Kicia Kocia nie może zasnąć

Cykl: Kicia Kocia
Wydawnictwo: Media Rodzina
Anna Janczyszyn

Po mile spędzonym dniu przychodzi czas spania. Kicia Kocia myje zęby i przebiera się w piżamkę. Ale gdy leży już w łóżeczku, nie może zasnąć. Boi się ciemnego pokoju. Razem z mamą sprawdzą, czy aby na pewno w domu nie czai się jakiś potwór. Kicia Kocia to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych: 2-4-latkach. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią...

Kicia Kocia to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych: 2-4-latkach. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu.

Serię polecamy małym czytelnikom począwszy - od 2. roku życia.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl

źródło okładki: https://mediarodzina.pl

Dorocia | 2019-04-30

Zmagamy się z lękami nocnymi - fajny patent na problemy z zasypianiem. Nam się podobało, mi zwłaszcza to że mama nie pozwala grać w piłkę, myjemy ręce przed kolacją i w ogóle to mamy to trzeba słuchać.
Jak zawsze, polecamy z moim dzieciem :)

Magdalena_S | 2019-02-02
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 31 stycznia 2019

Bardzo podobało mi się to całe szukanie potworów i wyjaśnienie mamy, że nie ma ich w domu. Rozmowa rodziców w innym pomieszczeniu uspokaja dziecko, bo wie, że oni tam są i może spokojnie spać. W taki prosty sposób można wszystko dziecku wyjaśnić.

książek: 1959
palalela | 2019-01-29
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 29 stycznia 2019

Mama kici Koci to święta kocica: nie krzyczy, nie rozkazuje, a mądrze udawania swojemu dziecku, że racja lezy po jej stronie. Szkoda, że większość ludzkich matek nie ma w sobie tyle spokoju i cierpliwości.

Gola | 2017-08-07
Przeczytana: 01 sierpnia 2017

Wieczorne problemy i strachy oswojone przez Kicię Kocię i jej mamę. Jak każdą inną część tej serii polecam.