Bestialski zabójca

Wydawnictwo: Psychoskok
emindflow

„Bestialski zabójca” autorstwa Bartosza Abramowicza to kryminał społeczny, który dzieje się we współczesnym Wrocławiu. Noc sylwestrowa całkowicie zmieni to miasto. Ludzie w panice oczekują od policji zdecydowanych działań, aby schwytać psychopatę jednak nikt nie wie czy to się uda. Tajemnicza postać atakuje dzieci i sieje panikę wśród mieszkańców Wrocławia. Czy Rajmund Żak – złapie...

Tajemnicza postać atakuje dzieci i sieje panikę wśród mieszkańców Wrocławia. Czy Rajmund Żak – złapie psychopatę i miasto wróci do normalnego życia? Nie tylko tą sprawą będzie się musiał zajmować inspektor oraz jego koleżanka Marta Wrońska. Całym posterunkiem rządzi komisarz Grzegorczyk, który - bardziej od ścigania przestępców - woli wysokoprocentowe alkohole i panienki. Czy da się pogodzić tak różne charaktery, aby wspólnie złapać najniebezpieczniejszego przestępcę w historii miasta?

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/bestialski-zabojca_p589

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/bestialski-zabojca_p589

Eli1605 | 2018-09-22
Na półkach: E-book 2018, 2018, Przeczytane
Przeczytana: 22 września 2018

To moje pierwsze spotkanie z twórczością pana Abramowicza. Pomysł na fabułę jest niezły. Postacie policjantów nie są przekoloryzowane. W policji także są podchody, animozje, konkurencja, walka o stołki itd. i to jest pokazane w wyważony sposób. Niestety ocenę psuje brak korekty lub jej wykonanie w sposób niechlujny. Błędy i literówki występują często i przeszkadzają w czytaniu. I chociaż nie jestem polonistą to mnie ta sytuacja po prostu razi. Ale myślę, że autor ma potencjał i jeszcze kiedyś dotrę do jego innych, poprawnie zredagowanych książek.

giovanna | 2016-11-01
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2016

Nie rozumiem zachwytu w poprzedniej recenzji, książka przeciętna, a do tego kompletny brak korekty ( zresztą jest napisane, że autor zrezygnował z profesjonalnej korekty książki i to był błąd ): literówki, polskie litery ę, ą raz są, a raz ich nie ma, brak spacji, albo niepotrzebne oddzielanie wyrazów, błędy, niektóre zdania niezrozumiałe trzeba się domyślać o co autorowi chodziło. Treść przeciętna, widać, że to debiut i to nie najlepszy. Nie polecam.

Iwona | 2017-01-11
Przeczytana: 10 stycznia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka zniechęca masą literówek i błędów ortograficznych. Dawno żadna mnie tak nie zmęczyła. Przewidywalna. Jest plus - praca policjanta, śledczego opisana bez koloryzowania.

CzytalaElzbieta | 2018-05-29
Przeczytana: 29 maja 2018

Autor zrezygnował z profesjonalnej korekty. Nie róbcie tego. Nigdy!

Od pierwszych stron moje polonistyczne oczy cierpiały.

agata | 2017-01-25

Wystawianie tutaj 1 swiadczy o tym, ze ktos jednak nie umie czytac ze zrozumieniem badz nalezy do typowej masy trolowej w necie. Niestety takiego scieku i tutaj nie brakuje. Nie jest to ksiazka, ktora dostanie nobla ale calkiem ciekawy kryminal zupelnie nowej osoby na rynku. Literowki i drobne bledy obnizaja ocene ale sadze, ze to wynik braku korekty ktora jest piekielnie droga. Historia ciekawa, dosc zaskakaujaca. Nie sadze aby w srodku ksiazki pani trol "Iwona" wiedziala kto zabil... polecam. Obnizam ocene za bledy korekcyjne i pare nie jasnych zdan.

myszorkot | 2016-10-12

Zaskakująco dobra książka, niestety tylko w formie ebooka ale warto. Wreszcie jakiś dobry kryminał umieszczony we Wrocławiu. Dużo zaskoczeń i dobrego humoru.

Edyta | 2018-02-18
Alina | 2016-11-25