Knox's Stand

The Last Riders # 3
romans
angielski
Kasia

Knox, a former Navy Seal, has been in several dangerous situations, but nothing compares to dealing with Diamond Richards. Framed for murder, he needs the passionless lawyer to prove his innocence. But when he no longer needs her help, he’s going to show her the passion she’s capable of and walk away a free man. Diamond plans on earning her huge fee to prove Knox is innocent, but she had no...

Diamond plans on earning her huge fee to prove Knox is innocent, but she had no idea the muscled biker could bring out the passion she kept hidden behind her designer clothes. Trying to find a murderer is easier than dealing with The Last Riders and Knox’s sexcapades. He’s going to find out there is one woman worth standing and fighting for, despite his desire for freedom.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/

źródło okładki: http://www.goodreads.com/

Gabi | 2017-04-06
Przeczytana: 14 lutego 2017

Czytałam tę książkę do 3 nad ranem heheh, wiem jestem walnięta , ale bardzo podobała mi się historia Knoxa i Diamond. Każda opowieść o naszych bikerach jest inna i bardzo ciekawa, każdy przeżył jakąś osobistą tragedię nie związana z Klubem MC, tak samo została zraniona Diamond przez swojego ojca, ale ja mam jeden wniosek z tej historii, żeby nie było nieporozumień trzeba ze sobą rozmawiać i gdyby Diamond porozmawiała o wiele wcześniej ze swoim ojcem nie cierpiałaby jej cała rodzina i ona przez tyle lat. Trochę tajemnic wyjaśniło się co do Shadea następna książka jest o nim i Lily. Diamond jest prawnikiem z zawodu i wychowała się w Klubie MC i wie jak wygląda życie i zabawianie się motocyklistów, nie chce mieć z tym nic wspólnego zwłaszcza po tym co zrobił jej ojciec, ale niestety los chce inaczej, bo gdy zostaje obrońcą Knoxa coraz bardziej zostaje wciągnięta w ten świat i nie może oprzeć się jego przyciąganiu,ona również łamie jego mury, którymi się otoczył po swojej wielkiej...

książek: 2069
bookish | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

Knox jest takim typem mężczyzny, który pochłonie cie w całości i nic po tobie nie zostawi. z całej książki najbardziej utkwił mi w pamięci i tylko jego wspominał z małym uśmiechem na ustach.

Maniaczka | 2017-11-11
skorupka | 2017-09-13