Yuri

Okładka książki Yuri Roxie Rivera
Okładka książki Yuri
Roxie Rivera Wydawnictwo: Smashwords Cykl: Her Russian Protector (tom 3) literatura piękna
Her Russian Protector (tom 3)
Smashwords
2013-05-17
2013-05-17
romans uczucia

Kobieta z ciętym językiem oraz miliarder, który ma wszystko co każdy chciałby mieć, ale on mógłby oddać to WSZYSTKO by mieć JĄ.

~ Wstęp ~

Lena Cruz, była kobietą sukcesu radząca sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Po licznych rozczarowaniach jakie przeżyła, stwierdziła, że da sobie sama radę i nie potrzebuje nikogo.

Yuri miał co do tego problem. Chciał być jej wsparciem, miłością i bezpieczną przystanią. Miał wszystko - był znanym miliarderem, starczyłoby jedno pstryknięcie jego palców, a miałby każdą jaką chciał... tylko nie JĄ.

Wiedział, że kiedyś będzie jego, teraz tylko zastanawiał na tym co ma zrobić, żeby tak się stało.

I TO spadło jak grom z jasnego nieba. Yuri zrobi wszystko, by wykorzystać nadążająca się okazję zdobycia tej, którą tak pragnie.

~ Recenzja ~

Ten tom jest moim ulubionym z całej serii, dlatego tak bardzo ubolewam, że nie ma oficjalnego tłumaczenia i nie mogę mieć jej w polskiej wersji na półce.

Yuri i Lena to najlepsza para. Łączy ich smykałka do biznesu, a poza tym też uczucia. Kiedyś byłam niechętna do czytania historii w których jest spora różnica wieku, ale po tej książce zmieniam zdanie. Yuri jest niesamowity, może ma problemy z budowaniem relacji, która nie obiera się na schemacie biznesowym, ale powoli zaczął się uczyć jak ma postępować z Leną. A później wszystko zepsuł... ale jeszcze później naprawił i... znowu spartaczył. Ludzie się uczą na błędach prawda? W takim razie Yuri powinien dać sobie rady... chyba. Sam/a musisz przeczytać by sprawdzić, czy udało mu się.

Gdy tylko Yuri wyłapał możliwość sprawienia, że Lena będzie jego, wykorzystał ją w pełni... a nawet z nawiązką. Podoba mi się, że książka jest napisana głównie z wizji Leny, ale fragmenty trzecioosobową, które opisują świat z perspektywy Yuriego też dodaje smaczku całej historii.

Polecam<3

P.S. Pod koniec miałam dylemat czy wolę Saszę czy Yuriego i szala przechyliła się w stronę futrzanego przyjaciela.

Sasza na zawsze w moim sercu <3

~ Wstęp ~

Yuri miał co do tego problem. Chciał być jej...

1963

Lena i Yuri to świetny duet. Oboje posiadają mocne charaktery, które z czasem ulegają zmianom w trakcie akcji, aczkolwiek ich wielki powrót następuje pod koniec książki. Bardzo ciekawie nakreślone zostało to, co jeszcze nas czeka. Dodatkowo dwie gwiazdki więcej za to kto ostatecznie okazał się czarnym charakterem.

Z wielką chęcią sięgnęłam po tą książkę,w której odkryjemy mnóstwo tajemnic. Jak wiadomo Yuri jak i Yelena przeszli w życiu bardzo wiele i żyją w ciągłym stresie. Bycie milionerem,na świeczniku nie przynosi samych błogich chwil. Bardzo dobra historii o miłości,a w tle porachunki i niebezpieczni przestępcy(no i dużo seksu). Początkowo myślałam, że zanudzę się ckliwymi momentami,ale nic bardziej mylnego. Akcja dosyć szybko się rozwija i nie wiadomo z której strony nadejdzie atak. Polecam.

Czterech oddanych sobie przyjaciół Yuri, Iwan, Dimitri i Nikolai, którzy pomimo wielu przeszkód,wyszli na prostą. Rewelacyjnie przygotowana powieść o Rosjanach, którzy na obcej ziemi,z piętnem emigranta odnaleźli swój kawałek raju.
Yelena Cruz była kobietą pełną werwy, chęci do pracy. Zawsze pomocna, odporna na chamstwo. Tam ,gdzie się wychowała musiała nauczyć się umiejętności omijania kłopotów, które można było uchwycić po wyjściu na chodnik. Miała talent zjednywania sobie ludzi, wyciągania firm spod widma bankructwa. Jej liczne, trafne i innowacyjne pomysły,od dawna miał na oku jeden z najbogatszych ludzi w Ameryce. Omijała go szerokim łukiem, choć wzbudzał w niej różne emocje. Począwszy od złości aż po podziw. Bardzo chciała go unikać,ale zaistniała sytuacja popchnęła ją wprost w jego ramiona.

Yuri Novakowski osiągnął niebywały sukces. Przyszedł z niczym, a obecnie jego astronomiczne bogactwo zadziwiało wiele osób i wzbudzało zazdrość. Jednak jednej rzeczy nie mógł sobie kupić. Miłości nie da się opłacić pieniędzmi, zwłaszcza gdy w grę wchodziła Lena. Ta, której pragnął, zdawała się go nie zauważać. Oddałby jej cały świat, gdyby tylko zechciała. Yuri pomimo swojej pozycji nie zapomniał o przyjaciołach i w każdej chwili był w stanie poruszyć niebo i ziemię, aby ich ratować. A będzie miał okazję, żeby ochronić Lenę, która stanie na drodze do zemsty za jego błędy przeszłość.

Yuri jest rosyjskim milionerem który przez przyjaciół jest uważany jako mężczyzna, który skacze z kwiatka na kwiatek. Uważa tak również Lena, która czuje do przyjaciela silne przyciąganie jednak wzbrania się przed nim ile może. Yuri jest już zmęczony darzeniem uczuciem Leny która wcale go nie zauważa.Gdy życie dziewczyny jest zagrożone Yuri bierze sprawy w swoje ręce i pragnie ochronić ukochaną przed jego wrogami którzy zrobią wszystko by przysporzyć mu cierpienia. Bardzo dobra książek, chyba najlepsza z całej Seri . Polecam

Zazwyczaj, gdy czytam serie to kazda kolejna czesc jest gorsza, a tutaj odwrotnie. Kazda przeczytana czesc jest lepsza od poprzedniej, a ja z przyjemnoscia moge oceniac ksiazki tej serii dajac im co raz wiecej gwiazdek.
W tej czesci poznajemy dokladniej 37 letniego przystojnego i obrzydliwie bogategop Yuriego. Jest tez kilkanascie lat mlodsza od niego Lena, ktora poznala go w niezbyt sprzyjajacych okolicznosciach i jak tylko go widzi to sam jego widok ja drazni. Jednak kto sie czubi ten sie lubi, wiec i nasza dwojka bohaterow trafia w swoje ramiona. Jest duzo akcji, kradziez obrazu, jej ojciec paser, kartel narkotykowy w tle i ktos kto pragnie aby Yuri cierpial za cos co zrobil 25 lat temu bedac dzieckiem jeszcze i co ma zwiazek z mrocznym Nikolajem. A zeby Yuri cierpial trzeba skrzywdzic kogos kogo kocha czyli Lene. Ksiazka trzyma w napieciu do ostatnich stron, jest ciekawie i mroczno, polecam!

Wow, wow, wow! Im dalej z historiami o gorących Rosjanach, tym lepiej :) ta część, jest chyba najdłuższa i najbardziej realna (odejmując kartel, przyjaciół Ivana, Sashę etc.) hahahaha. Cieszę się, że akurat część o Yurim nie była przesycona aż tyloma scenami erotycznymi..trochę mi zaburzyły całość 2 części, ale tutaj wszystko było na swoim miejscu :) czytając nie nudziłam się, bo co chwilę coś się działo. Yuri mnie zauroczył..no po prostu facet marzenie...a to co zrobił dla swojego przyjaciela...widać, jak ważni są Ci faceci w swoim życiu :) Lena twardzielka bardzo mi się spodobała. Chyba na na razie wysuwa się u mnie prowadzenie, jeśli chodzi o kobiety w tej serii :) i ta miłość od pierwszego wejrzenia pomiędzy nią a Sashą - hehehe :) sweet! coś jest w tych powieściach, że po prostu chwyta za serce..a Nikolai po prostu wyrywa moje serce (już się nie mogę doczekać jego części :P). Bardzo mi zaimponowała Lena tym, że ujęła się za nim - po prostu wow! a Yuri przez całą książkę tak się starał...nie wiem Ci faceci powinni zgrać się razem na jakiś kurs interpersonalny, bo takie biedoczki nieboraczki z nich wychodzą :)

Kolejna część z serii "Her Russian Protector", tym razem mamy okazję bliżej poznać Yuriego i Lenę. Yuri jest playboyem multimilionerem, a Lena niezależną kobietą, która nie pozwala sobie w kaszę dmuchać :)
Yuri musi się bardzo natrudzić, żeby Lena mu zaufała.
Można poczytać o dalszych losach bohaterów z poprzednich części oraz autorka wprowadza nas powoli w historię Nikolaia, która moim zdaniem będzie najbardziej mroczna i interesująca.
Polecam!

Seria "Her Russian Protector":
1. Ivan
2. Dimitri
3. Yuri
4. Nikolai

Yuri musi się bardzo natrudzić, żeby Lena mu zaufała.

Napiszę tylko tyle... Rosyjscy "chłopcy" bardzo mnie rozczarowują. Mam wrażenie, iż z każdą częścią jest coraz gorzej.

POLECAM

POLECAM

Dla mnie bomba! Historia Yuriego i Yeleny wzbudziła we mnie wiele emocji....Rosyjski milioner i biedna dziewczyna....niby typowy romans to jednak spodobała mi się....Były momenty wzruszenia....

• Erotyk
  • 2015