System argentyński

Wydawnictwo: Świat Książki

Tymon dostaje zlecenie na realizację filmu o sławnym biznesmenie Nadolnym i jego firmie. By zebrać materiały, wyjeżdża do Nicei i tam dowiaduje się, że Nadolnego nagle aresztowało ABW. Mimo to zostaje w mieście, gdzie trwa słynny karnawał...

wiejskifilozof | 2012-08-05

Czytadło , acz przyjemne .Fajne miejsca są tam opisane .

Mila | 2012-10-03
Przeczytana: 19 lipca 2012

Temat świetny, jednak uważam, ze autorka jakoś go ominęła.. Przez całą powieść akcja toczy się bardzo przeciętnie, a nagle w dwóch końcowych rozdziałach ujęte jest to, co stanowi jej temat, jak w kiepskiej telenoweli..

Ilość stron: 237
To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce. Na początku lektura jest ciekawa, a potem coraz bardziej nudna. Z trudem doczytałam do końca. Bohaterzy i fabuła niezbyt udane. Ja nie polecam, ale może fani autorki skuszą się na lekturę.

Marianna | 2016-05-09
Przeczytana: sierpień 2009