Śmiech iguany

Monika Luft Wydawnictwo: Agencja Wydawniczo-Reklamowa ARTE literatura piękna
Agencja Wydawniczo-Reklamowa ARTE
2004-01-01
2004-01-01

bardzo sympatyczne. jedynie dialogi trochę odrealnione (przesłodzone, w niektórych sytuacjach aż się prosi o coś siarczystego),poza tym dobre bo zaskakujące. gros sytuacji kończy się zupełnie inaczej niż by się można spodziewać. a i Meksyk pokazany z ciekawej strony (choć osobiście pamiętam go inaczej).

Ptasie mleczko,kawusia milutkie czytanko.Katalonia,Barcelona.Uwielbiam! Ocean?Kałuża.Nonszalancja.Luzik.Nie ma pracy?Nie ma kasy?Co tam!Machniemy się do Hiszpanii.Dziennikarze telewizyjni Agata Pless i Andrzej Strzemiński.O takich,moja babcia mawiała starzy a głupi!Denerwujący duecik.Nie udał się też autorce mariaż lekkości i dowcipu z traumą uwięzienia.Za to pogodę i ciuchy opisuje dokładnie.Ze zmarszczkami nawet.Książkę dokończyłam niechętnie.Mam jednak usprawiedliwienie.Po Joannie Bator takie szkiełko nie mogło mnie uwieść.

jakoś mało mnie interesuje ten świat

jakoś mało mnie interesuje ten świat

przypomina mi pewna historie z zycia...

przypomina mi pewna historie z zycia...

Ciekawa,wciągająca, trzymająca w napięciu historia. Świetna!

Ciekawa,wciągająca, trzymająca w napięciu historia. Świetna!

Przeczytałam dość dawno, ale pamiętam, że bardzo mnie rozczarowała. Moim zdaniem banalna, przewidywalna, bez pomysłu.

Bardzo wciągająca życiowa historia. Żadne fantazje tylko życiowe perypetie gdzie nie wszystko układa się jak za dotknięciem magicznej różdżki. Im bliżej końca tym bardziej wciąga. Super

• 2011
  • 2012 i wcześniej
  • Sensacja, Thriller i Kryminał
  • Przeczytane wielokrotnie

Dodaj cytat z książki Śmiech iguany