Down for the Count

Wydawnictwo: Entangled Publishing
pokusa, romans, miłość, związek
angielski
Karin

Truth or dare… When Lacey Garrity finds her groom in flagrante delicto in the reception hall closet with her bridesmaid, she’s saved by her best friend’s older brother—childhood tormentor, crush, and boxing bad boy Galen Thomas. Galen’s solution is both exciting and dangerous. What better way to forget the mess of her life than go on her honeymoon with a hot guy who can’t promise anything...

Truth or dare…

When Lacey Garrity finds her groom in flagrante delicto in the reception hall closet with her bridesmaid, she’s saved by her best friend’s older brother—childhood tormentor, crush, and boxing bad boy Galen Thomas. Galen’s solution is both exciting and dangerous. What better way to forget the mess of her life than go on her honeymoon with a hot guy who can’t promise anything beyond today?

…or TKO?

Galen had been counting on Lacey’s wedding to put her out of reach—and out of his mind—once and for all, but their steamy Puerto Rican escape is testing all his boundaries. Now that Lacey’s embracing her inner bad girl, Galen is tempted to throw in the towel and claim her for himself. But with the biggest fight of his career on the line and an important business merger threatening to derail Lacey’s resolve, their romance might be down for the count before it even begins.

źródło opisu: http://www.entangledpublishing.com/down-for-the-count/

źródło okładki: http://www.entangledpublishing.com/down-for-the-count/

Karolina Jędraszak | 2015-09-07

Bardzo przewidywalna książka, którą nieszczęśliwie czytałam zaledwie kilka miesięcy po bardzo podobnej pozycji.
Od samego początku wiadomo co, gdzie i jak. Mąż zdradza na weselu, pojawia się przystojny starszy brat przyjaciółki i bum-bum-kabum.
Bohaterowie są jednakże dość ciekawie wykreowani więc nie mogę jej ostatecznie skrytykować.

lulamae | 2015-06-02
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Dwie godziny. Tyle czasu minęło od ślubu Lacey kiedy nakryła męża na zdradzie z jej przyjaciółką i druhną. Na ratunek rusza jej druga przyjaciółka Cat oraz jej seksowny brat Galen.
Galen zabiera Lacey z wesela, uciekają do domku jego rodziny, upijają się i postanawiają po pijaku wykorzystać miesiąc miodowy Lacey w Puerto Rico.
Dodać warto jeszcze taki mały szczegół - Lacey od lat zakochana jest w Galenie.
Jak przebiegnie jej miesiąc miodowy z mężczyzną, który zdecydowanie nie jest tym, który został jej mężem.

Było to: lekkie, szybkie, naciągane, przewidywalne i przeciętne. Takie odczucia po przeczytaniu. Nie jest to całkowicie słabe, ale mnie ta historia nie kupiła. Można przeczytać jednak uważam, że jest wiele książek dużo bardziej wartych uwagi w tym gatunku.

TINA | 2013-07-25
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 25 lipca 2013

Zdrada, łzy, wściekłość. Tak zaczęło się dwugodzinne małżeństwo Lace, po nakryciu swojego męża ‘pukającego’ jej druhnę w schowku. Wrr…
Błaga starego przyjaciela Galena aby ją jak najszybciej zabrał z wesela i ukrył przed wściekłymi rodzicami i gośćmi. Postanawia upić swoje smutki w niejednym kieliszeczku, po czym przyjmuje wyzwanie jakie daje jej Galen – zalicz swoją podróż poślubną bez niego ( męża zdrajcy cholernika!) do Puerto Rico, przy okazji zabierz mnie ze sobą, zabawmy się. Spryciulek. Ale ten seksowny bokser nie bierze pod uwagę, że słodka Lecey znokautuje go uczuciem, którego w życiu by się nie spodziewał.
Miła, lekka trochę przewidywalna, ale też i zaskakująca :) Trochę romantyzmu ( podobał mi się ten pomysł z basenem!:)) troszkę gorącej erotyki ( np.blat w kuchni he) :) Polecam, bo wciąga się ją szybciutko i z uśmiechem.

książek: 2069
bookish | 2014-09-29
Przeczytana: 29 września 2014

zaczynam czytać tą opowieść i myślę sobie, że to kolejna banalna, ale jednak ma coś w sobie to potrafi sprawić, że czytelnik się uśmiechnie. i Lucy, upokorzona na własnym ślubie, nie akceptowana przez własną matkę za namową przyjaciela wyjeżdża w swój miesiąc miodowy z nim jednak wszystko się zmienia. można powiedzieć, że odżywają uczucia z czasu kiedy byli dziećmi, ale rodzi się między nimi coś nowego, większego od przyjaźni. Galen uczy ją pewności siebie, umiejętności obrony siebie nie tylko fizycznie, ale też i psychicznie, głównie przed atakami matki, ale też przed tym, by nie dała sobą manipulować, natomiast ona wywołuje u niego uczucia, które od dawna starał się powstrzymać. jest jej podporą, stoi u jej boku. i dziwne jest ich rozstanie, ale gdy dochodzi do zejścia się z powrotem pary to Lucy jest odważna jak nigdy.
krótka, ale przyjemna książka na wieczór.

asia20100 | 2013-08-27
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk
Przeczytana: 27 sierpnia 2013

Ogólnie fajna historia, ale przewidywalna ;)
Lacey jest pod bardzo dużym wpływem matki- admirała, zawsze chciała sprostać jej oczekiwaniom (nawet chciała wyjść za mąż za mężczyznę który nigdy nie dał jej orgazmu...;D - ale wyjazd do Puerto Rico i obecność Galena wszystko zmienia ;)
Książka dobra na wieczór po pracy przy herbatce :)

CrazyDaisy | 2014-02-14
Na półkach: Przeczytane, PDF
Przeczytana: 14 lutego 2014

Przyjemna historia. Książka do przeczytania w kilka godzin. Napisana spójnie i konkretnie. Nie zanudzało mnie czytanie zawiłych i bezsensownych opisów nie mających za wiele wspólnego z fabułą książki za co duży plus. Chociaż, w niektórych momentach autorka mogła poświęcić więcej czasu i weny na rozbudowanie opowiadania. W takich przypadkach nie pozostaje nic innego jak uruchomić własny potencjał twórczy ;)
Nie mogę powiedzieć, że to moja ulubiona pozycja, ale szczerze mogę polecić ją wszystkim miłośniczką romansów.

Masumi11 | 2014-01-13
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2014
Przeczytana: 13 stycznia 2014

Rewelacyjna, wciągnięta jednym tchem....
Rzeczowa,uczuciowa, gorąca ale przede wszystkim ciekawa.
Bez ckliwych wyznać ale nadal romantycznie. Ciepło miło seksownie.
Książka o dwójce dorosłych ludzi których historia rozpoczyna się się w kiepskiej sytuacji toczy w gorącym karaibskim raju dając nadzieję a kończy w dniu jak każdy inny. A jak się kończy..... chmmmmmmmm ;)

Karolina | 2014-01-20
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 20 stycznia 2014

Prosta, przewidywalna typowe romansidło, a że nie długie to się przemogłam i doczytałam do końca :)

k_a_s_i_a | 2015-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2015

Książka ciekawa. Szybko ją przeczytałam, ale nie rzuca na kolana. Historia bohaterów jest dość standardowa...
Lacy kocha się w Galenie od dzieciństwa, jednak on zawsze ją zaczepiał i robił sobie z niej żarty... Dlatego dziewczyna postanawia dać sobie z nim spokój. Niestety wszystko zaczyna się komplikować gdy pewnego feralnego dnia Lacy wyjeżdża z Galnem na "wakacje".

gosiurka | 2014-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Bardzo fajny, romans. Bardzo dobrze się czyta i szybko . Lacey przyłapuje "męża" na zdradzie, dwie godziny po ślubie z najlepszą przyjaciółką, bardzo podoba mi się reakcja Lacey, na to zdarzenie, już dla tej sceny warto tę książkę przeczytać. Dobra lektura, dla każdej kobiety, na gorszy dzień i nie tylko ;)