I did a bad thing

978-0755333400
komedia, romans
angielski
Irys

Sarah Roberts used to be good. Then she did something bad. Very bad.

Now, years later, she's living a good life. She works as a local newspaper reporter and lives with her saintly boyfriend Jonathan. She has no reason to think her guilty past will ever catch up with her.

Until Nick walks back into her life.

And suddenly, what's good and bad aren't so clear to Sarah any more.

źródło opisu: http://www.linda-green.com/book1.html

źródło okładki: http://www.amazon.co.uk/gp/reader/0755333403/ref=sib_dp_pt#reader-link

Kingishan | 2016-03-04
Przeczytana: grudzień 2015

I did a bad thing Lisa Green: Główna bohaterka książki, Sarah, pracuje, jako dziennikarka i mieszka ze swoim chłopakiem zafascynowanym ekologią, zdrową żywnością i ratowaniem świata. Sarah bardzo stara się, by w pracy być profesjonalistką oraz dba o swój związek. Pewnego dnia, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, spotyka mężczyznę ze swojej przeszłości. Dla Sarah nie jest to powód do radości, wręcz przeciwnie, do niepokoju. Wraz z dawnym znajomym wracają do Sarah błędy popełnione wiele lat temu, które miała nadzieje zapomnieć. Teraz Sarah musi się zmierzyć z przeszłością i naprawić to, co zepsuła.
Książka składa się z rozdziałów, które przedstawiają teraźniejsze i przeszłe wydarzenia z życia Sarah. Język, w jakim została napisana książka, jest prosty i przejrzysty. To lekka, przyjemna powieść.

Przytulanki | 2014-03-08
Karolina | 2016-04-01