Knox's Stand

The Last Riders # 3
Young Ink Press, LLC
2013-10-31
romans

Kolejny niegrzeczny mężczyzna, jeden z założycieli klubu motocyklowego Last Riders. Zagorzały erotoman. Zdawałoby się, że o miłości nic nie wie i nie chce mieć z nią do czynienia. Był komandosem, specjalizował się w akcjach poszukiwawczko ratowniczych. Bardzo mądry i zamożny, posiadał patent na wiele produktów. Z pozoru nie wyglądał ta ogarniętego faceta, raczej kojarzono go z lekkomyślnym podejściem do życia. Jeden głupi błąd , mógł kosztować go bardzo wiele. Został podejrzany o zabójstwo Samanthy Bedford. Dziewczyny, którą znienawidził klub za szykany, pobicie i kłamstwa. Przerażał swoją postawą . Gładko ogolona głowa, wytatuowane ciało, srogie spojrzenie budziły grozę. Już na samo wejrzenie można uznać go za winnego zarzucanego mu czynu. Jego seksualny temperament musiało zaspakajać kilka kobiet. Diamond,jego adwokat uważał za nadętą i udającą się za lepszą sukę. Pozory często mylą. Nie warto więc oceniać po okładce.
Diamond Richards wychowała się w środowisku motocyklistów, do którego należeli jej rodzice. Otoczenie zawsze źle to odbierało i czuła ich wzrok pogardy na plecach. Nie cierpiała tego życia, dlatego wybrała karierę prawniczą. Wyprowadziła się z rodzinnego miasta,z dala od siostry i niezdrowego roztrzepania. Sprawa obrony Knoxa przyprawiła ją o ciarki. Od zawsze pociągali ją wielcy faceci, dlatego tym bardziej przerażał ją fakt spędzania czasu z jednym z nich. Znajdując się w jego pobliżu musiała powstrzymać swoje zdradzieckie hormony. Knox został jej cieniem, który chodził za nią krok w krok. Czy tak dwoje pozornie różnych osób może coś połączyć?

Ta część podobała mi się najbardziej z tych dwóch, nie było powielonego schematu grzecznej dziewczynki, która trafiła na szatana w męskiej skórze, który za włosy zamyka ją w swojej komnacie rozpusty. Było to bardziej zbliżone do romansu z elementami erotyki, a Diamond nie drażniła tak jak poprzednie bohaterki.

Kolejna wciągająca część, którą bardzo szybko pochłonęłam. Mamy tu Knoxa - faceta, który uwielbia grupowy seks i nie wstydzi się tego, ale ma też swoją tajemnicę, która jest powodem jego wycofania albo raczej problemu z nawiązaniem relacji. Z kolei Diamond poznajemy już w poprzedniej części i ona nie zachowuję się jak ktoś, kogo chcę się lubić. Jest wredna i ocenia po pozorach, dopiero w tej części poznajemy je punkt widzenia i częściowo potrafię go zrozumieć. Bardzo podobał mi się wstęp tej książki, bo był inny i naprawdę fajnie to autorka wymyśliła. Połączenie Knoxa i Diamond, było dobrym posunięciem, ale trzeba przyznać, że to Di bardzo walczyła o ten związek. Na dodatek bardzo się cieszę, że nareszcie zrobiła to, o czym marzyłam od początku czyli przywaliła Bliss (naprawdę nie lubię tej dziewczyny).

Kolejny tom o The Last Riders który dosłownie połknęłam, oblizałam paluszki i znów pragnę więcej.
Jak dla mnie to jak na razie najlepsza część!
Knox zostaje skarżony o zamordowanie Samanthy. Jego obrońcą ma zostać Diamond, która wcześniej prowadziła sprawę Winter.
Knoxa, po dwóch poprzednich częściach trudno nie znać, a jednak to człowiek, który ukrywa swój ból głęboko. Silny, ogromny rider, z którym lepiej nie zadzierać. Jeden głupi błąd komplikuje mu wiele spraw.
Diamond to silna dziewczyna, której trudno nie polubić. Wybuchnęłam śmiechem, gdy okazało się, że ta (na początku xD ) spięta prawniczka to siostra Sex Piston, która także wychowywała się w motocyklowej rodzinie. O tak! To temperamentna babka!
Sprawa o morderstwo...
Motocykliści...
Problemy rodzinne...
Walka o miłość...
O tak!
R-E-W-E-L-A-C-J-A-!

Polecam!

Jak dla mnie to jak na razie najlepsza część!

No i jest lepiej...
Po dwóch poprzednich trochę straciłam nadzieję że będzie lepiej. Ale Knox to wymagająca postać i miałam nadzieję że autorka jemu podoła. Odpowiedź brzmi tak... Dała radę!!
Jak narazie najlepsza z serii. Historia Knoxa jest ciut inna niż poprzednich bohaterów bo to on musi też się zmierzyć że swoim problemem. Wyjaśnia się kilka spraw. Trochę niektóre rzeczy mnie nawet zaskakuja. Dalej bardzo jestem ciekawa losów Shade i Lilly ale teraz też zaciekawil mnie pastor. Jest taka dobra dusza całego tego bałaganu.
Tak jak w poprzednich częściach jest tu dużo scen seksi które powielania schemat poprzednich części. Najpierw dziewczynom sie to nie podoba a i tak potem robią to. Bohaterki mogłyby być bardzie stanowcze i twarde. Wydawało mi się na poczatku jak zaczynałam czytać że Diamond wlansie taka będzie. Twarda Pani adwokat jednak też dała się omotac. Myślałam tez ze Knox będzie dłużej się opierac uczuciu. Jednak jak w tej książce już bywa wszystko dzieje się szybko z chwili na chwilę kobiety robią się mokre i zostają członkiniami klubu. Dalej mnie wkurza ta pobieżnosc ale jakoś się przyzwyczailam do chłopaków z Last riders że ciężko mi z nich zrezygnować. Teraz czas w końcu na Shade. Polecam?
Tak
Ta część warta przeczytania. Historia Knoxa nawet mnie wzruszyła.No i to co lubię najbardziej w takich seriach np. KATACH HADESA że wątek kriminalny albo jakas wojna między gangami ciągnie się przez wszystkie serię.

No i jest lepiej...

Oficjalnie skończyłam trzeci tom tej serii i co? Ktoś się nie mylił, gdy mówił mi, że im dalej, tym lepiej. Serio, jest dużo lepiej. Pierwsze dwa tomy i początek tego niesamowicie mnie irytowały (nawet nie jestem pewna czym),a jednak całość tej części zadecydowała o ocenie 7/10.
Co się zmieniło? Nie wiem, może to dzięki bohaterce, może dzięki wydarzeniom, może dzięki Knox'owi.
Przyznam szczerze, że warto było się męczyć (bo przyznajcie, że dwa pierwsze tomy wcale nie są gwiazdką z nieba) właśnie na ten tom.
Jeśli ktoś przypadkiem nie jest pewny, czy zabierać się za tę część, to niech będzie spokojny - ta jest o niebo lepsza (szczególnie w drugiej połowie książki) niż dotychczasowe.
Polecam z czystym sumieniem, bo tutaj wszystko wydaje się lepsze?
Mam też wrażenie, że autorka coraz lepiej włada narratorem, choć to już od pierwszego tomu było na dobrym poziomie.

Ale wiecie co? Dalej nie wiem, co mnie irytuje w tej serii, ale nadal to czuję gdzieś pod skórą. Jak ktoś odkryje, co to jest, to niech mi powie.

Knox i Diamond.Troche lepsza historia od tomu o Viperze. Diamond wydaje się na początku najbardziej twarda i najnormalniejsza, ze wszystkich bohaterek, ale cóż. Nie rozumiem tych wysokich ocen co Tom to jest to samo seks, orgie klubowe( trójkąty i inne cuda o wiele gorsze),jestem wyrozumiała,ale takie historie to nie dla mnie.

Ahh.. Ci faceci to są niezdecydowani;/
Pierw zawracają dupę, a jak dostaną co chcieli a nawet więcej to im się od widuje..bo za szybko, bo im nie o to chodziło itp.
Masakra-___-
Na szczęście potrafią się też zrehabilitować:D
Książka ciekawa, szybko i przyjemnie się czyta, seksowna, zabawna i z dramatami:D

Ahh.. Ci faceci to są niezdecydowani;/
Masakra-___-
Na szczęście potrafią się też zrehabilitować:D
Polecam!

Trzecia część zaczyna się równie dynamicznie jak druga i choć tak samo traci na dynamice, to obie postaci są bardzo interesujące. Diamond, prawniczka pochodząca z rodziny MC, którą poznaliśmy w poprzedniej części i wielki Knox o wielkim sercu i ogromnych potrzebach seksualnych. Krążą o nim opowieści, że jedna kobieta nie jest w stanie go zadowolić. Nagle zostaje oskarżony o morderstwo, a Diamond ma go wybronić. Sprawa według mnie została za łatwo rozwiązana, ale ponownie spodobało mi się zakończenie.

Ta część zdecydowanie najlepsza. Fajna historia i w końcu zadziorna i stanowcza kobieta, a nie jak wczesniej. Autorka sie rozkręca.

• MC Bikersi
  • Erotyk