Untamed Hearts

Cykl: Beachwood Bay (tom 1.5)
Wydawnictwo: Smashwords Edition
new adult, young adult, romans
literatura piękna
angielski
lulamae

It's the last night of summer in Beachwood Bay, but for Brit and Hunter, it's only the beginning … She is: rebellious, wounded, free. He is: handsome, searching, enchanted. One night. Two restless hearts. But what happens when morning comes? A tantalizing new novella from the internationally best-selling Melody Grace. *Untamed Hearts is set 3 years before the events of Unafraid. It can be...

She is: rebellious, wounded, free.
He is: handsome, searching, enchanted.
One night. Two restless hearts. But what happens when morning comes?

A tantalizing new novella from the internationally best-selling Melody Grace.

*Untamed Hearts is set 3 years before the events of Unafraid. It can be read before, after, or as a stand-alone novel.*

Contains adult material, 17+

źródło opisu: https://www.goodreads.com

źródło okładki: http://melodygracebooks.blogspot.com/

lulamae | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

Brittany Ray - szesnastoletnia siostra Emersona, żyje w przeświadczeniu, że bajki nie istnieją, tak jak i Książęta na białych rumakach, piękna miłość i cała ta reszta. Chłopcy, których spotyka wykorzystują ją do jednego, a ona zamknęła swoje serce i wybudowała postawny mur wokół siebie. Jeden chłopak przyciąga jej uwagę za każdym razem, kiedy jest w pobliżu, ale on jest spoza jej kategorii - nigdy nie będzie jej.
Hunter Covington - osiemnastoletni, złoty chłopiec przyjeżdżający co roku na wakacje do Beachwood Bay. Na pierwszy rzut oka ma idealne życie, ale pozory mogą mylić. W całym cyrku zwanym życiem jego uwagę przyciąga dziewczyna z burzą w oczach. Jest dla niego piękna jak nikt inny, ale nigdy nie będzie mogła być jego. Musi powstrzymać wszelkie pokusy i przyciąganie jakie czuje wobec niej.
Wszystko się zmienia ostatniego dnia lata.

To krótka nowela przedstawiająca początek i bazę historii tej dwójki. Ich losy są rozwinięte znacznie w tomie kolejnym 'Unafraid'.
Powiem...

Ania | 2015-09-27

Ta historia jakoś bardziej mnie wciągnęła niż poprzednie. Może dlatego, że Britt to nie czyta, zakompleksiona dziewczyna? Tylko młoda kobieta u styku dorosłości pochłonięta swoimi demonami....no i Hunter - tak jak lubię bad boyi tak tutaj ten facet zaczarował mnie...i żałuję, że nie ma takich w prawdziwym życiu :)

bookish | 2015-09-18
Przeczytana: 18 września 2015

Podobał mi się ten wstęp do historii naszych bohaterów. Jednocześnie nakreśla ich sytuację życiową, a dodatkowo łączy ich ze sobą na jedną noc, a może na wieczność?

Madeline | 2015-09-10
Przeczytana: 2015 rok

Jestem oczarowana historią jakie przeżyli Brit i Hunter ostatniego dnia lata. :) Niesamowite emocje i głęboka namiętność. Nie zawiodłam się. Bardzo czekałam jak rozwinie się wątek siostry Emersona i jestem mile zaskoczona.