Karolek jedzie na zakupy

Okładka książki Karolek jedzie na zakupy Rotraut Susanne Berner
Okładka książki Karolek jedzie na zakupy
Rotraut Susanne Berner Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Królik Karolek opowieści dla młodszych dzieci
20 str. 20 min.
2024-02-28
2024-02-28
20 min.
Anna Kierejewska

Rotraut Susanne Berner to autorka, która zasłynęła z serii książek o Ulicy Czereśniowej. Te wyszukiwanki dzieciaki uwielbiają!

W zeszłym roku ukazały się też pierwsze trzy części nowej serii o Karolku, a niedawno doczekały się kontynuacji.

To seria kartonówek dla najmłodszych (2+),które w zabawny sposób przedstawiają przygody niesfornego króliczka.

🐰 "Karolek jedzie na zakupy"
Króliczek wraz z tatą wybierają się do sklepu. Tylko ciągle o czymś zapominają...kask rowerowy, lista zakupów, torba. Na szczęście mama ma głowę na karku i o wszystkim pamięta. Teraz mają już wszystko! Ale czy na pewno?Książki o Karolku to seria, której fanem jest mój młodszy syn. Poprzednie części musieliśmy czytać w kółko, jedna za drugą aż znałam je na pamięć. Teraz zresztą jest podobnie.

Krótkie, proste teksty, okraszone zostały wspaniałymi ilustracjami, które śmiało mogą posłużyć do zabawy w wyszukiwanie. Książki z tej serii zapoznają też dzieci z codziennością, przebiegiem zakupów czy pojawieniem się nowego członka rodziny.

🐰 "Karolek jedzie na...

• ..CZYTANIE Z LIDUSZKĄ
  • Dla szkrabów
  • Książki
  • .2024

Dodaj cytat z książki Karolek jedzie na zakupy