Hazardzistka

Wydawnictwo: Muza
9788373198388

Hazardzistka to romantyczna powieść o miłości i śmierci w eopce Gierka, który wpuścił do Polski odrobinę Zachodu. Nagle zrobiło się kolorowo. Można było fruwać, a na świecie rosły dzieci kwiaty. Studentka malarstwa hazardzistka zakłada się na wycieczce do Rosji z prawie nieznanym kolegą z ASP, że ten się z nią ożeni.

gorzka | 2010-06-23
Przeczytana: 2006 rok

Jest to raczej kobieca literatura, ale dobrze napisana i wciągająca.

zyta | 2012-05-20
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 20 maja 2012

Powrót do wspomnień i lat młodości. Lekkość stylu, barwność historii podkoloryzowana, jak to bywa u artystów, dowcipna a tematyka, no cóż o tym co w życiu najważniejsze, o prawdziwej, romantycznej miłości, o której w skrytości serca każdy marzy, a tylko nielicznym udaje się ją spotkać i przez długie lata zachować. Książka o przyjaźniach z gatunku małych i dużych, o pięknych emocjach i o wartości kontaktów bezpośrednich, co w dobie komputerów zanika.Dobra na połknięcie na wakacyjnym leżaku.

ledzwarta | 2016-07-19

Czyta się przyjemnie, historia jest wciągająca, a całość jest wprawnie napisana.

Ale podstawowa wada "Hazardzistki" jest taka, że w przeciwieństwie do postaci autorki, jest dosyć banalna. Ot taka sobie babska literatura na wakacje. Nie ma w niej polotu i humoru serii o Hani Bani.

Kami | 2012-05-01
Przeczytana: 01 maja 2012

Kolejna "pojechana" bohaterka Bakuły, momentami wręcz irytująca :) Spora 400 stronnicowa pozycja z początku nudnawa rozkręca się do maksimum i ubaw gwarantowany. Nie jest to chyba najlepsza jej powieść, losy Idiotki były ciekawsze ale i tak polecam tą pozycję, jak i każdą Bakuły. Świetny, pikantny język pisarki jest nie do podrobienia.

meduza | 2010-07-08

swietna! lekka , na poprawe nastroju ;)

Mila | 2017-04-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane