Mężczyźni

Seria: Książnica kieszonkowa
Wydawnictwo: Książnica
Hearts and lives of men
handlarz, ślub, względy

Wartka akcja, barwny język, a przede wszystkim duża doza humoru, to niewątpliwie atuty twórczości Fay Welon. Nie brak ich również w tej powieści. Błyskotliwy handlarz dzieł sztuki, Clifford Wexford, pracuje dla jednej z największych londyńskich galerii. Gdy poznaje córkę ekscentrycznego malarza rodzi się miedzy nimi płomienne uczucie. zakochani pobierają się, a wkrótce na świat przychodzi dziecko. Rodzinne szczęście nie trwa jednak długo. W sielskie życie Wexfordów wkracza była kochanka Clifforda, by rozpocząć walkę o jego utracone względy.

Charmy | 2013-07-27

Zaznaczyłam tę książkę, jako przeczytaną, chociaż przyznam się, że dobrnęłam tylko do 40 str. Z reguły doczytuje książki do końca, z czystej ciekawości, jakie będzie zakończenie, ale tu niestety poległam. Pomimo fajnej recenzji, historia jakoś mnie nie zaciekawiła, a wręcz przeciwnie, już na początku czymś do siebie zraziła. Poza tym książkę czyta się dość ciężko, być może jest to spowodowane narracją, jaką stosuje autorka. Ogólnie jestem rozczarowana.

Kinga | 2012-04-02
Przeczytana: 11 kwietnia 2012