Resistance

Cykl: Uncovering You (tom 3)
Wydawnictwo: Edwards Publishing
099373703X
literatura piękna
angielski
Melania

Jeremy Stonehart is a cruel, vindictive man. He wants me to submit. He wants me to give in. I will never give in. I will never yield. No matter what he subjects me to, I will always fight. I will not forget my resolve. Let Stonehart think me broken. I am not so easily deterred as that. No matter what he puts me through, I will always remember my own strength. I will always remember that in...

I will not forget my resolve.

through, I will always remember my own strength. I will always remember that in the end, I have

control of the one thing he really wants:

My mind.

I will never give him that.

I will resist.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/24978777-uncovering-you-3

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/24978777-uncovering-you-3

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!