Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni

Okładka książki Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni Anita Głowińska
Okładka książki Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni
Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia i Nunuś (tom 12) Seria: Kicia Kocia i Nunuś opowieści dla młodszych dzieci
14 str. 14 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Kicia Kocia i Nunuś (tom 12)
Kicia Kocia i Nunuś
Media Rodzina
2023-05-17
2023-05-17
14 min.

Lato to prawdziwy raj dla miłośników mniejszych i większych wędrówek. 🌼 Na wspaniałą wycieczkę zabiera nas Kicia Kocia i Nunuś, którzy właśnie wybierają się do palmiarni. 🌴 Oboje bardzo cieszą się z tego powodu. 🙂 Chcą zobaczyć egzotyczne rośliny i motyle. 🦋 Rodzeństwo świetnie się bawi. Nunuś jest zachwycony ogromem roślin, kolorowymi rybkami i...pysznym deserem z owocami. 🍨 W końcu to też część wycieczki, prawda? 😉

"Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni" pokazuje dzieciom nie tylko nowe sposoby na spędzanie wolnego czasu, ale też podkreśla rolę opieki nad młodszym rodzeństwem. 👶 To Kicia Kocia dogląda brata, dba by się odpowiednio ubrał i proponuje powrót do domu, kiedy maluch jest zmęczony. 🤗 Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, ta lektura jest dla Was. 👌

Kartonowe wydanie, bogato ilustrowane z ulubionymi bohaterami maluchów to idealna książka na zbliżające się wakacje. Anita Głowińska kolejny raz zdobywa serca najmłodszych. 🧡 Nic dziwnego seria o Kici Koci i Nunusiu pewnie znajduje się w większości domowych biblioteczek. 📗 Dzieci ją po prostu uwielbiają! 🙂

Kicia Kocia wyrusza wraz z Nunusiem do palmiarni 🌴🌴🌴.

Ulubienica najmłodszych i jej braciszek wybierają się na wspaniałą wycieczkę- będą oglądali egzotyczne rośliny w palmiarni 🙂

Tekst książeczki za zawsze jest zrozumiały już dla maluchów. Znajdziemy tu wyrazy dźwiękonaśladowcze, powtórzenia, a także rozkładówkę, która pomaga nam opowiedzieć co udało nam się zobaczyć w trakcie wycieczki.

Jeśli nie znacie jeszcze Kici Koci, a macie na pokładzie maluszki, to właśnie jeden z tytułów "Kicia Kocia i Nunuś" będzie idealny na rozpoczęcie przygody.

Kicia Kocia wyrusza wraz z Nunusiem do palmiarni 🌴🌴🌴.

Kicia Kocia i Nunuś wyruszają w nową przygodę pełną emocji i niezapomnianych wrażeń do egzotycznego świata palmiarni.

Palmiarnia to miejsce, w którym można czerpać radość z odkrywania fascynującej, egzotycznej fauny i flory. Dzięki niniejszej publikacji, czytelnicy w najmłodszym wieku mogą zgłębić tajniki tego fantastycznego miejsca i poznać wyjątkowe atrakcje, jakie ono oferuje. Kolorowe, krążące w powietrzu motyle, emanujące pięknem egzotyczne kwiaty, a także intrygujące gatunki roślin stanowią jedynie część niezwykłości, które czekają na małych bohaterów.

Kicia Kocia i Nunuś mają okazję odpocząć, wypić pyszną herbatę i rozkoszować się owocowym deserem. To niezwykłe miejsce oferuje odrobinę egzotyki w samym sercu wielkiego miasta. Jest to również ciekawy sposób na spędzanie czasu, który na pewno nie pozwoli maluchom się nudzić.

Tekst w książce jest napisany w prosty i przystępny sposób. Wyraziste ilustracje o mocnych, kontrastowych kolorach przyciągają wzrok i wspaniale oddają atmosferę palmiarni, a przygody Kici Koci i Nunusia inspirują dzieci do odkrywania nowych, fascynujących miejsc.

"Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni" to nie tylko doskonała zabawa, ale także inspirujące propozycje na wycieczki i wyprawy. Ta kompaktowa książeczka, wyposażona w solidną okładkę i kartonowe strony, idealnie wpisuje się w potrzeby najmłodszych odbiorców. Wytrzymałe materiały gwarantują wielokrotne korzystanie z publikacji oraz trwałą przyjemność płynącą z lektury.

To świetną książka dla maluchów, która pozwala na poznanie ciekawego miejsca, rozbudza wyobraźnię i dostarcza mnóstwo radości. To idealna lektura dla małych odkrywców i miłośników przygód!

Kicia Kocia to niewątpliwie ulubiona bohaterka niejednego dziecka i gości w wielu domach. Ostatnio ukazaly się kolejne części: z serii z okienkami i kartonowej dla maluszków.

"Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni" to książeczka dla dzieci w wieku 1-3. Kicia Kocia to starsza siostra,która pokazuje braciszkowi swiat. Tym razem zabiera Nunusia do palmiarni,oglądają egzotyczne rośliny i zwierzątka. Spotykają też inne dzieci,a na koniec jedzą pyszny deser. Obojgu wycieczka bardzo się podoba.
Prosta,ciekawa,kolorowa książeczka dla fanów serii.

"Kicia Kocia. Idziemy do teatru" to duża kartonowa książka z okienkami dla dzieci od 2,3 lat. 49 otwieranych okienek gwarantuje świetną zabawę. Na każdej stronie mamy do wykonania zadanie,czyli odszukanie osoby lub rzeczy. Tekstu jest niewiele,ale historyjka ciekawa i idealnie uzupełnia ilustracje i okienka. Wszystko stanowi spójną całość i może służyć do czytania i zabawy jednocześnie. Pójście do teatru to niewątpliwie wielkie wydarzenie,więc wraz z ulubionymi bohaterami dzieci mogą przeżyć wspaniałą przygodę.

Dla dzieci każde wydarzenie to swietna okazja do nauki. Kazdy rodzic o tym wie😍

I tak samo wycieczka do palmiarni jest wielkim wydarzeniem dla małego Kubusia w książce:
Kicia Kocia i Nunuś. Wycieczka do palmiarni- Anity Głowońskiej, wydawnictwo wydawnictwo.mediarodzina

Dziś przed Wami, wszystkim rodzicom dobrze znana, Kicia Kocia i jej brat Nunuś. Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 1-3 co idealnie tłumaczy solidność wykonania stron. Cała książeczka usztywniona, tekturowa, na pewno sprawdzi się do oglądania dla młodych czytelników. Z książeczki dzieci na pewno dowiedzą się, że da się wyjść z domu bez butów, co może nie jest najlepszym pomysłem planując wizytę w palmiarni, ale pewnie większość mam małych bobasów zna realia🤣
Książka napisane prosto i krótko. Dzieci młodsze na pewno nie zdążą się znudzić historią. Dodatkowo słowa wymawiane przez Nunusia są proste, co może pomóc w nauce mówienia, ponieważ małe szkraby podczas czytania mają okazję do powtarzania. Ciekawa pozycja dla młodszych fanów Kici Koci 😉

Kicia Kocia zabiera brata do palmiarni. Mały braciszek jest jednak nieco zapominalski, ale nawet o butach pamięta, dobrze zorganizowana, siostra. Podróż nie zajmuje długo, a w palmiarni czeka ich wiele rzeczy do oglądania. Co zobaczą dziś razem w tym urokliwym miejscu?

Dla dzieci każde wydarzenie to swietna okazja do nauki. Kazdy rodzic o tym wie😍

O wizycie w palmiarni. Nie wiem, dlaczego kociaki nie szły tam z rodzicami, ale teraz to już się czepiam :D

• Dla dzieci
  • Oliwka