System argentyński

Wydawnictwo: Świat Książki

wiejskifilozof | 2012-08-05

Czytadło , acz przyjemne .Fajne miejsca są tam opisane .

Mila | 2012-10-03
Przeczytana: 19 lipca 2012

Temat świetny, jednak uważam, ze autorka jakoś go ominęła.. Przez całą powieść akcja toczy się bardzo przeciętnie, a nagle w dwóch końcowych rozdziałach ujęte jest to, co stanowi jej temat, jak w kiepskiej telenoweli..

Ilość stron: 237
To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce. Na początku lektura jest ciekawa, a potem coraz bardziej nudna. Z trudem doczytałam do końca. Bohaterzy i fabuła niezbyt udane. Ja nie polecam, ale może fani autorki skuszą się na lekturę.

Marianna | 2017-05-02
Przeczytana: 03 sierpnia 2010

Tymon dostaje zlecenie na realizację filmu o sławnym biznesmenie Nadolnym i jego firmie. By zebrać materiały, wyjeżdża do Nicei i tam dowiaduje się, że Nadolnego nagle aresztowało ABW. Mimo to zostaje w mieście, gdzie trwa słynny karnawał. Nie wie, że poznana Ukrainka jest ofiarą międzynarodowej seks-mafii. Oba wątki - gangsterski i romansowy - splatają się w dramatycznym finale...
Nie mam dobrej opinii o książce, nieskładna fabuła, styl narracji też pozostawia wiele do życzenia, historia mało realna. Ogólnie plusem jest to, że książka jest krótka, czytelnik nie zepsuje sobie całkiem nerwów, bo gdy to nastąpi - powieść akurat się skończy. Raczej nie polecam.

B_ananas | 2017-01-13
JoanneDevian | 2015-04-07