Knox's Stand

Cykl: The Last Riders (tom 3)
Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC
angielski
Agnieszka

Knox, a former Navy Seal, has been in several dangerous situations, but nothing compares to dealing with Diamond Richards. Framed for murder, he needs the passionless lawyer to prove his innocence. But when he no longer needs her help, he’s going to show her the passion she’s capable of and walk away a free man. Diamond plans on earning her huge fee to prove Knox is innocent, but she had no...

Diamond plans on earning her huge fee to prove Knox is innocent, but she had no idea the muscled biker could bring out the passion she kept hidden behind her designer clothes. Trying to find a murderer is easier than dealing with The Last Riders and Knox’s sexcapades. He’s going to find out there is one woman worth standing and fighting for, despite his desire for freedom

źródło opisu: https://www.jamiebegley.net/knox-s-stand

źródło okładki: https://www.jamiebegley.net/knox-s-stand

magpie101 | 2016-06-01
Na półkach: Przeczytane, MC Bikersi
Przeczytana: 31 maja 2016

Kolejna czesc i chyba jak do tej pory najlepsza.
Duzo sie wyjasnia tajemnic z dwoch poprzednich czesci, Knox zimy i dominujacy mezczyzna czlonek klubu motocyklowego, i Diamond stapajaca twardo po ziemi prawniczka. Wiele ich dzieli ale strasznie ciagnie ich ku sobie.
Watek kryminalny wiele wniosl do ksiazki, bohaterowie dojrzali wiedza czego chca i nie boja sie tego powiedziec glosno, nie czuja zadnych ograniczen. Bardzo mi sie podobala ta ksiazka, polecam.

lulamae | 2016-05-29
Przeczytana: 22 maja 2016

Jest to już trzeci tom serii i okazał się on dla mnie miłym zaskoczeniem.

Kto okiełzna nieokiełznanego Knoxa? Czy facet, który nie spędza nocy samotnie i napędzają go orgie będzie w stanie stać się mężczyzną jednej kobiety?
To niełatwe zadanie przypadło w roli dość sztywnej pani adwokat - Diamond Richards. Kobiety, która za żadne skarby nie chce stać się kolejną przelecianą laską, a z pewnością nie przez takiego typa jakim jest Knox. "Pech" chciał, że stała się jego obrońcą w sprawie o morderstwo, a to powoduje, że ich spotkania są częstsze, a każdy kolejny kontakt kruszy mury, które Di wybudowała dla takich facetów jak Knox.
Knox jest zdeterminowany, aby dostać Diamond, ale nie spodziewał się, że kobieta ta wprowadzi w jego życie tyle zmian i obudzi zapomniane uczucia.

Jeśli o mnie chodzi jest to najlepszy tom z dotychczasowych trzech, które miałam okazję przeczytać.
Nie ukrywam, że od początku zastanawiałam się jak potoczona zostanie ta historia i jest naprawdę pozytywnie...

maggnolia | 2017-11-04
Przeczytana: 05 listopada 2017

Niesamowite emocje i spełnienie miłości.

Tusia | 2016-05-06
Przeczytana: 06 maja 2016

Kolejna część Last Riders która przypadła mi do gustu i świetnie z nią spędziłam czas. Choć wiążę się z bohaterami z poprzednich części, ma pewne podobieństwa, to jest zupełnie inna i to jest godne pochwalenia :). W tej części odkrywamy tajemnice, a przynajmniej większość, które towarzyszyły nam w pierwszych dwóch częściach. Podczas czytania często się uśmiechałam, śmiałam, a nawet byłam zażenowana (tak jakbym to ja znajdowała się w krępujących sytuacjach :D), ale również denerwowałam na głównych bohaterów, za ich wybory, postępowanie. Końcówka mnie nie zawiodła i z tego powodu ogromnie się ciesze.

Główni bohaterowie są bardzo różni od siebie, ale jak to mówią ; przeciwieństwa się przyciągają i tak jest w tym przypadku :). Knoxa od razu polubiłam, silny, męski, nieustraszony, a jednak miał w sobie tą delikatność, opiekuńczość, zaborczość (wiewiórka też tego doświadczyła :D). Choć zimny i zamknięty, typ macho, to powoli , bardzo powoli otwierał swoje serducho. Uwielbiam oglądać...

Ania | 2017-04-05

Wychodzi na to, że się uzależniłam. Naprawdę. Dopiero co wczoraj skończyłam Vipera, a dziś już mam za sobą Knoxa. Napiszę, że ta seria naprawdę mnie zaskakuje. Każda część przedstawia nam zupełnie róźne historie, a jedynym wspólnym łącznikiem jest: The Last Riders, chociaż każdy z nich jest inny. Knox był dosyć pyskatym facetem, z atrybutami :) a Di waleczną panią prawnik z zasadami :) i czy muszę dodać, że Rider powoli staje się moim cichym ulubieńcem? :D te jego pczy szczeniaczka :D myślę, że Knox miał szczęście, że w swoim naroźniku miał Di. Trzymała go w kupie, chociaż nieraz próbował się wyłamać. A Di sama miała za sobą mnóstwo problemów rodzinnych. Scena jak wpada z siostrą do pokoju Knoxa i tarmosi Bliss (biedna ta dziewczyna - w każdym tomie!) jest bezcenna! Sceny seksu jak zwykle gorące i szczerze nie przekszadza mi, że mają do tego takie podejście :) to jest sexy, plus każdy żyje jak mu się podoba, nikt nikogo do niczego nie zmusza :) jedynym minusem jak dla mnie jest...

Gabi | 2017-04-06
Przeczytana: 14 lutego 2017

Czytałam tę książkę do 3 nad ranem heheh, wiem jestem walnięta , ale bardzo podobała mi się historia Knoxa i Diamond. Każda opowieść o naszych bikerach jest inna i bardzo ciekawa, każdy przeżył jakąś osobistą tragedię nie związana z Klubem MC, tak samo została zraniona Diamond przez swojego ojca, ale ja mam jeden wniosek z tej historii, żeby nie było nieporozumień trzeba ze sobą rozmawiać i gdyby Diamond porozmawiała o wiele wcześniej ze swoim ojcem nie cierpiałaby jej cała rodzina i ona przez tyle lat. Trochę tajemnic wyjaśniło się co do Shadea następna książka jest o nim i Lily. Diamond jest prawnikiem z zawodu i wychowała się w Klubie MC i wie jak wygląda życie i zabawianie się motocyklistów, nie chce mieć z tym nic wspólnego zwłaszcza po tym co zrobił jej ojciec, ale niestety los chce inaczej, bo gdy zostaje obrońcą Knoxa coraz bardziej zostaje wciągnięta w ten świat i nie może oprzeć się jego przyciąganiu,ona również łamie jego mury, którymi się otoczył po swojej wielkiej...

Gabi | 2017-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2017

Czytałam tę książkę do 3 nad ranem heheh, wiem walnięta jestem, ale bardzo podobała mi się historia Knoxa i Diamond. Każda opowieść o naszych bikerach jest inna i bardzo ciekawa, każdy przeżył jakąś osobistą tragedię nie związana z Klubem MC, tak samo została zraniona Diamond przez swojego ojca, ale ja mam jeden wniosek z tej historii, żeby nie było nieporozumień trzeba ze soba rozmawiać i gdyby Diamond porozmawiała o wiele wcześniej ze swoim ojcem nie cierpiałaby jej cała rodzina i ona przez tyle lat. Trochę tajemnic wyjaśniło się co do Shadea następna książka jest o nim i Lyli. Diamond jest prawnikiem z zawodu i wychowała się w Klubie MC i wie jak wygląda życie i zabawianie się motocyklistów, nie chce mieć z tym nic wspólnego zwłaszcza po tym co zrobił jej ojciec, ale niestety los chce inaczej, bo gdy zostaje obrońcą Knoxa coraz bardziej zostaje wciągnięta w ten świat i nie może oprzeć się jego przyciąganiu,ona również łamie jego mury, którymi się otoczył po swojej wielkiej...

Ewitka | 2018-06-07
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-book, Erotica, MC
Przeczytana: 03 czerwca 2018

Trzecia część zaczyna się równie dynamicznie jak druga i choć tak samo traci na dynamice, to obie postaci są bardzo interesujące. Diamond, prawniczka pochodząca z rodziny MC, którą poznaliśmy w poprzedniej części i wielki Knox o wielkim sercu i ogromnych potrzebach seksualnych. Krążą o nim opowieści, że jedna kobieta nie jest w stanie go zadowolić. Nagle zostaje oskarżony o morderstwo, a Diamond ma go wybronić. Sprawa według mnie została za łatwo rozwiązana, ale ponownie spodobało mi się zakończenie.

Larinae | 2018-10-17

Oficjalnie skończyłam trzeci tom tej serii i co? Ktoś się nie mylił, gdy mówił mi, że im dalej, tym lepiej. Serio, jest dużo lepiej. Pierwsze dwa tomy i początek tego niesamowicie mnie irytowały (nawet nie jestem pewna czym), a jednak całość tej części zadecydowała o ocenie 7/10.
Co się zmieniło? Nie wiem, może to dzięki bohaterce, może dzięki wydarzeniom, może dzięki Knox'owi.
Przyznam szczerze, że warto było się męczyć (bo przyznajcie, że dwa pierwsze tomy wcale nie są gwiazdką z nieba) właśnie na ten tom.
Jeśli ktoś przypadkiem nie jest pewny, czy zabierać się za tę część, to niech będzie spokojny - ta jest o niebo lepsza (szczególnie w drugiej połowie książki) niż dotychczasowe.
Polecam z czystym sumieniem, bo tutaj wszystko wydaje się lepsze?
Mam też wrażenie, że autorka coraz lepiej włada narratorem, choć to już od pierwszego tomu było na dobrym poziomie.

Ale wiecie co? Dalej nie wiem, co mnie irytuje w tej serii, ale nadal to czuję gdzieś pod skórą. Jak ktoś odkryje, co...

tylkojego095 | 2018-07-23
Przeczytana: 22 lipca 2018

Ahh.. Ci faceci to są niezdecydowani;/
Pierw zawracają dupę, a jak dostaną co chcieli a nawet więcej to im się od widuje..bo za szybko, bo im nie o to chodziło itp.
Masakra-___-
Na szczęście potrafią się też zrehabilitować:D
Książka ciekawa, szybko i przyjemnie się czyta, seksowna, zabawna i z dramatami:D
Polecam!