Wojciech Górski - Jeśli w coś mocno wierzysz

Wydawnictwo: Studio KZS
sport
ElGreguito

Biografia Wojciecha Górskiego, wychowanka Miedzi Legnica. Piłkarza znanego z występów w Zagłębiu Lubin, Ruchu Radzionków, Odrze Wodzisław Śląski, Górniku Polkowice i Śląsku Wrocław. Górski to aktualnie trener z sukcesami w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica oraz pracownik Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

źródło opisu: autor

źródło okładki: własność autora

Luki | 2018-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2018

Przeczytana jednym tchem. Prawdziwa historia bez lukrowania. Szczególnie interesujący rozdział o korupcji w Górniku Polkowice. Brawa dla Górskiego za chęć opowiedzenia o tym trudnym okresie.

Wojtek Sobieraj | 2016-05-07
Przeczytana: 07 maja 2016

Super książka o moim trenerze.

Maciek Matwiej | 2016-05-07
Przeczytana: 10 września 2015

Książka o legnickim piłkarzu w naturalny sposób dedykowana jest wszystkim adeptom licznych akademii i szkółek piłkarskich. Droga jaką przeszedł do sukcesu (Puchar Polski w 1992 roku oraz występy w europejskich pucharach przeciw AS Monaco i AC Milan) pokazuje jak trudny to zawód. Biografia Górskiego to obraz człowieka, który dzięki tytanicznej pracy osiągnął naprawdę wiele. To obraz człowieka, który w uczciwy sposób rozlicza się z aferą korupcyjną, w którą uwikłał się w trakcie gry w Górniku Polkowice. Polecam, - jako autor - biografię wybitnego legnickiego piłkarza wszystkim trenującym i marzącym o wielkiej piłkarskiej karierze. Polecam również rodzicom, których pociechy trenują w licznych piłkarskich akademiach, projektach i szkółkach.