.Po Joannie Bator takie szkiełko nie mogło mnie uwieść.

Gulka | 2013-08-06

Przeczytałam dość dawno, ale pamiętam, że bardzo mnie rozczarowała. Moim zdaniem banalna, przewidywalna, bez pomysłu.

Misia | 2011-10-21
Przeczytana: 15 kwietnia 2009

Ciekawa,wciągająca, trzymająca w napięciu historia. Świetna!

Dobry | 2011-03-14

przypomina mi pewna historie z zycia...

martolina | 2014-08-19

jakoś mało mnie interesuje ten świat

profix | 2016-07-25
Palia | 2016-03-06